Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:28:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Parfem!  (Pročitano 25270 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.187
mob
Nokia 
Nista na svetu nema mirise kao sperma. Odbojan, doduse, ali prilicno jedinstven.

A opet volite da je degustirate. Viš ti to.

Nemoj da mi generalizujes tu bljutavstinu. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
e sad bi ti pojedine puritanke svasta rekle Smile


Ko su bese puritanke? Smile   One sto upraznjavaju sve sto stignu a cerke uce da je to fuj?  Smile

Elem, da se vratim na temu, ovde ljudi nista sem samog naziva parfema ne, nikako ne, ne mirise na spermu. Ta ista firma je, svojim potrosacima ponudila mogucnost  da pravi parfeme od licnih izlucevina (koje, ne pise, pa necu da nagadjam) koje ce ubacivati u parfem. Da je orginalno, o da, jeste. Smile Smile

Izgleda cemo evolutivno doci do saznanja da je ipak prirodan miris - najbolji miris  Smile
(zar ima ista lepse od sveze okupane, ciste, zdrave zene?) Smile

IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
e sad bi ti pojedine puritanke svasta rekle Smile

Ko su bese puritanke? Smile   One sto upraznjavaju sve sto stignu a cerke uce da je to fuj?  Smile



ja sam samom upotrebom reci kao i kontektstom recenice bila skroz jasna  Smile
« Poslednja izmena: 07. Okt 2011, 07:29:34 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
e sad bi ti pojedine puritanke svasta rekle Smile


Ko su bese puritanke? Smile One sto upraznjavaju sve sto stignu a cerke uce da je to fuj? Smile

Elem, da se vratim na temu, ovde ljudi nista sem samog naziva parfema ne, nikako ne, ne mirise na spermu. Ta ista firma je, svojim potrosacima ponudila mogucnost da pravi parfeme od licnih izlucevina (koje, ne pise, pa necu da nagadjam) koje ce ubacivati u parfem. Da je orginalno, o da, jeste. Smile Smile

Izgleda cemo evolutivno doci do saznanja da je ipak prirodan miris - najbolji miris Smile
(zar ima ista lepse od sveze okupane, ciste, zdrave zene?) Smile


e sad bi ti pojedine puritanke svasta rekle Smile

Ko su bese puritanke? Smile One sto upraznjavaju sve sto stignu a cerke uce da je to fuj? Smile



ja sam samom upotrebom reci kao i kontektstom recenice bila skroz jasna  Smile



To je jasno, naocigled  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Horoskopski znak otkriva koji vam parfem odgovaraAstrolozi tvrde da omiljena nota ili grupa parfema može da se odredi prema datumu rođenja. Saznajte koji parfem najviše odgovara vašem horoskopskom zanaku.


Vatrenim znakovima najbolje pristaju orijentalni mirisi sa puno začina, zemljanim parfemi sa bazom mošusa, vodenim citrusne note, a vazdušnim cvetni parfemi.

OVAN
Žene rođene u ovom znaku su veoma samouverene i temperamentne, a potreban im je parfem koji će da naglasi njihov karakter. Odgovaraju im note vanile, đumbira, jorgovana i karanfila, odnosno parfemi kao što su Seint Laurent - Opijum, Elizabet Arden - Peta Avenija, Kelvin Klajn - Eskejp, Salvatore Feragamo - Atimo, Žan Pol Gotije - Klasik.

BIK
One su snažne i oštroumne, a najbolje im pristaju postojani parfemi snažnih, ali ne suviše upadljivih nota. Od mirisa će im odgovarati miris jasmina, jorgovana, magnolije, anisa i ciklame i parfem kao što su Teri Magler - Ejndžel Inosent, Guerlajn - L'Instant, Šanel - No.5, Ist Lauder - Pležrs Intens Kofret.

BLIZANAC
Žene rođene u ovom znaku su komunikativne, energične i uvek u pokretu. Odgovaraju im mirisi irisa, lavande, ljubičice, ruzmarina i mente, zato im najbolje odgovaraju sledeći parfemi Guerlajn - Čamps Elisis, Kartier - So Priti, Dolče & Gabana - Lajt Blu.

RAK
Žene rođene u znaku Raka su umetničke duše, a miris ih takođe inspiriše na delovanje. Odgovaraju im mirisi irisa i ljubičice i parfemi kao što su Kelvin Klajn- Euforia, Đanfranko Fere- Fere Ros, Nina Riči - L'Air Du Temps, Kristian Dior - Tendr Poizn.

LAV
Lavice su strastvene i zavodljive i vole da dominiraju. Njima je potreban snažan parfem koji privlači pažnju drugih ljudi u kojoj će one uživati. Odgovara im miris sa notom origana, sandalovine i lavande, kakve imaju parfemi Hugo Bos - Vuman, Lankom - Trezor, Vivijen Vestvud - Budoar Eu, Kristian Dior- Dolče Vita.

DEVICA
One su individualke sa izraženim smislom za red i organizaciju. Imaju istančan ukus i odgovaraju im parfemi na bazi jasmina, lavande i vrbe: Kristian Dior - Dioresens, Guerlajn - Micuko, Elizabet Arden - Blu Gras, Lolita Lempika.

VAGA
Žene rođene u ovom znaku su odlučne i energične i poseduju velik šarm. Odgovaraju im parfemi bazirani na mirisu ruže, karanfila, jasmina i vrbe, kao što su Klinik - Hepi, Žan Pato - Džoj, Elizabet Arden - Tru Lav.

