Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muškarci otkrili šta treba da ima idealna žena  (Pročitano 8608 puta)
14. Sep 2011, 22:52:15
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
Ah... muskarci...
Ta divna stvorenja...
Zele kurvu u krevetu, damu na ulici i domacicu u kuhinji, doktora nauka, sportskog poznavaoca, avanturisticki duh, da zna da pusi kao profesionalka, ali da je nevina ako moze... uvek namirisana, doterana i sa osmehom na licu, da ih ispraca na posao seksom i docekuje u neglizeu sa posla seksom... i da bude uvek uvek UVEK u dobrim odnosima sa njima i njihovim majkama..

Ili mozda ne?  Smile Mozda samo zele normalnu osobu sa svim normalnim manama?  Smile

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jeste li se ikada upitale kako muškarci gledaju na brak te kako zamišljaju savršenu suprugu? Anketa sprovedena između pripadnika jačeg pola dala nam je odgovore, ali sudeći po nekim neobičnim odgovorima vrlo je teško proceniti jesu li bili iskreni?!


Kada je reč o životu, ljubavi, osećanjima i vezi kaže se da su žene puno komplikovanije od muškaraca. Ali, da li je zaista tako? Kada je reč o braku i vezi većina žena želi pored sebe odgovornog, pažljivog i vrednog partnera.

Pitali smo muškarce iznad 20 godina koje osobine bi želeli da ima njihova buduća supruga. Iako pitanje možda zvuči jednostavno iznenadili smo se koliko su odgovori bili podeljeni, a neki i neverovatno nezreli.
'Da voli isto što i ja i da sa mnom uživa gledajući na televiziji sport i akcione filmove'

- 'Da bude moja ljubavnica, ali i moja najbolja prijateljica. Ni jedna veza nije savršena, ali najvažnije je da je iskrena'

- 'Da bude jednostavna, spontana i iskrena osoba'

- 'Da bude fakultetski obrazovana'

- 'Da uvek bude doterana i našminkana, da nosi seksi donje rublje te da bude savršeno zaobljena'

- ' Da bude otkačena, spremna za akciju i da može da prati moj tempo'


L&Z
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Nokia krntija
Citat
Ah... muskarci...
Ta divna stvorenja...
Zele kurvu u krevetu, damu na ulici i domacicu u kuhinji, doktora nauka, sportskog poznavaoca, avanturisticki duh, da zna da pusi kao profesionalka, ali da je nevina ako moze... uvek namirisana, doterana i sa osmehom na licu, da ih ispraca na posao seksom i docekuje u neglizeu sa posla seksom... i da bude uvek uvek UVEK u dobrim odnosima sa njima i njihovim majkama..

Ah žene.... ta bogomdana stvorenja... Žele razbijača u krevetu, gospodina na ulici, majstora u kući, doktora nauka, modnog poznavaoca, avanturističkog duha, koji liže kao profesionalac i da mu je veliki ako može... uvek uredan, obrijan, da ij ispraća na posao doručkom u krevetu i dočekuje sa posla masažom... i da uvek bude u dobrim odnosima sa njima i njihovim tatama.

Jea.

Citat
Mozda samo zele normalnu osobu sa svim normalnim manama?

ne, želimo onu gore opisanu.  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 13.0.782.220
Sve to muskarac zeli...i sve ovo od @bookee svaka zena zeli...
Nisu svi muskarci isti da traze idealno...vazda neke ankete,zasto se ne govori iz licnog iskustva,kao ja sam zena i on je trazio to i to od mene Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
ne, želimo onu gore opisanu.  Smile

Gle cuda  Smile  Smile

Citat
koji liže kao profesionalac i da mu je veliki ako može...

Ja sam mislila da se ovo podrazumeva... nepisano pravilo  Smile  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia 1800
Citat
Ah... muskarci...
Ta divna stvorenja...
Zele kurvu u krevetu, damu na ulici i domacicu u kuhinji, doktora nauka, sportskog poznavaoca, avanturisticki duh, da zna da pusi kao profesionalka, ali da je nevina ako moze... uvek namirisana, doterana i sa osmehom na licu, da ih ispraca na posao seksom i docekuje u neglizeu sa posla seksom... i da bude uvek uvek UVEK u dobrim odnosima sa njima i njihovim majkama..

Ah žene.... ta bogomdana stvorenja... Žele razbijača u krevetu, gospodina na ulici, majstora u kući, doktora nauka, modnog poznavaoca, avanturističkog duha, koji liže kao profesionalac i da mu je veliki ako može... uvek uredan, obrijan, da ij ispraća na posao doručkom u krevetu i dočekuje sa posla masažom... i da uvek bude u dobrim odnosima sa njima i njihovim tatama.

Jea.

