Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razlog zasto muskarci traba da izlaze sa drustvom...  (Pročitano 5077 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19874
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Samsung 
Smej se ti do sutra, al tako je.

+1
IP sačuvana
social share
...Јер си много друкчији од свих
Јер ти си стална опасност за њих
Нешто си ново а не знају шта
Друкчије ходаш, друкчије мислиш...И ниси ко сви
Њихова слабост само си ти...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.53
mob
Apple iPhone SE 2020
Hocu... i smejacu se do kraja zivota.. Wink

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19874
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Samsung 
Hocu... i smejacu se do kraja zivota.. Wink



... smej se smej, uvek se smej... najviše volim osmeh tvoj... M.I.  Smile
IP sačuvana
social share
...Јер си много друкчији од свих
Јер ти си стална опасност за њих
Нешто си ново а не знају шта
Друкчије ходаш, друкчије мислиш...И ниси ко сви
Њихова слабост само си ти...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Nokia 
Zenska prijateljstva su krhkija nego muska jer su daaaleko intimnija nego muska.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.187
mob
Nokia 
Dosta žena za jedinog pravog prijatelja ima samo svog supruga i meni to nije smešno, ali jeste pomalo tužno, al opet znam zašto je to tako... ženska prijateljstva su mnogo krhkija nego li muška.

Jesu krhkija kad su povrsna. Zene unose mnogo vise intime u prijateljstvo a druge zene momentalno razvezu svoje jezicine ....Taj deo zenskih karaktera mi smeta generalno, zato paznljivo biram , razocaram se sa vremena na vreme ali nekoliko ostaje 25 godina.

Muskarci imaju prijatelje sa kojima zderu pivo i ostali alkohol, i gledaju utakmice. Retko kada se dohvate nekog intimnog \ljubavnog zivota. Jako retko.
Prica se o seksu najvise, i o onima koji su razocarani, koje je prevarilazena\devojka.
Ali sve topovrsno, jako povrsno.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
pa nije kao da nisi donekle u pravu

ali...

ono sto se meni kod njih svidja sto su oni nekako, eh, gde je ta prava rec, ali ajd' da kazemo, organizovaniji i vise skloni akciji kada su "problemi" u pitanju

npr. lik iz drustva se seli - nema "jadikovke" pa gazda ovakav, onakav, depozit, kirija i sl.
nego - "slusaj, selim se, treba mi danas u 5 popodne da se nose stvari na 5 sprat, moze?"
          "moze. Gde?"

mislim, prilicno je plastican primer, ali shvaticete sta hocu da kazem (ja to barem tako vidim  Smile)
   
« Poslednja izmena: 06. Okt 2011, 09:18:57 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.187
mob
Nokia 
Ok, ok. Razumem. Ali gde je ta pljuvacina po gazdi? Kako to da preskoce?  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Nokia krntija
Citat
Muskarci imaju prijatelje sa kojima zderu pivo i ostali alkohol, i gledaju utakmice

To je obična predrasuda i izmišljanje, moguće samo posledica reklama Jelen, Lav, Vajfert i ostalih piva. Najmanje što radimo, bar ova moja ekipa, jeste gledanje utakmica. Zadnji put kad se cela ekipa iskupila da bi gledala utakmicu je bilo 2006. godine i finale LŠ između Barselone i Arsenala. I zadesilo se da je Partizan igrao protiv Olimpijakosa na fajnal foru baš u vreme dok smo bili slavi kod jednog ortaka, al to ne računam.

Muškarci sa svojim prijateljima pričaju o svačemu, pa tako i o svojoj intimi. Ono što pak ne pričamo jesu detalji seksualnih odnosa i koja ima kakvu pičku i frizuricu i resto. Jednostavno bude samo

- Jesi karo?
- Jesam.
- Do jaja

Inače o svemu ostalom pričamo. I mi delimo tajne i strahove i želje i nadanja, pritom bez bojazni opušteno jedni pred drugima podrigujemo i prdimo s tim što prdež valja najaviti. Plus zajebancija, pa bavljenje sportom, pa priča o muzici, automobilima, politici, društvenim problemima, ženama...

Baš sam pre neko veče pričao sa ortakom o ženama i upravo smo se dotakli teme ženskih prijateljstava do koje smo nekako došli preko teme smaranja naših malenkosti od strane bivših devojaka u tadašnjim vezama i zaključili smo da su ženska prijateljstva dosta labilnija.

Primera radi... poznajemo dve devojke, nekadašnje najbolje prijateljice. Posvađale su se na krv i nož. Zašto? Pa jedna se ložila na jednog dečka, koji se ložio na ovu drugu, koja se nije ložila na njega. Ipak, jednom ga je valjda poljubila u obraz, ona prva je to saznala i eto ti džumbusa.

Žene generalno dosta manje veruju jedna drugoj, a naročito kad su muškarci u pitanju.
« Poslednja izmena: 06. Okt 2011, 13:53:42 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
Dosta žena za jedinog pravog prijatelja ima samo svog supruga i meni to nije smešno, ali jeste pomalo tužno, al opet znam zašto je to tako... ženska prijateljstva su mnogo krhkija nego li muška.
Istina Wink

I taj sledeci post potpisujem Smile Samo sto smo mi gledali i sve tekme na poslednjem svetskom onako coporativno Smile
« Poslednja izmena: 06. Okt 2011, 13:55:44 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.