Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li znate s čime sve možete masturbirati…  (Pročitano 16817 puta)
27. Avg 2011, 15:23:58
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
Browser
Chrome 13.0.782.215
Da li znate s čime sve možete masturbirati…
Žene imaju puno više mogućnosti za masturbaciju nego muškarci. Upravo zato smo se odlučili da nabrojimo najzabavnije načine kojima devojke sebi mogu da dočaraju vruće solističke užitke.



U krevetu s plišanim medom

Plišane igračke su više nego stvorene za žensku masturbaciju. Posebno ako su malo veće i ako imaju tvrđe delove. To je najbolje s medicama, kojima su ruke i noge primerene za perverzne igrice trljanja po vagini. Sigurni smo da se dosta tinejdžerki na taj način igralo sa svojim medom. Takođe i naglašeno oblikovana njuška, koja je bila idealna igračka za draženje klitorisa. Ili kao što nam se poverila jedna od naših redovnih čitateljki: "Kada sam bila devojka, imala sam medu koji je umesto njuške imao dugme. Tokom masturbacije bi ga namestila na klitoris pa ga polagano pomerala do snažnog orgazma. Medvedića još uvek imam, a na njega me svaki put iznova vežu veoma nestašne misli."

Trljanje o pokrivač i jastuk

Veoma priručan je takođe pokrivač koga devojka može da sklupča u klupko i tako ga namesti između nogu. I to tako da kleči na sve četiri i pomera se gore - dole. Radi se o trljanju golog međunožja, a kao dodatak može da služi i jastuk koji je mekši i možda je primereniji za neposredan dodir s vaginom. Devojka može da kombinuje do mile volje i da se pomera kako joj najviše odgovara. Isto važi za položaje koji se mogu menjati.

Ivica kauča

Veoma slična stvar kao što su pokrivač i jastuk, samo što se radi o malo većem nestašluku, pošto se događa u dnevnom boravku, pa je veća mogućnost da vas zateknu. Svaki kauč ima dovoljno široku ivicu koju možete zajahati trljati se kako god vam odgovara. Preko gaćica, ili na golo međunožje. Možete polako ili divlje i bez suzdržavanja. Kako god vam paše i kako god vas najviše uzbuđuje! Samo pazite da ne preterate i oštetite vašu ljubimicu!

Mlaz vode

Mnoge devojke sebi masturbaciju najrađe priušte u kupatilu. Ili tokom tuširanja kada mlaz vode usmere u vaginu. Ili iznad bidea, koji je za to savršena stvar. Ako imate podesivi tuš, tuš na kojem možete da regulišete različite mlazove, vaši užici će biti veći pa ćete vrlo lako moći da ih nadgledate. Ako imate bide, u raju ste iovako ionako, pošto samo čučnete i vodu usmerite direktno među noge.

Banane, šargarepe i ostale zamene

Ako pri ruci nemate vibrator ili ako prsti postanu dosadni i nezanimljivi, dobro dođu banana i šargarepa ili krastavac, koji su još najsličniji pravom penisu. Bilo bi dobro da je banana oguljena, a šargarepu je potrebno dobro oprati. Šta se s njima radi je jasno, zato o tome nećemo govoriti. Malo smelije devojke mogu pored banana i šargarepi koristiti i četku za kosu kao i recimo, četkicu za zube. Znači sve što je tako ili na bilo koji drugi način slično penisu i što bi moglo dočarati lepe užitke, uz jedan možda higijenski dodatak, preko svih priručnih sredstava je bolje koristiti kondom. Muškarci imaju uglavnom samo ruku, dok žene imaju puno veći izbor. Upravo zato Intimate Medicine savetuje da se ne ustručavaju i da sebi bez stida priušte nestašne užitke, ali uz obaveznu pažnju prema svom polnom organu kako ne bi došlo do neželjenih povreda i posledica! Ukoliko ne poznajete dovoljno svoje telo, svoju vaginu, u ovakva zadovoljstva se za početak upustite lagano i oprezno.

SMedia
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
lubenica, ananas, karfiol i brokoli  Smile

i izlizana ivica kauca... zamisljam savrsen trosed kome je jedna ivica skroz izlizana ili pocepana  Smile

jao, jedva cekam da ovi sto pisu ove idiotske clanke pojebu nesto, pa makar i zensko  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.215
mislim da ces da prodjes kao ona dvojica sto cekaju Godoa  Smile
« Poslednja izmena: 27. Avg 2011, 15:44:06 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215


jao, jedva cekam da ovi sto pisu ove idiotske clanke pojebu nesto, pa makar i zensko  Smile

hahahahahahaha danas si u šestoj brzini
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
Nokia zvrr
U današnje vrijeme ni četkice za zube nisu nevine. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
Tema uzas. Da li je mis od kompa nevin?   Smile
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
krstim se slijepim crijevom jbt  Smile

ovima je diler loš  Smile

ali qq-kauč,četka,siroma' medvedić  Smiley 1 . ko može da sa medvedićem radi tako nešto  Smile pa se pitamo što su nam djeca  sa  12 avetna .
oskrnaviše namještaj,pribor,voće i povrće . bolesnici
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.215
mob
Nokia E72
Sve od ponudjenog je savrseno za masturbaciju  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Žena
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Kakve sve gluposti ljudi pisu?!?!

Ajde da malo razgledam oko sebe!?. . . . . .  pijem kafu i cudim se kako nisam se ranije setila.
Sve oko mene jedva ceka da udje u moju p. . . . .
Solja za kafu. . . . . . . .  a rucka na klitoris.
Casa vode, hladna.  pijes vode i. . . . . . . kao oralno - vaginalni uzutak
Novine, mozes napraviti zamenu po meri duzinu - debljinu.
Olovka, moze i analno.
Mouse, bice i svetlosni efekti od crvenog svetla.
Monitor, jednostavno uzjases monitor i. . . . .  cudesa. . . jos ako je na slici omiljeni glumac. . . .  ma sta da vam pricam.
Ajde dame nastavite, dajte inspiraciju. . . . . . ne za nas zene, za muskarce, da uzivaju dok nas zamisljaju kako jasemo monitor i koriste svoje jedino pomagalo, ruku.

P. S.  Monitor treba da bude LCD.  za one stare ne znam dali se mogu upotrebiti :mrgreen:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.215
mob
Nokia E72
 Smile Smile Smile hahaha...

Zaboravila si mobilni telefon Smile
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.