Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cena izrade sajtova u Srbiji  (Pročitano 11132 puta)
Hronicar svakodnevice


Стеву Ченејца је убио гром,нежно ко руком...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 571
Zastava Novi Sad,Čenej
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6680
Kao sto rekoh vec nekoliko puta.. ovce su tu da se sisaju.. Smile

cekaj ko je sad ovde ovca,mi koji hocemo da naplatimo ono sto znamo,oni koji uzimaju 50 jevreja ili oni koji daju jevreje.  Smile
IP sačuvana
social share


razumeo....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Poznata licnost


Nef Imperatoriqus Extraordinare

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4943
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@ Anea

Stvar je u tome da kad neko ko zna posao radi sajt, on ulaze svoje znanje, energiju, kreativnost i vreme u taj posao, i verovala ili ne jako je tesko da napravi nesto sto vredi 50e.. Hocu da kazem uvek ce rad vredeti vise... jer ga svaki rad pa i taj predstavlja i niko nece da napravi neko sranje  pa makar dobio i sugavih 50 evra a to sto je uradio vredi ko zna koliko vise... a na taj i nacin sam sebi skidas cenu, sto bi bilo prilicno glupo...
IP sačuvana
social share
                                                                                        
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 178
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa, ljudi nemoze neko poceti da pravi sajtove, i staviti cijenu svojih sajtova 1000 eura, mora se od necega poceti. Pa uradices jedan sajt za 50 eura, drugi ces za 100 eura... Pa nekom progresijom ako ides, stici ces do 1000 eura. Vrlo je tesko ovde praviti sajtove, ne mislim da je tesko, mislim da je nepotrebno. Ovde jos nije dosla globalizacija Smiley! Ljudi nemaju nekih navika da na internetu traze korisno, vecinom im sluzi za zabavu. Bar kod nas, ne korsti se ni 10% interneta, neznam kakvo je stanjeu BG i ostalim vecim gradovima u Srbiji! Ali u Bosni ( koja laganim koracima ulazi u Evropsku uniju  ) -> 0! Smiley

Mogu li ovi sto nece da pale komp za 50 eura da pokazu neke svoje radove, mislim one za koje su palili komp! Slazem se sa SF, svako ima svoju cjenu, samo je problem tu cjenu postici! Krece se od 0!

Za sajt Opstine Pale znam da je bio kompromis, ali opet je bruka!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Mogu li ovi sto nece da pale komp za 50 eura da pokazu neke svoje radove, mislim one za koje su palili komp! Slazem se sa SF, svako ima svoju cjenu, samo je problem tu cjenu postici! Krece se od 0!
Koliko vidim ti si poceo od 250 maraka, sto nije ni 0 ni 50, ono prvo necu ni da racunam. Cast svakome za ono kako se snalazi, ali ni jedan od tvojih radova ne bi se mogao nazvati narocito dobrim. Ok je to, ali vidi se da je to radio neko ko se samo povrsno razume u design pre svega
Za pocetak ti pises na jednom od mojih radova, a ostale da pokazujem nit imam vremena nit imam volje. Najbolje stvari koje sam radio vise nisu online zbog par skotova koji nisu hteli da plate.
Kad ti budes imao ono sto ja imam iza sebe, kad budes imao 11 godina sedenja za racunarom i 9 godina sedenja online i kad te prakticno svako ko nesto vredi u ovoj zemlji bude znao, mozemo da pricamo Wink
Ono sto ja radim nisu mazalice za oci ili sajtovi koji se prave za pola sata (mada je i toga bilo), a ako ja mogu brze da isprosim 50 eura nego da ih zaradim, hvala, necu da uzimam misa u ruke.
« Poslednja izmena: 06. Dec 2005, 10:37:07 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Apple iPhone 4
Ma jedna bela ali mora da bude bela milka cokolada i snimam film, a o sajtu i da ne pricamo Smile
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 178
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa dobro , nisam bas na tebe i mislio, ali nema veze. Ako neces da pokazujes tvoj problem. Nisam ni ja poceo sa 250, taj sam samo stavio, a radio sam ih mnogo. Ma nema veze, to da se nerazumem u dizajn, pa nebi bas tako rekao. Ja se nebavim ovim, niti namjeravam da se bavim, ovo radim cisto sto je sada aktuelno! Programiranje mi mnogo bolje ide! Imam ja mnogo radova koji nisu vezani za web dizajn, a inace i radim u jednoj marketinskoj agenciji! Dizajn, mozda da vdimo neke tvoje radove, pa mozemo onda da raspravljamo  o dizajnu! Ja nemam niti volje niti razloga da toliko sjedima za racunarom. Sto i nesmatram nesto pohvalnim!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Ja imam osnova da tvoj rad komentarisem i sa samo ovim forumom iza sebe, pa i bez njega zato sto imam oci i kilometrazu za racunarom.
Programiranje je najmanje bitno u celoj prici, sve ovo sto si ti pokazao su staticke stranice a kod njih se pre svega gleda izgled.
Ne vidim kako je sa ovom pricom u vezi to sto radis u marketinskog agenciji, a jos manje zasto su moji radovi bitni, ko treba da ih zna, zna ih vrlo dobro.
Sto se tice vremena provedenim za racunarom vrlo je diskutabilno sta je pohvalno a sta nije.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 178
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nisu sve staticke stranice, ima svacega! Sta ljudi traze ja im to pravim! A da li mozes sa ovim forumom iza sebe da nekog komentarises, i to je vrlo diskutabilno. Ta kilometraza, pa kvantitet nije sto i kvalitet, najvise mrzim kriticare koji bez podloge kritikuju ljude, ne bas kriritikuju... Res non verba, ili ti djela, a ne rijeci! Ti se stidis svojih radova?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Poznata licnost


