Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:19:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sta se trazi po forumima?  (Pročitano 7853 puta)
25. Sep 2011, 20:19:51
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 500
Zastava Kula
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
LG T385
Nikad mi nece biti jasno sta neki ljudi traze po forumima,pitaju za ljubavne savete i slicno? Zasto? Nisu to predrasude Wink to su realnosti. Cyber svet sada zamenjuje i ljubavni zivot. Ako mi nemozemo da nadjemo nekog da popricamo sa njim,trazimo utehu ovde,nadajuci se da ce nam neko pomoci. Ali sve u svemu 99% ljudi koji ovde odgovaraju pisu sa opustencijom,sto znaci da ih je manje vise briga za vas. Nisu predrasude. Rekoh vec. Smiley Ukoliko stvarno imate problem,popricajte sa tom osobom,najboljim prijateljem(ako ih imate,a ako ne..tesko vama),roditeljem. Zasto je tesko pricati sa roditeljem? Bojite se? cega? smejace vam se? Ne, naravno. Ok blam vas je..ali nije vas blam da ovde pisete o vasim problemima sa nepoznatim ljudima? Zapitajte se Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
HTC Wildfire S
Ja nemam društveni život.  Smile
Delimično zato što sam izuzetno ružan u prirodi, to je većinski... a nekim delom sam i dosadan. (mada definitivno je ružnoća presudna, mislim da i rođena majka ovih dana pokušava da mi saopšti da me ne može više voleti)

Tako da mi je samo ovo preostalo i ovo je jedini način da dođem u interakciju s ljudima.
Ponekad sanjam vaše avatare.
Ljubavni život imam, donekle. Odnosno imao. Moj Sims se zaljubio u jednu prelepu crnkinju iz komšiluka. Al se udavila u bazenu nekom nesrećnom okolnošću. 

Da li mi tomislave možeš objasniti i dati neki savet kako da budem više kao ti? Tebe barem roditelji oće da saslušaju verovatno.
Meni moji ostavljaju poruke na frižideru kad žele da komuniciraju sa mnom..
« Poslednja izmena: 25. Sep 2011, 20:36:03 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 500
Zastava Kula
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
LG T385
ruzan? prvo to da pojasnimo. Ima ljudi sa raznim degenerativnim problemima, kojima je zivot osudjen na muke i odbacivanje od drustva. JEdino ako si ne daj boze takav i tom sloju pripadas,izvini,ali ako ne,onda glava gore.. Moras izaci negde,a ne sedeti za racunarom.Bilo gde.Otici na neku utakmicu,i prosto komentarises sa nekim o utakmici,npr..ti je samo primer,imas toga uvek.
Sto se ljubavnog zivota tice,to ce doci samo na svoje,ali ne igrajuci sims,vec se kretati napolju. A roditelji,pa to vec moras sa njima,prosto znas kakvi su i kako da im pridjes Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
HTC Wildfire S
Hvala. Pokušaću.  Smile
Ali znaj da je to lakše reći nego uraditi.

Svaki put kad izađem napolje... u onom prvom talasu agorafobije koja me oblije kao znoj... odma postavim sebi pitanje gde mi je najbliža internet konekcija.  Smile
« Poslednja izmena: 25. Sep 2011, 20:46:14 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 500
Zastava Kula
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
LG T385
onda trebas traziti pomoc,jer si zavistan Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 769
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
 Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
Гоа брате разумем те у потпуности ... и сам имам сличан проблем  Smile

прочитах тему надајући се да ће неко понудити решење ... ал слаба вајда ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 14.0.835.186
Ja nemam društveni život.  Smile
Delimično zato što sam izuzetno ružan u prirodi, to je većinski... a nekim delom sam i dosadan. (mada definitivno je ružnoća presudna, mislim da i rođena majka ovih dana pokušava da mi saopšti da me ne može više voleti)

Tako da mi je samo ovo preostalo i ovo je jedini način da dođem u interakciju s ljudima.
Ponekad sanjam vaše avatare.
Ljubavni život imam, donekle. Odnosno imao. Moj Sims se zaljubio u jednu prelepu crnkinju iz komšiluka. Al se udavila u bazenu nekom nesrećnom okolnošću. 

Da li mi tomislave možeš objasniti i dati neki savet kako da budem više kao ti? Tebe barem roditelji oće da saslušaju verovatno.
Meni moji ostavljaju poruke na frižideru kad žele da komuniciraju sa mnom..

Malo placem ali proci ce...pomislim da li sam bas ovako izgledao na pocetku Smile
Proci ce Tomislav svi smo mi ovdje nakaze koje niko ne zeli...cak i da platimo kazu cijena je duplo,zato pokusavamo upecati na forumu ono sto se upecati da,kakva god da jeste dobra je Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
HTC Wildfire S
onda trebas traziti pomoc,jer si zavistan Smiley
Znam. (teško je priznati. posebno pred svim ovim ljudima ovde, koji su mi jedini prijatelji... ali znam.)
Гоа брате разумем те у потпуности ... и сам имам сличан проблем  Smile

прочитах тему надајући се да ће неко понудити решење ... ал слаба вајда ...
Bez uvrede Zmaj, ali čisto sumnjam da razumeš. Ili barem ne u potpunosti. Smile

Da li si ikad došao u situaciju da poželiš da gurneš optički kabal sebi u venu?

Ne ponosim se baš previše što ovo pričam, ovako na ovaj način.
Ali to je poseban, kritični stadijum... koji mali broj ljudi može potpuno razumeti.

Ja nemam društveni život.  Smile
Delimično zato što sam izuzetno ružan u prirodi, to je većinski... a nekim delom sam i dosadan. (mada definitivno je ružnoća presudna, mislim da i rođena majka ovih dana pokušava da mi saopšti da me ne može više voleti)

Tako da mi je samo ovo preostalo i ovo je jedini način da dođem u interakciju s ljudima.
Ponekad sanjam vaše avatare.
Ljubavni život imam, donekle. Odnosno imao. Moj Sims se zaljubio u jednu prelepu crnkinju iz komšiluka. Al se udavila u bazenu nekom nesrećnom okolnošću. 

Da li mi tomislave možeš objasniti i dati neki savet kako da budem više kao ti? Tebe barem roditelji oće da saslušaju verovatno.
Meni moji ostavljaju poruke na frižideru kad žele da komuniciraju sa mnom..

Malo placem ali proci ce...pomislim da li sam bas ovako izgledao na pocetku Smile
Proci ce Tomislav svi smo mi ovdje nakaze koje niko ne zeli...cak i da platimo kazu cijena je duplo,zato pokusavamo upecati na forumu ono sto se upecati da,kakva god da jeste dobra je Smile

Divno rečeno moj lapsuse, divno rečeno.
« Poslednja izmena: 25. Sep 2011, 21:27:10 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:19:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.