Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:11:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: slike nece vise da otvara  (Pročitano 13996 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Alo ljudovi koji vam je???
Pa lik je skremblovao svoje slike!
Nema tog linuxa koji ce mu pomoci! Smile
Jer one su (kao fajlovi na njegovom hard disku) ostali skremblovani!
I kad ih uploaduje recimo na forum, i tu (na forumu) ostaju skremblovane!
Sta ce se desiti, sta ce dobiti time sto ce recimo podici Live Linux sa CD-a?
Jel' dobio nesto time sto je slike poslao (preko foruma) meni, a ja koristim Win98 na kojem nikad ni traga nije bilo ni od kakvog FolderLock-a programa, pa ih ja nisam mogao otvoriti (ali sam itekako skontao da sadrzaj fajla nije uredu, nije ostecen kao sto to nastaje od losih sektora, nego je "ispreturan nasumicno"!
I zato sam pretpostavio da je sadrzaj fajlova necim enkriptovan.
Mislim - nemam nista protiv da proba (hvata se za slamku) ali TVRDIM da mu nikakav linux niti nista iz te kategorije nece moci pomoci!
Jedina nada mu je da ponovo instalira isti program za enkripciju, pa u programu da "kaze" kako su doticni folderi predhodno vec enkriptovani (verovatno ce trebati da stiklira neke opcije unutar tog programa!) pa da se SETI svoje sifre koju je predhodno koristio, i da klikne na otkljucavanje sadrzaja ili kako vec...
A ako to ne upali, uvek ima opciju da se mailom na engleskom jeziku javi proizvodjacu doticnog softvera sa molbom za pomoc za njegov slucaj!
Ili to, ili da sedi i oplace izgubljeni sadrzaj! Smile

Sve je to ok, ima smisla do onog momenta dok je enkripcija radjena programom koji valja icemu...
Naime folder lock je poznat po tome sto je enkripcija mogla da se zaobidje odlaskom u safe mode...
Toliko o ozbiljnom programu...
Da li je jos uvek tako, ne znam, ali moze da proba, nista ne gubi...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
ne mogu sad da vidim to preko linuxa jer mi se pokvario rezac moram kod nekog drugog da narezem,probao sam iz safe moda isto nece
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Nokia E71
Može preko fleške ako imaš ili virtual boxa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
nemam flash kod sebe sutra cu da uzmem , a kako preko tog virtual boxa
« Poslednja izmena: 03. Sep 2011, 00:15:38 od makiii3 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Nokia E71
Komplikovano je bolje sačekaj sutra ili guglaj malo pošto se meni spava ne mogu da pišem a možda se neko javi pa ti objasni.Mada opet bi trebao malo da pročitaš o tome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
ok
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Može preko fleške ako imaš ili virtual boxa...
A posto kaze da nema flesku, sta mislis o ideji da uploaduje sliku na forum (zipovano) pa da vidi hoces li ih onda ti tako preuzete moci otvoriti...
Cek da vidim... mmmmm... NECE!!!

Alo brate, sadrzaj fajlova tvojih slika je ispreturan, skremblovan!!!

Ako mi ne verujes - sam pogledaj ovu sliku!

Tu na levoj strani vidis BINARNI prikaz NORMALNE slike, i jasno se vidi da su prva dva bajta ÿØ kako i treba da bude za JPG, dok odmah posle toga i sam format JFIF u fajlu stoji naglasen.

E sad, na DESNOJ strani isto vidis BINARNI prikaz TVOJE SLIKE koju si pre par dana uploadovao na forum!
Njena prva dva bajta su Ðç sto mi ne znaci nista, a dalji sadrzaj izgleda nasumicno ispreturan (ni traga o enkoderu za fotografiju kao sto je na levoj strani deklarisano "written by Adobe Photoshop 5"

Dalje, ti nisi koristio Folder Lock, nego Folder Guardian (mislim da to nije isto)
i dalje - osim ako ne skontas tacno sta si uradio sa tim programom i setis se sifre ...
sve ostalo je, pa kako da ti kazem... jedna jako tuzna prica Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

lister.jpg
(437.34 KB, 1017x720)
« Poslednja izmena: 03. Sep 2011, 14:38:00 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
E pa koristio sam i jedan i drugi ali samo da probam nesto i moguce da je taj guardian zabrljao jer ja kolko znam nisam stavljao nikakvu sifru za slike ,koj me djavo i terao da instaliram uopste to,necu onda ni da pokusavam sa linuxom videcu da cacnem opet oko guardiana ,ako ne uspem oprosticu se od tih slika i gotovo.hvala ti na odgovorima ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Preporuka za ostale forumase koji zele da pomazu clanovima:
Uvek, ali UVEK koristite Total Commanderom LISTER, jer kao sto vidite - on Vam omogucava da kazete korisniku i TACAN naziv PROGRAMA koji je on koristio!!!!!!!!
(Daleko "jace" od MunkaZeinog suljapa!!!)
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0
mob
Apple iPhone 12, S21
(Daleko "jace" od MunkaZeinog suljapa!!!)

Pazi sta pricas, munka sve vidi, i kad nije tu...  Smile

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:11:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.136 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.