Nef Imperatoriqus Extraordinare

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4943
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ej babalu pa sad ga pretera... ali si samo potvrdio ono o cemu pricam..
nema potrebe da ja zastupam SFa, ume on to i sam odnosno njegov rad na kom se sada nalazis... Gledala sam kako je izgledao burek ranije a kako sada i u vizuelnom smislu a tek u tehnickom, da se tako izrazim, vidi se da je covek uzasno napredovao i da je mnogo toga nucio, da iza njega stoji ogroman rad i cisto sumnjam da ima mnogo njih u srbiji koji mogu da se mere... Ovo moram ovako da ti objasnim ko malom detetu jer ti neznas da se okrenes oko sebe i pogledas...
a to sto ti radis sajtice jer je to trenutno profitabilno...
pa znas sta i ja bih volela da otvorim privatnu stomatolosku ordinaciju, jer sam primetila da moj zubar dobro zaradjuje...
ali nemogu...neznam to da radim i ako se u prvi mah cini da samo trebam da izbusim zub i onda ga popunim necim Smile
a cak i da me ostali iz tog posla puste da radim ono sto neznam ne bi me pustili da naplacujem 5 evra... ako razumes o cemu ti pricam Smile
IP sačuvana
social share
                                                                                        
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Nisu sve staticke stranice, ima svacega!
Sve sto si ti pokazao su staticke stranice. To sto imaju flash elemente ne menja cinjenicu da su staticne. Posto sam prilicno siguran da ni ne znas sta znaci taj pojam ne bih ulazio u dalju raspravu.

Citat
A da li mozes sa ovim forumom iza sebe da nekog komentarises, i to je vrlo diskutabilno.
U ovaj forum je za 4 godine ulozeno sasvim dovoljno i znanja i rada da mi to daje za pravo mnogo sto sta.
Kad ti napravis ni od cega nesto upola kvalitetno i uspesno mozemo pricati na istom nivou.

Citat
Ta kilometraza, pa kvantitet nije sto i kvalitet, najvise mrzim kriticare koji bez podloge kritikuju ljude, ne bas kriritikuju...
To kaze covek koji je prikazao 6 radova od kojih ni jedan nije cist kvalitet vec samo reprodukcija postojeceg. Prakticno su svi na isti kalup uradjeni, sa istih par efekata, sa istim tipom umrtvljenih boja i sl.

Citat
Ti se stidis svojih radova?
Ne, ja samo racune polazem onima do cijeg mi je strucnog misljenja stalo.
Problem koji ti ne shvatas je cinjenica da ja ne kazem da sam najbolji designer, ili da sam najbolji webdeveloper jer to nisam... ali da sam za razliku od tebe profesionalac koji iza sebe ima i iskustva i procitanih knjiga i malo stila i smisla. Profesionalac kome je web design jedno od mnogo zanimanja, od kojih svako radim maksimalno profesionalno bilo sam, bilo u timu. A dok je tako ili cu ono sto radim naplacivati koliko vredi ili cu ga raditi besplatno - prijateljima.
I ja sam mnogo puta u zivotu radio stvari za koje nisam kvalifikovan cisto jer su mi trebale pare, ali sam otvoreno ljudima rekao da ja o tome znam po nesto i da mogu da probam pa ako budu zadovoljni da cemo se dogovoriti, iako sam uglavnom o tim stvarima znao daleko vise nego ti o webu ja i dan danas ne mislim da ih poznajem dovoljno da bih mogao da preuzmem neki veliki posao na sebe niti cu se ikad hvaliti i busati u grudi da to znam...

@Nefeli
Sto se tice izgleda i tehnikalija bureka.. to se menjalo jedno vreme kao raspolozenje, u svakom slucaju neki jasan cilj nije postojao pa nije postojala ni jasna forma svega toga.. jedno vreme je bio prioritet da radi brzo i da bude malo za ucitavanje pa je i bilo tako, posle smo hteli previse pa smo eksperimentisali sa kojecime i shvatili da to nije to.. i dosli smo do ovoga... sto je po meni prava stvar... neka sitna dorada tu i tamo i malo kvalitetniji hardware i to je pun pogodak, ali to je cisto pitanje finansija... pa ako nekad bude bilo para.. bice i toga, za sad je i ovo prokleto skupo.
U principu kad je burek izgledao ispod prosecno ja sam mozda uradio par najboljih radova sto za Holandjane sto za Francuze...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.