Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:51:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Covjek samo...  (Pročitano 10230 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
[b]Kada padnes...zelis li ustati?

Kada ides ka dnu...zelis li jos nekoga povuci za sobom?

Kada dajes...zelis li da bude uzvraceno?

Ko je utjeha,snaga,vjera,kada ponestane volje za bilo sta?

Kakvu zenu/muza zelis?

Kazu psihologija skine masku covjeka,ipak nismo svi za psihologa te masku skinemo nekome...kome?

Sta si Ti covjece...imas li neki cilj?

Ko sam ja i ko si Ti...da li smo zadovoljni u svojoj kozi?

1) želim,ali imam običaj da malo sjedim i kukam,a onda dobijem neku čudnu snagu i otresem prašinu
2)ako idem ka dnu,nemam potrebu da vučem ikog,ali ako mi je neko kriv..zašto da ne putujemo zajedno  Smile ozbiljno,nema neke  potrebe,neće me ispuniti ili mi olakšati
3)ako daješ da bi ti se zahvalili i da bi ti se vratilo,nisi dao,nego prodao. pomoć pružam bez želje za uzvraćanjem,ali jednostavno želim da u odnosu gdje smo jednaki ,učestvujemo i ja i druga strana,ko god to bio
4)ko je utjeha? moja vjera u nešto veće od čovjeka. ono da ljudi svašta 'dobiju' kao teret,pa izguraju i logika da mogu i ja,da ne postojim da bih postojala nego da bih opstala. konkretno od ljudi,najviše vjerujem mami i još par članova porodice i 2-3 drugarice
5)želim muža koji zna da me voli,ko me cijeni i ko želi da zajedno stignemo na bolje mjesto .edit: i da,bilo bi poželjno da bude više umjetnički tip,da svira gitaru,zna dobro da kuva i da se u informatiku razumije bolje od mene..ali baaš,pošto sam više-manje  kreten po tom pitanju  Smile
6)imam li masku? imam,leba mi. neću valjda da šetam razgolićena da svako može da me povrijedi,iskoristi slabosti...to je ona maska gdje sam ok,gdje mi je dobro i gdje iskazujem odredjenu snagu koju možda i nemam u trenutku. skidam je samo pred par osoba,one znaju zašto. opravdale su povjerenje
7)šta sam..stonoga  Smile
neko sam ko ima odrednice šta treba i kako treba,ali ko tek treba mnogo toga da nauči i  popravi. imam ciljEVE,ništa ogromnih,svjetskih  razmjera...samo dovoljno velike i dobre za moj svijet. da ostanem čovjek,to je najteže. da imam normalnu porodicu i da ne dugujem. da vidim što više od svijeta. da ojačam.
8)nema toga ko je sasvim zadovoljan. tu bi se onda zaustavile sve njegove potrage i težnje. uvijek nešto fali
« Poslednja izmena: 19. Sep 2011, 01:15:48 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 14.0.835.163
Masku imamo svi...od ovih nick ovdje pa se zovemo ovaj ili onaj a u sustini pojedinim se samo otkrijemo (vjerujemo)masku skinemo.Te maske malo drugacije nosimo u zivotu gdje nema nick i svako vidi lice,ali ne otkrivamo opet sebe.Polako prilazimo toj osobi,sa zeljom vjerovati a bojaz od izdaje...samo drugi vid maske...ples.
Psiholog kazu otkrije ono sto ne zelimo nikome reci...razgoliti dusu,ali mi nismo za njega.Ipak skinemo masku bez lazi,bez zavodjenja,bez obmane i predamo sve na pladnju...nekome ko sve to razumije...
Zar na prvom sastanku sa djevojkom kazemo sve o sebi?
Zar vjerujemo svakom prijatelju koji dodje?
Vjerujem da svi pokazu prvo masku...ispitaju koliko mogu skinuti istu sa lica i pokazati sebe...a potom zavole djevojku iskreno...vjeruju prijatelju iskreno...
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Iz iskustva znam da svi odgovaraju isto na ova pitanja pa ću preskočiti odgovore.
A ako se ne varam zato si i otvorio temu.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 14.0.835.163
Iz iskustva znam da svi odgovaraju isto na ova pitanja pa ću preskočiti odgovore.
A ako se ne varam zato si i otvorio temu.

Ne nemam to iskustvo...ipak vrlo malo sam ovdje.Kada otvorim temu ne kopiram nista,zelim da to bude govor licnosti a ne nicka-maske...mozda tek da bolje upoznamo jedni druge...
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
Kada padnes...zelis li ustati?

naravno..ne volim se izlezavati...

Kada ides ka dnu...zelis li jos nekoga povuci za sobom?
pa ako me eko gura na dno logicno je da cu ga scepati i povuci nadolei probati da se iscupam..
urodjena reakcija - svakog davljenika...

Kada dajes...zelis li da bude uzvraceno?
ne...ono sto dam..halalim odmah...no ne bunim se kad mi neko daje...

Ko je utjeha,snaga,vjera,kada ponestane volje za bilo sta?

sam sebi...
shvatim da sam to sam sebi dozvolio ili uradio...da je to sve do mene i ako promijenim nesto...
nece se to vise ponavljati...
a kada to ne upali imam porodicu i prijatelje...s kojima mogu da podijelim i muku i srecu i tugu...

Kakvu zenu/muza zelis?

...koja moze da me zaustavi i zadrzi ...kad krenem bilo gdje i bilo kad.....
koja ce da me pusti da budem ono sto jesam..jer ako nisam...nisam sretan...
a kad nisam sretan, tesko mogu nekog drugog da usrecim...

