2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 164 165 167 168 ... 170
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Кутак за необавезне спортске приче  (Pročitano 241524 puta)
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
And then it's all gone...  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

831b5eaa1c8da47217034ab645d4d930--lakers-kobe-la-lakers.jpg
(41.33 KB, 474x609)
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Нисам био његов фан, али јбт... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Погинули сви који су били у хеликоптеру, 5 освојених шампионских прстена, најбољи кошаркаш света у претходних двадесетак година....

Ведрије теме, мушка стонотениска репрезентација Србије, која је била аутсајдер на квалификационом турниру за ОИ у Токију, после победе над носиоцима у квалификацијама, обезебдила прво учешће на ОИ, оно што је све шокирало је победа против Хонг Конга 3:2, којој се нико није могао ни у халуцинацијама надати, оно када играч, који је без профи мечева, 397. на свету, обезбеди Србији олимпијску визу, коју никада није обезбедила ни као СРЈ/СЦГ, када је имала квалитетније играче него данас, што је омогућило истовремено још 2 учесника за Србију у синглу.... А, започели смо квалификације као једна од најслабијих репрезентација по рејтингу, 27. од 32 учесника.....

Smile   Smile  Smile  Smile  Smile

Жене поражене од Холандије 3:0.
« Poslednja izmena: 26. Jan 2020, 23:21:42 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Sta se ovo desilo koj kurac. Kakav sok majku ti jebem, jebo me konj i kad sam procitao vest. Pocivaj u miru legendo, uzece Lebron titulu za tebe ove godine! Mora! Da se povuku brojevi 24 i 8
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Марија Шарапова завршила професионалну каријеру, данас објавила да се повлачи у ауторском чланку за Венити Фер и опростила се од својих навијача:

https://www.telegraf.rs/sport/tenis/3158707-marija-sarapova-zavrsila-karijeru


https://www.instagram.com/p/B9CBIXtJ1eP/






IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1166
konacno da pocne i neka kosarkaska liga ,pravi odmor za dusu i oci  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Преминула је Бобана Величковић, са 30 година. Нека јој је лака земља.

Нажалост, ову вест сам данас случајно сазнао. Неко ко је освајао медаље за Србију, представљао нас на ОИ, изгубио је живот у тако раном добу приликом порођаја, ако сам разумео. Уместо те вести брује вести о разним смећарима званим Вучић, Ђилас, Сергеј, и осталој булументи. Срам нас било, све колективно.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Умрла је услед прееклампсије, за коју нико не може да пронађе узрок, то је метаболички поремећај организма који се јавља у току трудноће.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Завршни тренуци синоћњег финала ACB лиге, у којем је Басконија победила Барселону 69:67, претходно се, кроз иглене уши, пласирала у финале, као што се изборила за финални турнир ACB лиге, после мучења у целој сезони, у полуфиналу победила Валенсију 75:73, док је од Хувентуда била поражена 76:74.Током целе последње четвртине Басконија је водила, имала је неколико шанси да осигура победу и избегне неизвесност у завршници, али је упорним и безуспешним шутевима за 3 поена одржавала Барселону у животу. Полонара, који је упутио пас-асистенцију Луки Валдози за победу је ушао у меч, после последњег тајм-аута Душка Ивановића, који је трећи пут као шеф стручног штаба Басконије освојио титулу шпанског првака, сваки пут у финалу бољи од Барселоне:











Никола Миротић, који је проглашен за МВП шпанске ACB лиге јуче је имао учинак од само 8 кошева и завршио је меч половином последње четвртине због пете личне грешке. Он је други пут МВП шпанске кошаркашке лиге, претходни пут у дресу највећег каталонског ривала, Реала у сезони 2012/13.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Citat
Иранац Ходабахши хоће да осваја златне медаље за Србију

Врхунски ирански спортиста (светски и азијски првак, итд) постао наш зет и члан ТДК Галеб а циљ су му Олимпијске игре у Паризу 2024. године. – Поднео захтев за српско држављанство

Аутор: С.Р.четвртак, 14.11.2019. у 09:28

Махди Ходабахши (Фото ТК Галеб)

Једину златну, серниорску медаљу на Г1 турниру „Кроација опен”, донео је Иранац Махди Ходабахши који је од пре неколико месеци званично члан теквондо клуба Галеб. Он је на путу до злата имао четири победе, од чега је једна над актуелним вицешампионом света Бразилцем Соаресем, а у финалу је савладао Шпанца Мартинеза.

