Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fiksna telefonija - 0113215000  (Pročitano 7807 puta)
07. Sep 2011, 18:22:46
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
Browser
Opera 11.51
mob
Apple iPhone 6S
Vec par dana neko me zove na fiksni telefon sa ovog broja. Prvi put nisam bio kod kuce, a kada sam proverio ko me je zvao, video sam da broja nema u zutim ni belim stranama. Onda sam preko google-a nasao milion podataka da je to neki broj sa koga uznemiravaju ljude. Neki tvrde i da se tako skidaju impulsi sa telefona, da su placali ogromne racune. Jel' zna neko o cemu je rec? Dakle broj je 0113215000.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 198
Zastava СРБИЈА
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Apple 5c
Ako ga nema na informacijama to ne znači da ne postoji. Ja moj broj nemam na informacijama i to je nešto što Telekom pruža kao mogućnost korisnicima. Da li si zvao taj broj? Moguće je da je centrala neke firme u pitanju.
« Poslednja izmena: 08. Sep 2011, 11:54:06 od Saltarello »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Apple iPhone 6S
Ma kazem ti da sam procitao da je to opet neka prevara, neko skidanje impulsa i slicno. Zato i pitam da li neko zna nesto o tome konkretnije. Ne bih hteo ni da se javljam na taj broj, a kamoli da ga zovem. Jer ako bih ga pozvao, onda realno postoje sanse da napravim sebi problem u slucaju da je prevara.
« Poslednja izmena: 08. Sep 2011, 12:07:25 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 198
Zastava СРБИЈА
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Apple 5c
Pozoveš sa prepaid-a ili sa govornice. Čemu takva paranoja?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Apple iPhone 6S
Nemam prepaid, a ne ide mi se na govornicu da bih se bavio takvim stvarima. Nemam vremena za to. Pitao sam da li neko nesto zna o tome, posto sam se iznenadio kada sam ukucao u google ovaj broj i izaslo mi je milion sajtova i to uglavnom stranih, a na nekima sam procitao da je to neka nova prevara/kradja. Zato sam pitao ovde, misleci da mozda neko nesto zna o tome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 390
Zastava GB
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Apple g-2 mini
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Apple iPhone 6S
Poslednji komentar je moj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung 
Mozda je to fora telekoma - sakrili su broj iz liste, da se ne vidi kome pripada, a da bi proverili, morate da koristite njihove info usluge 988, sto se naplacuje kao specijalan poziv.  .  .  i mene su veceras pozvali sa istog broja ove teme  - krci, puca, lomi, neki zenski glas u pozadini i prekide.  .  .  zato, ljudi, ne primajte se i ne pozivajte te nepoznate brojeve, a ukoliko isto nastavi u nepozeljno vreme, svakako prijavite, trazite listing u posti, a predhodno postavite lovca.  .  sada to rade besplatno u posti.  .  .  a zatim znate sta je ciniti.  .  .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 198
Zastava СРБИЈА
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Apple 5c
Ljudi, mnogo tripujete. Postoje razne vrste centrala koje kada primate pozive dobijate info o brojevima koji ne postoje. To su telefonske centrale, IP telefoni, ISDN-ovi i njihovi pripadajući MSN-ovi i slično. To što taj broj ne postoji na informacijama nije X - file`s. Jednostavno, ili je u pitanju jedan od navedenih centrala ili jednostavno korisnik nema broj na informacijama iz ličnog razloga. lakše vam je da pišete o tome kao o teoriji zavere nego da jednostavno pozovete taj broj da proverite. Ja sam sada pozvao taj broj i dobijao automatsko zauzeće nakon prvog zvona. Što dovodi do zaključka da se radi o centrali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Apple iPhone 6S
Citat
Поштовани,

 

Телеком Србија а.д. не може сугерисати корисницима на који број да се јаве а на који не.

Такође је потпуно нејасно шта се мисли под констатацијом да са одређеног броја не треба прихватити позив због крађе и високих износа рачуна. Позив се наплаћује кориснику који позива а не кориснику који одговара на долазни позив.

Провером смо утврдили да наведени број 011/3215-000 постоји у телефонском именику, односно да информације о носиоцу претплатничког права и адреси постоје и да се могу сазнати позивањем броја 988.

 

 

С поштовањем, Телеком Србија а.д.

www.telekom.rs

E sad, dva pitanja. Prvo, zasto broj ne mogu da proandjem preko belih i zutih strana? A drugo, da li moze preko 988 da se trazi da ti daju informacije o vlasniku broja na osnovu telefona?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.