Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uloge koje su rušile glumačke karijere  (Pročitano 10589 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
Sta mislite da li "srpski film" unistava ili unaprijedjuje karijere?

протагонисти у српском филму немају каријере те их не могу ни уништити

Greska.
Protagonisti Srpskog filma igrace u svakom sledecem srpskom filmu kao sto rade vec 20 godina...

Sve te karijere su fiktivne koliko i nasa filmska scena u poslednjih XX(upisati po izboru dvocifren broj) godina.
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
Ne bas da je srusio karijeru, ali John Torturo, od Milerovog Raskrsca do Transformersa.
tortura zabole uzima velike pare kao i de niro u onoj trilogija sa fokerima Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
  Ne mogu a da se ne setim Nenada Džonija Rackovića koji je briljirao u filmu Marble Ass (1995) Ž.Žilnika i koji je postao prava urbana legenda Beograda.Ono kako i šta je on pokazao u pomenutom filmu je nezaboravno.Znam da je posle toga radio sve i svašta,i što ima i što nema veze sa filmom.Bio je voditelj na radiju B92 u vreme kad nije pokrivao ni Beograd i neki moji poznanici su mi tad pričali fantastične i nimalo lepe priče o njemu.Od radio emisija koje je vodio u najboljem slučaju pijan do skandala po Knez Mihajlovoj.
  Video sam ga u seriji Porodično blago u epizodnoj ulozi gde glumata.Šteta,imao je dobar start.
« Poslednja izmena: 14. Sep 2011, 01:45:47 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
Текст није баш у оквиру наслова теме, али има везе са погрешним проценама појединих глумаца и глумица. Smile



Najveće greške holivudskih glumaca

Da li bismo voleli "gospođu Smit" da ju je umesto Anđeline Džoli igrala Nikol Kidman?



Koji glumci su napravili veliku grešku i odbili uloge u filmovima koji su "zgrnuli" milione dolara?

Poznato je da je Vil Smit odbio ulogu Nea iz "Matriksa" kako bi snimio "najgori film svih vremena" i da je "izabrani" umesto njega postao Kijanu Rivs, ali nije poznato da je Dženifer Aniston i danas mogla da bude udata za Breda Pita samo da je Nikol Kidman želela da glumi "gospođu Smit".

Na listi glumaca koji su zbog "lošijih" uloga propustili šansu da osvoje nagradu Američke filmske akademije, ili barem zgrnu milione je nepregledna. Na njoj se nalaze "gubitnici" poput Metjua Mekohanija koji nije želeo da igra u "Titaniku", ali i sama zvezda "nepotopivog" Leonardo Di Kaprio.

Di Kaprio je odbio da igra u filmu "Američki psiho" jer je, za razliku od Kristijana Bejla koji je odigrao ulogu ubice, "imao problema sa scenarijom", Nikol Kidman nije želela da prihvati ulogu u filmu "Gospodin i gospođa Smit" pa su producenti i reditelj "brže-bolje" ubedili Anđelinu Džoli da uskoči na njeno mesto, a Tom Selek je odbio da zaigra jednog od najboljih profesora i avanturiste na svetu - Indijanu Džounsa.

Svi oni su odbili ove uloge zbog "drugih i boljih projekata", samo je Žan Klod Van Dam dao "logično objašnjenje" zašto ne želi da igra Predatora u istoimenom SF filmu iz 1987. godine - u kostimu mu je bilo pretoplo."

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
da kao i sto je son koneri odbio da glumi u gospodaru prstenova  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
mob
HTC Smart
Uloge zbog kojih su se pokajali

Nije važno da li je film proglašen za "potpuni promašaj" ili je uspeo da zaradi stotine miliona dolara na blagajanama, ovi glumci se kaju što su uopšte pristali da i pročitaju scenario...

Holivudski glumci se uglavnom kaju zbog uloga koje nisu prihvatili, ali ima onih koji se kaju jer su uradili suprotno.

Bred Pit je svojevremeno izjavio da je snimanje filma "The Devil's own", u kojem igra sa Harisonom Fordom, bilo "veoma neodgovorno od njega".

"To je bilo najneodgovornije snimanje koje sam ikada video", rekao je glumac "Njuzviku", ali je ubrzo tražio da se njegova izjava povuče.



Legendarni Kristofer Plamer se kaje što je snimio film "Moje pesme, moji snovi". "Kapetan von Trap" je u svojoj autobiografiji otkrio da je snimanje tog filma bilo kao "vucaranje mrtvog konja".

Šarliz Teron je u intervjuu magazinu "Eskvajer" otkrila da je njen najgori film "Raindeer games" iz 2000. godine u kojem je igrala sa Benom Aflekom.

"To je bio loš, loš film...".



Slično misli i njena koleginica Ketrin Hajgl o ostvarenju "Knocked up". "Film je seksistički. Prikazuje žene kao prefrigane osobe bez imalo smisla za humor".

Poznato je da je Megan Foks "napljuvala" ostvarenje koje ju je proslavilo. Ona je za film Majkla Beja "Transformers" rekla da "to nije film u kojem se obraća pažnja na glumu". Uz tu izjavu je dodala i onu da je režiser "kao Adolf Hitler", zbog čega je dobila otkaz iz franšize.



Njen kolega Šaja Labuf nije ništa ružno rekao o "Transformersima", već o Indijani Džounsu.

"Mislim da sam uništio franšizu", rekao je Labuf "Los Anđeles Tajmsu". "Mislim da sam izneverio sve ljude koji su voleli ovu franšizu. Ni Harison Ford nije bio presrećan...".

Poslednji glumac koji je zažalio što je odigrao neku ulogu je Miki Rurk i to u filmu "Iron Man 2". On je četiri dana pred premijeru filma otkrio novinarima da "nema pojma o čemu se radi u filmu", da bi pre mesec dana rekao da je "Marvel pogrešio jer je želeo stereotipnog 'lošeg momka'".



Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Citat
Šarliz Teron je u intervjuu magazinu "Eskvajer" otkrila da je njen najgori film "Raindeer games" iz 2000. godine u kojem je igrala sa Benom Aflekom.

"To je bio loš, loš film...".
A meni je bas onako, nista posebno ali nije ni toliko los. Kada pomislim na Sarliz i lose filmove uvek nekako pomislim na "Henkok".  Smile

Ajd za Pita pa i nekako posto ima bas dobrih filmova ali je i Dewils Own daleko od bas loseg.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Tamna strana Sunca (1988) je film koji B.Pit nikad ne spominje.O filmu Eon Flux (2005) u kom je Š.Teron igrala ne vredi arčiti tastaturu.
  Ne znam da li se iko od saučesnika u kriminalu zvanom Zardoz (1974) postideo,mene je bilo sramota kad sam to gledao.
 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
mob
HTC Smart
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 30. Dec 2011, 12:41:18
O filmu Eon Flux (2005) u kom je Š.Teron igrala ne vredi arčiti tastaturu.


Да, да, тај јој је најгори у каријери.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.