Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zamrzava se slika, samo restart pomaze...  (Pročitano 36660 puta)
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Siemens C55
kad zapuca da li hdd lampica svetli konstantno?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Znas li ti Danice, sta je to Vinca?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1971
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Da, to sam bas primetio, tako da i kad nisam za racunarom a vidim da stalno svetli znam da moram da restartujem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Siemens C55
harddisk ti je otisao... backup podataka sto pre!!! zatim skini hirensboot cd i testiraj hard mozes i da skines samo hddregenerator i hd sentinel pa odradi testiranje...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia c6
Ne mora da znaci moze i ploca zato sam i rekao da je pregleda ali ajde sad da ne zakeram
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Znas li ti Danice, sta je to Vinca?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1971
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Nije valjda hard disk? Smile

ja imam 2 hard diska, jedan od 250 gb a drugi od 950 gb. nadam se da nije ovaj veci.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Siemens C55
e da moze biti i ploca kao sto kaze geolog nisam se toga setio ali u vecini slucajeva ja bih pre ciljao na hard no za svaki slucaj pogledaj i plocu kao sto kaze kolega geolog... i testiraj hardove kompletno imas puno laata na hirensboot cdu ili kao sto rekoh mozes da skines samo http://www.softpedia.com/get/System/Hard-Disk-Utils/HDD-Regenerator.shtml i http://www.hdsentinel.com/download_hard_disk_sentinel.php
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Znas li ti Danice, sta je to Vinca?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1971
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Skinuo sam hirensboot cd, e sad pre nego sto pocnem da li nesto pre trebam da uradim (da prebacim negde vazne fajlove) da ne bih zeznuo nesto? i koju opciju da kliknem da bih samo skenirao hard disk(jebiga, nikad ovo nisam radio a ne bih se igrao ako se ne razumem :[115]Smiley?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Znas li ti Danice, sta je to Vinca?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1971
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
kad udjem u hard disk sentinel pise:

performance - excellent

healt - excellent

vas hard disk je u perfektnom stanju, nema ostecenih sektora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Sensation
Koliko sam video , rade, e sad mozda je neki na izdisaju, kako to da proverim?

Kada ti deluje da se vrti maksimalnom brzinom, naglo metni prst u njega. Ako ti otkine nokat, radi dobro.
 Smile Smile Smile Smile

Salim se  Smile

Hteo sam da kazem isto sa i breza, ali sam danas bio opravdano odsutan Smiley. Meni se cini da ti hard odlazi u prevremenu, invalidsku peMziju. To sto on nema bad sectore, svaka njemu cast. Ali to je samo surface test, dokaz da sloj gvozdja na ploci i magnetni dipoli nisu osteceni. Meni deluje kao da tebi crkava mehanika, sto je sasvim drugaciji problem. I, pravo da ti kazem, ne znam bas postoji li program koji moze to da testira i utvrdi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Znas li ti Danice, sta je to Vinca?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1971
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Upravo zavrsio skeniranje manjeg hard diska sa HDD regeneratorom (sat vremena je trajalo)  i kaze da je sve u redu - nema ostecenja nikakvih. Sad cu da skeniram onaj veci.

Koliko sam video , rade, e sad mozda je neki na izdisaju, kako to da proverim?

Kada ti deluje da se vrti maksimalnom brzinom, naglo metni prst u njega. Ako ti otkine nokat, radi dobro.
 Smile Smile Smile Smile

Salim se  Smile

Hteo sam da kazem isto sa i breza, ali sam danas bio opravdano odsutan Smiley. Meni se cini da ti hard odlazi u prevremenu, invalidsku peMziju. To sto on nema bad sectore, svaka njemu cast. Ali to je samo surface test, dokaz da sloj gvozdja na ploci i magnetni dipoli nisu osteceni. Meni deluje kao da tebi crkava mehanika, sto je sasvim drugaciji problem. I, pravo da ti kazem, ne znam bas postoji li program koji moze to da testira i utvrdi.

Znam, ali moram da budem siguran sta je riknulo da bih mogao da menjam. Da ne radim bezveze backup podataka sa harda ako je maticna riknula. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.