Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Android zdere kredit  (Pročitano 11125 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
ja picim oko 100mb nedeljno sto mi se savrseno uklapa u paket i svaki dan odgledam po neki klip koji je vezan uz neku vest
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Sony Z2
-ko ima ograničen net, može uvek kontrolisati potrošene mb (gb) , sa jednom od mnogih app . Jedna od njih je "3G Watchdog" koja je free i sasvim korektno radi posao. Možete i naštelovati vaš limit besplatnih mb (gb)...


IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 322
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
Kako su mene pokrali lopovi sa telenora, ne mogu jos da verujem, uzeo sam android telefon 31. oktobra. Imam prenesi 200 paket i odmah sam isti dan podneo zahtev da se prebacim na prenesi i surfuj paket gde je neogranicen net, ali sam dobio poruku posle 5 minuta da ne mogu biti prebacen na taj paket do 3. novembra. Dosao sam kuci ubacio karticu u mob i naravno znajuci da andoid telefoni jedu kredit, ugasio sam gprs i na net ulazio preko wirelesa. Danas mi stize racun veci za 800 dinara nego inace. Pogledao sam sad na telenorovom sajtu i pise da sam 31. oktobra pristupao internetu preko gprs-a i potrosio stvarno oko 800 dinara  Smile .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mozda nije mesto za temu ali jbg xD nedavno sam uzeo xperiu x8 pa me zanima to za wireless. nisam do sada imao android sistem pa ako neko ima volje da objasni kako i sta Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
A sta tacno za wireless?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
sve xD nisam nikada koristio net na fonu, pa sam se tek sada zainteresovao za wireless. kako postaviti, sta je potrebno? sve Smiley
guglao sam ali sam nailazio na razlicite stvari. nista sigurno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
Ne znam šta podrazumevaš pod sve. Ako hoćeš da imaš kući wifi kupi wireless ruter (ili traži od provajdera), nemoj kupovati kartice jer ti neće raditi pošto android ne podržava ad hoc (bar ne zvanično).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
kad procitam sta sam pisao  Smile a tek sad vidim sta mi je trebalo. snasao sam se. Smiley
u svakom slucaju hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ja imam problem za svako resenje!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 411
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Apple iPhone 3gs
jos jedan detalj koji vidim da ljudi nisu spominjali ovde a desava se cesto!
kad igrate igrice, nema veze jesu li skinute ili ste ih vec imali na telefonu, u njima imaju reklame koje takodje zahtevaju internet ali nekim cudom prilicno su zahtevne pa znaju da potrose sav kredit ili jos gore da nabiju solidan racun dok ste u inostranstvu...ja sam kao resenje jedino nasao da se izbrisu neka podesavanja za mobilni internet pa da se ponovo upisu kad ti treba...nisam strucnjak za android, koristim ajfon koji ne bih da hvalim jer nema dovoljno slovnih mesta Smiley ali znam dosta ljudi koji imaju ovaj problem pa me zanima da li je neko bio kreativniji od mene Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0
mob
HTC 
Kupiti telefon sa andrioid OS-om a ne uzeti neki paket sa internetom je kao da kupite auto i umesto da ga vozite stalno ga gurate.
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.