Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skyfall (novi film o Dzejmsu Bondu)  (Pročitano 30596 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Crnac bi ubuduće mogao da bude Džejms Bond!?

Danijel Krejg dobija silne pohvale od prethodnih Bondova. Ali, Pirs Brosnan ima svog favorita za ubuduće: Kolina Salmona.

Barbara Brokoli, producentkinja svih filmova o Džejmsu Bondu od 1983. godine, izrekla je svoju "presudu": "Danijel Krejg je najbolji Džejms Bond svih vremena".

Kćerka prvog producenta filma od Bondu, Alberta Brokolija, kaže da je Krejg sjajan glumac i neodoljiv.

"Pitajte bilo koju ženu na svetu, reći će vam isto - on je najzgodniji muškarac na svetu. On je najbolji Bond svih vremena i nema šanse da ga 'pustim', još dugo vremena", kaže 52-godišnja producenktinja koja je radila na svakom filmu o agentu 007 od "Octopussy".

I legendarni ser Rodžer Mur, koji je takođe obeležio jednu epohu serijala o Džejmsu Bondu, saglasan je da je Danijel Krejg najbolji.

"Pa, ja mislim da Danijel Krejg i jeste Bond. Briljantan je", rekao je Mur.

Iako se još nije slegla prašina posle poslednjeg filma "Skyfall", već su počele priče i špekulacije o tome da li će Krejg biti "smenjen" sa dužnosti. U novom filmu, svakako, neće, jer je filmski studio "MGM" već saopštio da će novi Bond u bioskope stići u naredne tri godine, a da Krejg ostaje agent 007.

Ipak, izjava jednog od nekadašnjih Bondova - Pirsa Brosnana - podigla je obrve ljubiteljima filmova i "lika i dela" čuvenog agenta.

Brosnan smatra da bi u budućnosti uloga agenta 007 trebalo da bude poverena crncu, odnosno Kolinu Salmonu (na slici).

"Danijelu Krejgu ide odlično i nema potrebe žuriti i menjati ga. Ali, kad bude vreme da Krejg prestane da bude Bond, onda mislim da je Kolin Salmon idealna zamena. Glumio sam sa njim u nekoliko filmova i o njemu mogu da kažem sve najbolje. Bio bi sjajan i u toj ulozi", smatra Brosnan.

Brosnan je glumio u četiri filma o Džejmsu Bondu. Kaže da je ta uloga specifičnija od bilo koje druge.

"Ta uloga je, bez dileme, jedna od najnaznačajnijih. Daje ti toliko mogućnosti. Kada jednom postaneš Bond, onda si Bond za ceo život. To je dar ovog posla", kaže Brosnan.

Izvor: Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

v286075p0.jpg
(118.06 KB, 610x395)
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
brosnan je najbolji glumac koji je glumio bonda
samo steta sto su njegovi bond filmovi najgori
i ako ce vec duzmu crnju neka bude ovaj
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Pirs se najbolje uklopio u imidž bonda.

Krejzi, počeo si da pišeš ko crnja i razmišljaš ko zemunka. Samo još da propiješ ko vasabi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Clive Owen bi bio dobar izbor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Nova Bond devojka je "matora"

Penelope Kruz igraće u 24. filmu o Džejmsu Bondu, kao najstarija glumica kojoj je ponuđena ta uloga.

Novi film o Džejmsu Bondu trebalo bi da režira Sem Mendez, budžet će biti oko 100 miliona funti, a jedna od devojaka koje će se "vrzmati" oko agenta 007 biće i oskarovka Penelope Kruz.

Kruzova, koja trenutno čeka drugo dete sa negativcem iz prethodnog "Bonda", Havijerom Bardemom, će tako ući u istoriju kao najstarija Bondova devojka.

Prethodno je ovu titulu nosila Onor Blekman, koja je u filmu "Goldfinger" igrala Pusi Galor sa punih 39 godina.

Penelope sledećeg aprila puni 40, a snimanje će početi na leto 2014, pa će tako postati najstarija Bondova lepotica.

"Producenti već dugi niz godina žele Kruzovu, kao spoj pameti i seksepila, ali joj do sada raspored snimanja nije dozvolio da bude deo 'Bond' franšize", rekao je izvor blizak Mendezu.