Kazu psihologija skine masku covjeka,ipak nismo svi za psihologa te masku skinemo nekome...kome?

ljudima koji znaju moje lice i bez maske...nikad je nisam navlacio pred njima...

Sta si Ti covjece...imas li neki cilj?

ono sto mnogi nisu...i nece nikad biti...
na vecinu ciljeva sam stigao...na neke prerano na neke prekasno...
ni na jedan nisam stigao na vreme... Smile pa sumnjam da cu dostici na vreme  i na te neke preostale...
no u nekim utrkama nije vazno pobijediti...vazno je ucestvovati i zavrsiti utrku do kraja... Smile

Ko sam ja i ko si Ti...da li smo zadovoljni u svojoj kozi?

nemam pojma ko si ti...ali znam ko sam ja...da bi moglo bolje - moglo bi...
ali...poprilicno sam zadovoljan... Smile
 no mlad sam jos...tek za koju godinu cu u penziju... Smile
prije cetrdesete... Smile a samim tim sam zadovoljan... Smile
 jer necu morati da radim do sezdeset pete... Smile
i da umrem treci dan posle prve penzije kao velika vecina....ostalih pripadnika ljudskog roda... Smile

Uvijek je lako pricati o drugom,ali o sebi...nekako tesko preko usana ide...

svaki narcis je junak svoje price...zar ne... Smile i njemu nije tesko pricati o sebi... Smile
ali smatram da je i budala onaj ko je sporedna uloga u svojoj prici... Smile
ja mogu da pricam i o drugom i o sebi...bez ikakvih problema ili bilo kakvog ustrucavanja... Smile Smile

dobra su ti ova pitanja..jesi ti neki umjetnik...? pisac....muzicar....??? Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Svi nosimo maske upravo iz obazrivosti. Ja bih najvise voleo da svet fukcionise po principu otvorenosti, pa da budemo kao otvorene knjige. Vidis svakoga ko je kakav i tacno znas da li ti pasuje i imate potpuno otvoren odnos.

Nazalost, svet nije takav. Previse je malicioznih ljudi. Ljudi koji su spremni da vas povrede namerno cim uvide da niste cvrsti. Drustvo kao drustvo ceni neke osobine. Cim ih ne prikazete sledi "kazna", kako bi probali da vas unize a da uzdignu sebe kao odlicne clanove istog. Ironija je sto je vecina ljudi slaba jer su jednostavno ljudi. Bez obzira koliko jaki bili, slabi su jer imaju svoje strahove i probleme. Kada bi oni bili otvoreni taj isti vrli svet bi ih "pojeo zive".

Zato, nosite maske. Drustvo tezi ka socijalizaciji individue i postici cete je brze pomocu maski. Tezak je svet, a vase poverenje i otvorenost zasluzuje vrlo mali broj ljudi oko vas.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.163
Ja baš ne bih voleo da smo svi otvoreni... to, ne da ne bi bilo zanimljivo... nego Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.163
Masku imamo svi...od ovih nick ovdje pa se zovemo ovaj ili onaj a u sustini pojedinim se samo otkrijemo (vjerujemo)masku skinemo.Te maske malo drugacije nosimo u zivotu gdje nema nick i svako vidi lice,ali ne otkrivamo opet sebe.Polako prilazimo toj osobi,sa zeljom vjerovati a bojaz od izdaje...samo drugi vid maske...ples.
Psiholog kazu otkrije ono sto ne zelimo nikome reci...razgoliti dusu,ali mi nismo za njega.Ipak skinemo masku bez lazi,bez zavodjenja,bez obmane i predamo sve na pladnju...nekome ko sve to razumije...
Zar na prvom sastanku sa djevojkom kazemo sve o sebi?
Zar vjerujemo svakom prijatelju koji dodje?
Vjerujem da svi pokazu prvo masku...ispitaju koliko mogu skinuti istu sa lica i pokazati sebe...a potom zavole djevojku iskreno...vjeruju prijatelju iskreno...

@Munka  Bio sam upravu nja nja nja Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
njegov stav o maski je subjektivan... to nije maska, ali dobro, bio si u pravu, slazem se  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia N97
Kada padnes...zelis li ustati?

Ne padam nikad. Spotaknem se često i odmah jurim dalje. Možda bi trebalo nekad da padnem, da se odmorim, ali kontam da je život kratak i jebi ga.

Kada ides ka dnu...zelis li jos nekoga povuci za sobom?

Možda mi na kratko prođe ovakva zamisao kroz glavu.  Smile

Kada dajes...zelis li da bude uzvraceno?

Retkima dajem, i od njih ne moram da očekujem ništa. To su ljudi koji me vole. I deci pomažem kad god mogu, bilo materijalno, bilo kao podrška.

Ko je utjeha,snaga,vjera,kada ponestane volje za bilo sta?

Konstantan osećaj vere.

Kakvu zenu/muza zelis?

Ukratko, lepu ... lepota kao posledica unutrašnjeg zadovoljstva isijava i manifestuje se na licu. I energičnu.

Kazu psihologija skine masku covjeka,ipak nismo svi za psihologa te masku skinemo nekome...kome?

Masku skidam pred devojkom koju volim. Ostali to ne zaslužuju.

Sta si Ti covjece...imas li neki cilj?

Imam, restoran na mediteranu. I da postanem majstor na instrumentu koji sviram.

Ko sam ja i ko si Ti...da li smo zadovoljni u svojoj kozi?

Na nekim poljima sam zadovoljan, a na nekim nisam. Da sam zadovoljan na svim izmislio bin nešto novo, jer čovek je rođen da bi jurio ili da bi bežao.

Eto ...
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:51:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Covjek

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.