Nasao sam jednog takvog ako je neka zena zainteresovana

Nadam se da ne smeta sto je crnac  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Sendo 
Gledam ovu temu, da li da pišem, da li da ne pišem, da, ne... možda Smile

Ajde da dam i ja svoj odgovor "Ja želim normalnu". Šta je "normalna"? Ja znam valjda, kada se pojavi, biće jasno kao dan. Zašto svako ne bi tražio normalnu, a ne neku izmišljenu fame fatale, jer to isto i žene žele, right? Smile

Da li možda samo ja primećujem, ili sam lud, ali imam neki utisak kao da tema implicira da muškarci ne znaju šta žele? Nije valjda da autor teksta želi i tu žensku osobinu da mi utrapi. Dobro je da večeras nisam pio... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.220
Ah... muskarci...
Ta divna stvorenja...
Zele kurvu u krevetu, damu na ulici i domacicu u kuhinji, doktora nauka, sportskog poznavaoca, avanturisticki duh, da zna da pusi kao profesionalka, ali da je nevina ako moze... uvek namirisana, doterana i sa osmehom na licu, da ih ispraca na posao seksom i docekuje u neglizeu sa posla seksom... i da bude uvek uvek UVEK u dobrim odnosima sa njima i njihovim majkama..

Ili mozda ne?  Smile Mozda samo zele normalnu osobu sa svim normalnim manama?  Smile

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jeste li se ikada upitale kako muškarci gledaju na brak te kako zamišljaju savršenu suprugu? Anketa sprovedena između pripadnika jačeg pola dala nam je odgovore, ali sudeći po nekim neobičnim odgovorima vrlo je teško proceniti jesu li bili iskreni?!


Kada je reč o životu, ljubavi, osećanjima i vezi kaže se da su žene puno komplikovanije od muškaraca. Ali, da li je zaista tako? Kada je reč o braku i vezi većina žena želi pored sebe odgovornog, pažljivog i vrednog partnera.

Pitali smo muškarce iznad 20 godina koje osobine bi želeli da ima njihova buduća supruga. Iako pitanje možda zvuči jednostavno iznenadili smo se koliko su odgovori bili podeljeni, a neki i neverovatno nezreli.
'Da voli isto što i ja i da sa mnom uživa gledajući na televiziji sport i akcione filmove'

- 'Da bude moja ljubavnica, ali i moja najbolja prijateljica. Ni jedna veza nije savršena, ali najvažnije je da je iskrena'

- 'Da bude jednostavna, spontana i iskrena osoba'

- 'Da bude fakultetski obrazovana'

- 'Da uvek bude doterana i našminkana, da nosi seksi donje rublje te da bude savršeno zaobljena'

- ' Da bude otkačena, spremna za akciju i da može da prati moj tempo'


L&Z

Ne vidim šta je strašno u ovim zahtevima iz tog teksta Smile jedino mi je možda malo glupo ovo "da bude fakultetski obrazovana", ali dobro... to je individualna stvar. Možda je i taj lik obrazovan fakultetski pa za uzvrat isto to traži. Ovo za šminkanje i donji veš je rekao verovatno neki uberkul mačo koji bi samo da jebe... ajde, i to je glup zahtev možda. Za ostalo ne vidim razlog za čuđenje Smile

A što se tiče ovoga što je Munka napisala u uvodu... pa dobro, zar i žene ne žele dobar seks? Ili to samo žele muškarci? I da, sve ovo nabrojano je i normalno... sasvim je normalno da od svoje žene očekujemo sve najbolje i sve što nas zanima... kao i žene od svojih mužema. Ali nećemo o tome šta žene žele, nije to tema... a moglo bi se pričati do ujutru. Smile

Sve je stvar sporazuma. Meni se sviđa ta žena jer prati sport (navodim primer)... takođe se i ja njoj sviđam jer isto volim sport. Molim lepo. Ne vidim ništa strašno u zahtevima. Ako ti tražiš od žene da ume sve po kući da popravi, da okreči, skuva ti ručak i sve radi za tebe.. a ti takvu ne nađeš... molim lepo, tvoj problem... traži dalje.

Što se mene tiče, nije mi prioritet da imam ženu koja će pratiti sport (inače, verovatno bi uz mene i počela da prati, to je prelazna stvar), koja će me ispraćati seksom na posao, koja će biti kurva u krevetu... a poželjno je i da nema istaknut taj avanturistički duh... pa ne moramo se ni slagati uvek, Bože moj... ali zar slaganje nije lek za dobru vezu i brak... ili se varam? Smile
A šta želim? Pa želim, pre svega, normalnu i kulturnu, koja će razumeti većinu stvari, koja neće tražiti svaku sitnicu kako bi se posvađali, koja neće biti bahata i bezobrazna, koja će biti otvorena i iskrena - uvek, koja neće ništa kriti od mene kao ni ja od nje... da njene odluke ne zavise od njene mame i da misli SVOJOM glavom i samo svojom pa kakve god odluke bile... i naravno, da ima lep glas.

Takođe, mene boli uvo lično šta će misliti moji roditelji o bilo kome... to je moja stvar.

IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia zvrr

Takođe, mene boli uvo lično šta će misliti moji roditelji o bilo kome... to je moja stvar.


Takođe. Smile
Inače, i meni najbitnije da mi bude i ljubavnica i najbolja prijateljica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
To ne treba da bude tako.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia zvrr
Šta je loše u tome? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.