Režiser se obavezao za dva naredna filma o Džejmsu Bondu, koji će označiti i kraj karijere Danijela Krejga u ulozi najpoznatijeg tajnog agenta.

Izvor: Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

v292317p01.jpg
(160.66 KB, 610x395)
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
ona meni vise nije lepa  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Bond 24 - premijera u oktobru 2015.

Novi film o čuvenom tajnom agentu biće gotov u 2015. Premijera u oktobru 2015. godine, najavljuju producenti.

Ista ekipa koja je napravila 23. film o Džejmsu Bondu "Skyfall" napraviće i 24. film o čuvenom tajnom agentu britanske službe.

Reditelj: Sem Mendez. Scenarista: Džon Logan. Džejms Bond: Danijel Krejg.

To su informacije poznate od ranije, a najnovija je da će premijera u Velikoj Britaniji biti 23. oktobra 2015. godine, a u SAD desetak dana kasnije.

Danijelu Krejgu to će biti četvrta uloga Bonda, a ostala raspodela uloga će biti objavljena naknadno. Očekuje se da ostatak ekipe takođe bude iz "Skyfall". Tako bi Ben Višou trebalo da bude Q, Ralf Fajns kao M, a Naomi Heris kao Manipeni.

Ranije je objavljeno da će Bondova devojka biti Penelope Kruz. Ako njoj bude dodeljena glavna ženska uloga, ući će u istoriju kao najstarija Bondova devojka.

Španjolka, koja trenutno čeka drugo dete sa negativcem iz prethodnog "Bonda", Havijerom Bardemom, ima 39 godina, a dosad najstarija Bond devojka je Onor Blekman, koja je u filmu "Goldfinger" igrala Pusi Galor sa punih 39 godina.

"Sledeći ogroman uspeh filma 'Skyfall', stvarno smo uzbuđeni što ćemo opet raditi sa Dnijelom Krejgom, Semom Mendezom i Džonom Loganom", piše u saopštenju producenata.

Povratak Sema Mendeza u rediteljsku stolicu bilo je pod znakom pitanja nakon što je završen "Skyfall". On je tada izjavio da ga je taj film "psihički izmoždio". Međutim, ipak je pristao da se vrati.

"Presrećan sam što mi je opet pružena mogućnost i čast da režiram film o Bondu", kaže Mendez.

U javnosti se već povela priča o tome ko bi mogao da bude naredni Bond, posle Krejga. Pojedini idu dotle da predlažu crnca za novog agenta 007.

Barbara Brokoli, producentkinja svih filmova o Džejmsu Bondu od 1983. godine, izrekla je svoju "presudu": "Danijel Krejg je najbolji Džejms Bond svih vremena".

Kćerka prvog producenta filma od Bondu, Alberta Brokolija, kaže da je Krejg sjajan glumac i neodoljiv.

"Pitajte bilo koju ženu na svetu, reći će vam isto - on je najzgodniji muškarac na svetu. On je najbolji Bond svih vremena i nema šanse da ga 'pustim', još dugo vremena", kaže 52-godišnja producenktinja koja je radila na svakom filmu o agentu 007 od "Octopussy".

I legendarni ser Rodžer Mur, koji je takođe obeležio jednu epohu serijala o Džejmsu Bondu, saglasan je da je Danijel Krejg najbolji.

"Pa, ja mislim da Danijel Krejg i jeste Bond. Briljantan je", rekao je Mur.

Ipak, izjava jednog od nekadašnjih Bondova - Pirsa Brosnana - podigla je obrve ljubiteljima filmova i "lika i dela" čuvenog agenta.

Brosnan smatra da bi u budućnosti uloga agenta 007 trebalo da bude poverena crncu, odnosno Kolinu Salmonu.

"Danijelu Krejgu ide odlično i nema potrebe žuriti i menjati ga. Ali, kad bude vreme da Krejg prestane da bude Bond, onda mislim da je Kolin Salmon idealna zamena. Glumio sam sa njim u nekoliko filmova i o njemu mogu da kažem sve najbolje. Bio bi sjajan i u toj ulozi", smatra Brosnan.

Izvor: Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bond.jpg
(82.75 KB, 610x343)
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Bolje od Adele  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.0
mob
Nokia 
nisu loši nimalo  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Bolje od Adele  Smile


haha bravooo mother Russia hahaah
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.242 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.