ŠKORPIJA
One su vrlo senzualne, vole da naglase svoj seksepil i pravi su magnet za muškarce. Odgovaraju im mirisi sa bazom crvenog karanfila i jasmina i parfemi Kartier - Delišes de Kartier, Kristian Dior - Poizon, Izabela Roselini- Manifesto, Šanel - Alur, Kelvin Klajn - Obsešn.
Pročitajte šta vas očekuje u

NEDELJNOM HOROSKOPU

MESEČNOM HOROSKOPU

GODIŠNJEM HOROSKOPU

STRELAC
Žene rođene u ovom znaku su romantičnog i avanturističkog duha, često u pokretu. Odgovaraju im mirisi na bazi ljubičice, lavande, orhideje i vanile ali i note narandže i limuna. Isprobajte sledeće parfeme Izabela Roselini- Manifesto, Kelvin Klajn - One, Šanel - No.19, Tomi Hilfieger - Tomi Girl, Guči - Raš.

JARAC
Žene rođene u znaku jarca su promišljene, racionalne i iako se tako naizgled ne čini, vrlo emocionalne. Vole tradiciju i red, a najbolje im odgovaraju mirisi sa bazom mimoze, mirte, ljubičice, kao i puderasti parfemi. Isprobajte parfeme kao što su Lakoste - Tač of pink, Kelvin Klajn - Trut, Bvlgari - Omnia, Maks Mara - Klasik.

VODOLIJA
Pripadnice ovog znaka su slobodoumne, zabavne i spremne na buntovništvo. Vole nekonvencionalno oblačenje, pa i neobične mirise po kojima se razlikuju od drugih. Najbolje im odgovaraju mirisi koji su nespecifični, tj. sa nekoliko jačih uticaja poput parfema Šiseido - Vokalajz, Elizabet Arden- Grin Ti, Isei Mijak - L'Eau D'Isei, Kačarel - Skarlet.

RIBE
Ribe su veoma emotivne, samosvesne i odlične u druženju sa drugima. S obzirom na njihovu romantičnu prirodu. Vole mirise s bazom ljubičice, ruže i irisa. Isprobajte parfeme kao što su Guerlajn - Samsara , Kristian Dior - Ž'Ador, Kačarel - Noa, Davidof- Kul Vater, Kejt Mos- Kejt.

Izvor (24 sata)

IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Parfem s mirisom hašiša


[/img]


Italijanski dizajner parfema Alesandro Goltjeri odlučio je da posle saradnje sa firmama kao što su Versace, Fendi i Diesel napravi sopstveni parfemski brend koji miriše na greh. Nasomatto parfemi odišu ludim idejama, zabranjenim užitkom i provokativnim aromama, a i sama njihova imena imaju opojno dejstvo: Duro, Narcotic Venus, Hindu Grass, Silver Musk, Absint, China White…

Kruna ove neobične kolekcije mirisa je Black Afgano, parfem inspirisan čuvenim kvalitetnim hašišom, veoma cenjenim među uživaocima. Black Afgano odaje duboku, drvenastu notu dima i tamjana, koja lebdi iznad nečega što polago sagoreva uz prizvuk karamela, dima, paljevine... Kao i s hašišom, i s ovim jedinstvenim mirisom treba biti oprezan: izuzetno je jak, zadržava se na koži i duže od 24 časa, a ako preterate s njim, rizikujete da ljudi oko vas pomisle da ste naduvani.

[/img]


- Black Afgano je rezultat traganja za formulom koja će nas podići u privremeno blaženstvo. Volim da osetim da gubim kontrolu, da nisam ja taj koji odlučuje. Volim da tu samo da pomognem da se stvori nešto živo, što će govoriti novim jezikom. Želim da moji parfemi imaju vlastitu inteligenciju, umesto da budu robovi mojih razmišljanja – kaže Goltjeri.
Opisujući kako je došao do čudesnih aroma Nasamatto parfema Goltjeri se izrazio veoma poetski:
Upotrebio sam ono što si uvek govorila o meni
Upotrebio sam tvoju erotsku esenciju
Upotrebio sam droge i hranu
Upotrebio sam svoju mirisnu memoriju i putovanja
Upotrebio sam greške
Upotrebio sam Z1
Upotrebio sam najbolje sirovine
Upotrebio sam želju ljudi da se razlikuju – stoji u Nasamatto manifestu.

O eksluzivnosti parfema Black Afgano, koji je napravljen od neobičnih i retkih supstanci, najbolje govori činjenica da je uprkos visokoj ceni od oko 150 dolara za 30 ml, toliko tražen, da se naručuje mesecima unapred i prodaje u ograničenim količinama. U Beograd je nedavno (u Martu 2011.) stiglo samo šest bočica.
[/img]

Izvor- trojka.rs
« Poslednja izmena: 31. Mar 2012, 14:27:02 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
verovatno je ogavan, ali opasno dobar dizajn ambalaze  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Jeste Smile

Ali bih bez zezanja volela da ga pomirišem Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
i ja  Smile  nesto me vuce...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Samsung Galaxy S4 mini
i ja  Smile  nesto me vuce...  Smile Smile


 Smile Smile  Smile
« Poslednja izmena: 01. Apr 2012, 00:57:41 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:28:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.