Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muškarci otkrili šta treba da ima idealna žena  (Pročitano 8616 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Muskarci generalno imaju malo prujatelja, bliskih ljudi... sa kojima mogu o svemu da pricaju....

I vremenom sve te ljude svedu na zenu koja mora da bude: ljubavnica, najbolji prijatelj, majka, zenstvena, doterana, spremna na sve, pametna, obavestena, aktivna, itd...

To je ogromno opterecenje za zenu i vezu, jer pored toga sto treba da ima svoj zivot, mora da bude to sve.... cesto u istom trenutku...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
HTC Wildfire S
Pre svega želim ženu koja neće pazariti časopise koji pišu ovakve tekstove.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
A citati na netu, u redu, kod zubara? Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Mislim da niko bas ne misli toliko bukvalno kada kaze "da mi bude prijatelj". Hvala Bogu da ce svaka normalna osoba imati prijatelje sa kojima ce moci podeliti nesto sto ne moze sa zenom ili popricati o necemu o cemu ne moze sa istom. Tu se misli o nekom odnosu u kome mozete popricati o dosta stvari i biti otvoreni jedno prema drugom a to je valjda i temelj neke dobre veze.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Sa godinama se krug prijatelja suzava. Jednostavno... obaveze... I otprilike u vreme kada potomstvo tresne pubertet, zena ostane jedini prijatelj i dobije jos jednog man-child.

Navikavajte se na realnost...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
To za prijateljstva je realnost.. muskarci se malo druze, svedu sve na zenu i onda ona htela-ne htela treba njima da bude animir-dama ... 24/7.

Ja se iskreno nadam da necu imati ovakav problem sa muzem jednog dana.. jer to moze da bude opasno veliki problem  Smile

Druga realna stvar koja se vrlo cesto desava je njegova mama i njihov odnos.. koji moze da bude veoma bolestan... u principu i jeste uglavnom blago bolestan kod svih sinova i mama, pa smo mi zene na neki nacin i navikle da iznova sa tim imamo posla .. samo je razlika u tome da li subjekat ima svoj identitet ili ga nema... tacnije da li dozvoljava da mu mama upravlja zivotom ili smatra da moze i treba da upravlja svojim zivotom sam.. to se brzo pokaze.. vec posle jednocifrenog broja zanimljivih situacija.

I mozda treca realna stvar koja je sire rasprostranjena je sindrom vecitog decaka. Sva sreca pa se uglavnom vrlo brzo pokaze, ispliva.. mada je moguce da ne ispliva uopste do moementa kada treba povlaciti neke bitne zivotne odluke... tipa posle 6 godina zabavljanja.. ona ima 200 godina i ilo bi krajnje vreme da prave decu, dok ne pocne da joj se gnezde svrake u materici .. i paucina... a onda on iznosi svoje jedinstveno vidjenje zivota i postojanja u kome vidi sebe kao lastavicu ili vrlo cesto - sinjeg sokola.. Mnogi su sjebali zivote svojim partnerkama na ovaj nacin, mada ja tvrdim da se veciti decak vrlo prepoznaje i mnogo pre vaznih odluka. Oni su prosto nezrezli na sve moguce nacine.. to se najbolje vidi iz nacina zivota i nekim najvaznijim stavovima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.220
Ja u životu nisam video muškarca kojem majka priča šta će da radi i upravlja njegovim životom Smile mislim da je to češći slučaj kod žena... ali dobro...
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
Zacudio bi se ..  Smile

Sad pricam sa drugaricom o ovoj temi i procitam joj naslov i onda odgovara:

"Picku."

Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.220
ahahahahahahahahaha u pravu je

što će reći da su sve žene idealne za...

... Smile
« Poslednja izmena: 16. Sep 2011, 20:45:06 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Sa godinama se krug prijatelja suzava. Jednostavno... obaveze... I otprilike u vreme kada potomstvo tresne pubertet, zena ostane jedini prijatelj i dobije jos jednog man-child.

Navikavajte se na realnost...
Misli da kasnije, kada krene neki toliko zajednicki zivot da deca doguraju do puberteta, nije ni toliko bitno. Tada si neko ko je posvecen poslu i porodici pa se podrazumeva da ce ti ona i obaveze biti vazniji od toga da ides u kafanu sa drugarima. A verujem da je situacija podjednaka za oba pola sto se tice toga. Inace, najgore sto bilo ko moze uraditi je zaboraviti na drustvo jer je u vezi/braku. Razumem, posle dodju obaveze i svedes se na posao/kuca ali opet nije izgovor da nemas nikoga pod milim Bogom da mozes malo da odvojis vreme da odes na neki fudbal, basket, kafu, kafanu, partiju preferansa, Heroja itd.  Smile

Sta ga znam, videh dosta srecno ozenjenih i udatih koji i dalje imaju vremena za prijatelje pa baziram svoj optimizam na tome. Mada, ima i drugacijih primera...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.