Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:03:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 350 351 353 354 ... 377
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dusica Spasic  (Pročitano 2050068 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Још у јуну се знало за њен одлазак на Пинк, могло је да се претпостави  да ће почетком јесење програмске шеме на дотичној ТВ напустити РТС, одакле сада ваше изненађење, ово није никаква нова вест  Smile  Smile  Smile  Smile   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4388
Још у јуну се знало за њен одлазак на Пинк, могло је да се претпостави  да ће почетком јесење програмске шеме на дотичној ТВ напустити РТС, одакле сада ваше изненађење, ово није никаква нова вест  Smile  Smile  Smile  Smile   Smile

Da, znalo se, i to smo komentarisali upravo svi ovde ali valjda je tinjala neka nada da će možda odustati od prelaska na Pink. U svakom slučaju, vest da će voditi tu emisiju naznačenu na Pinku je nova pa sam ja zato podelio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Апсолутно се слажем да је деградирајуће. Од водитељке која је деловало пристојно се најмање очекивало да пређе на најгору тв икада. Да је била у неком шпајзу и да је служила за то да буде као Цеца Алексић, у фазону "хе хе Маја не може, Душица не може, Наташа не може, ајде Цецо ти да водиш" - није, већ је била у одличној позицији да се испласира само тако. Од свега остала је недореченост, и тачно је врхунац био тада када се, како каже Лоливоје, није знало коју тв да окренеш због одличних издања водитељки. Своје бутке је знала да покаже, али не превише пута, и то је то. Остаје само нада да ће на тој џукачкој тв показивати доста, али и то... И није она једина која се срозала преласком на Пинк, шта је са Иреном Јовановић? Била је институција, а сада је ништа. Има их још наравно...

ПС. То што РТС воде бивше Плејбој зечице и слично, не значи да је Пинк бољи, већ да је РТС гори. Али никад неће бити као Пинк, јбг.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4106
najsexipilnije stikle odose!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3616
Још у јуну се знало за њен одлазак на Пинк, могло је да се претпостави  да ће почетком јесење програмске шеме на дотичној ТВ напустити РТС, одакле сада ваше изненађење, ово није никаква нова вест  Smile  Smile  Smile  Smile   Smile

Da, znalo se, i to smo komentarisali upravo svi ovde ali valjda je tinjala neka nada da će možda odustati od prelaska na Pink. U svakom slučaju, vest da će voditi tu emisiju naznačenu na Pinku je nova pa sam ja zato podelio.

Tinjala je nada jos vise kada se ona pojavila na RTS-u posle vise od dva (!) meseca odsustva prvo u jutarnji program, pa zatim i kada je par dana vodila Beogradsku hroniku tako da se pretpostavilo da je ona ipak u medjuvremenu odustala od prelaska.

Ja ostanem pri tome da je ona jednu veliku gresku uradila.

I ovde u nemackoj prelaze voditelji sa javnih servisa na privatnim televizijama i obrnuto samo sto sve televizije ovde drze neki svoj "visoki standard" tako da nije sramota prelaziti sa jedne strane na drugu.

U Srbiji nazalost nema uopste dobrih alternativa (barem sto se "nacionalnih televizija" tice), tako da je svaki prelazak iz koliko-toliko ozbiljnog RTS-a na jednoj vise nego ne-profesionalnoj televiziji (barem sto se njihovog "kvaliteta" programa i uredjivacke politike tice) vise nego degradirajuci, a pre svega ponizavajuci. Svako ko bi rekao da je tamo otisao da bi napravio ili nastavio jednu vrhunsku karijeru, onda je to jedna velika notorna laz i smirenje svoje savest.

Sto ona nije napredovala unapred, nije u potpunosti njena krivica jel vise nego "kilavi" RTS ne dozvoljava veliko napredovanje u visim strukturama televizije (cast jako retkim izuzetcima), tako da je jasno da posle skoro dve decenije rada tamo, njoj je sigurno vise nego dojadilo sto se u njenom radnom odnosu nije menjalo nista na bolje.

Gledajte samo koliko razlicitih emisija je vodila Dragana Kosjerina od njenog dolaska na RTS pre nesto vise od pet godina, i sta je Dusica radila u poslednjim 17 godina na RTS. To je jedna razlika kao nebo i zemlja, a sada ne gledam samo opticku razliku izmedju njih dve.

Meni je odmah posle par nedelja od njihove proslogodisnje "pompozne" najave da ce u jutarnjem programubiti voditeljski parovi, bilo sasvim jasno da je to jedna ogromna promasena prilika. Najkasnije kada ona nije ucestvovala u njihovom novogodisnjem programu, onda mi je bilo vise nego jasno da je "pukla tikva" i da njoj vise nije bilo mesta u ovom je.anom RTS!

Mozda se grdno varam u svemu tome, ali mozda i ne... Smile
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
А опет шта, на том Пинку је Нина Радуловић показивала целу фигуру, укључујући и дупе у оној болесној емисији, а сад води вести. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3616
Nina je slucaj za sebe, mislim sa onakvom zgodnom i atraktivnom pojavom, mogla bi da vodi najbolje emisije... Smile

EDIT:

Dobro, nije to njena tema, nego Dusice Spasic.

Evo vam jedna nova slika Dusice iz izdanja casopisa "Story" koji je u prodaju ove nedelje (ako se ne varam), odvojio sam sliku od teksta i malo sam je povecao i "sredio" Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Dusica Spasic.jpg
(456.76 KB, 1060x1486)
« Poslednja izmena: 08. Sep 2019, 00:42:09 od Carletto »
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
И то је то од ње, скоро цео живот. Покаже своју лепу фацу, без трунке провокација у сликању. А ни фаца јој није Бог зна шта испала. Вредне слике од ње су оне када је на прозору, где јој је цела нога откривена. Али опет, и ту је радио фотошоп...

Мислим, она је целу каријеру била недоречена. Знала је она да дође обучена у кратко у јутарњи, имала је и она свој врхунац раније, али и тад је била водитељка јутарњег само за викенд ако се не варам. Ја се сећам, а нажалост то није тад одјекнуло, гледао сам још 2012. на тв-у пренос затварања ЕП у рукомету, то је она водила. Била је класично обучена, не провокативно, али су је у једном моменту ухватили отпозади и било је то скроз ок дупе. И ето, она то не пласира. Нервира ме све то, тачно се види кад нека водитељка не даје све од себе по питању изгледа.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3616
Imam ja negde jedan snimak Oko magazina (!) od 2011-e ili 2012-e godine kada je bila ovde u Berlinu na sajmu tehnike (koji inace posetim od daleke 1991-e godine, steta sto je nisam video uzivo Smile), pa je nosila jeans pantalone ali i tu je bio kadar gde stoji ispred pametnog frizidera ili ogromnog televizora (65inch) pa joj se vidi dupe i nije zaista lose, samo sto je mala (tada su svi pisali "zdepasta"). Ali dobro, takva je kakva je...ako nadjem snimak (imam ih zaista puno na mom HDD, mogao bi jedan "muzej snimaka" otvoriti Smile) pa cu staviti barem jedan screenshot, ali moguce je da sam tada ovde u njenoj temi ili u temu voditeljke postavio neku od slika tadasnjeg snimka.
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Не би било згорег ако можеш да поставиш слику њеног дупета. Smile Заиста је жал што га скоро нисмо ни виђали.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 350 351 353 354 ... 377
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:03:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.171 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.