Поред Махдија, сениорску медаљу освојила је и Теодора Јовић (-46кг) – освојила је бронзану медаљу после две победе, поражена је у полуфиналу у задњим секундама од представнице Лесотоа, као И Ирина Зрнић (-46кг) која је у полуфиналу поражена од Хрватице.

Такође, одличје за Србију освојио је и Иван Карајловић (-80кг) који је после три победе поражен на златан бод, у четвртој рунди, од Африканца из Буркина Фасо.

Махди је недавно оженио дугогодишњу девојку из Србије због које је и одлучио да се досели у нашу земљу и започне свој породични, а настави професионални живот. Иначе, Ходабахши је током спортске каријере у Ирану освојио светско злато, Азијско првенство, Азијске игре, Војно светско првенство као и Светски куп што га чини једним од најуспешнијих теквондоиста Ирана, али и света.

Наступао је на Олимпијским играма у Рију 2016, где је поражен у четвртфиналу – а циљ му је да освоји медаљу на Олимпијским играма у Паризу 2024, и то за Србију.

– Освојено злато у Хрватској ми веома значи, будући да је прво за Галеб клуб и прво у Србији, а планирам да их буде још много више, истиче Махди Ходабахши. После неколико година везе са сада већ својом супругом, коначно смо се одлучили да наставимо заједнички живот у Србији. Једна од веома битних ствари је била и чињеница да могу своју каријеру да наставим у овој земљи, будући да је заправо један од најуспешнијих светских клубова из Београда, теквондо клуб Галеб! Драган Јовић је изузетан тренер, и прелазак на његов систем тренинга ми у потпуности одговара. Екипа ме је заиста прихватила – Милица Мандић, Тијана Богдановић, Вања Станковић, Будимир Кривокућа, Дмитриј Нагаев као  сви остали, су ми пружили апсолутно сву подршку због чега ми је И веома драго што сам постао део фантастичне екипе.

Како би се изборио за одлазак у Париз 2024. Махди већ сада мора да почне да скупља поене за олимпијску листу за нашу земљу.

– Добио сам дозволу Олимпијског комитета Ирана и Теквондо федерације Ирана да могу да се такмичим за Србију. За сада учествујем на Г1 И Г2 турнирима како бих сакупио што више поена, међутим за учешће на Европском шампионату, Гранд прију или Гранд слему који носе велики број поена, потребно ми је српско држављансто. Надам се да ћу га и добити. Имам позитивна мишљења Министарства омладине и спорта, Олимпијског комитета Србије, као и Теквондо асоцијације Србије. Верујем да могу много да допринесем српском националном тиму – истиче Махди.

Драган Јовић, први човек ТК Галеб и главни тренер националног тима Србије, истиче да је Махди изузетно важан део тима.

– Ирански текводно је веома специфичан и нису без разлога једна од највећих светских сила у овом спорту. Махдијево искуство је богато, и може донети само добро, не само нашем клубу већ и овој земљи. Врло сам оптимистичан да Махди може да освоји медаљу на Олимпијским играма, али сигуран сам да може донети још много одличја и на осталим континенталним и светским шампионатима – рекао је Јовић.
Махди Ходабахши - лична карта

Датум рођења: 21.04.1991.

Место рођења: Техеран, Иран

Категорија: до 87 килограма

Олимпијска категорија: +80 килограма
Набољи резултати

1. место Светско војно првенство 2012

1. место Islamic Solidarity Games Индонезија 2013

1. место Азијске игре 2014

1. место Азијско првенство 2014

1. место Гран при Астана 2014

1. место Гран при Манчестер 2014

2. место Гран при Мексико 2014

1. место Светско првенство Русија 2015

1. место Гран при Самсун 2015

3. место Гран при Манчестер 2015

Учесник - Олимпијске игре 2016 Бразил

1. место Светски куп 2017

МВП на Светском купу 2017

3. место Азијско првенство Вијетнам 2018

1. место Светски куп 2018

http://www.politika.rs/scc/clanak/441883/Sport/Ostali-sportovi/Iranac-Hodabahsi-hoce-da-osvaja-zlatne-medalje-za-Srbiju


Необичан случај, уколико поседује квалитет и потенцијал, а одређене успехе је остварио и забележио, зашто би му Иран дозволио промену државе за коју наступа у међународним такмичењима, и чак могућност обезбеђивања норме за ОИ у Паризу 2024. са српским пасошем и држављанством?


Обећање реализовано јуче:

https://www.rts.rs/page/sport/ci/story/128/ostali-sportovi/4181844/zlato-srebro-srbija-evropsko-prvenstvo-taekvondo.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 164 165 167 168 ... 170
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.