2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 157 158 160 161 ... 170
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Кутак за необавезне спортске приче  (Pročitano 242210 puta)
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
Pocelo sp u odbojci, jos u nedelju ali danas vecina prvih meceva krece da se igra. Nema nas puno koji ovo pratimo pa moze se pise ovde i na temi nase reprezentacije.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Ја сам се синоћ зачудио кад сам видео да је почело деветог. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
Zbog domacina da bude nedelja da bi bile pune tribine. Jer italijani samo taj mec igrali napolju
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Хрвати везе, али везе немају. Ових пола коша разлике су фарса, дивљање и импровизовање тешко, Богдановић им као по обичају сам играо. Шарић лош.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
Ludacka pobeda Mornara sinoc nad Torinom u Torinu. Vranjes i Rebic im presudili
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Учинак некадашњих република СФРЈ у свих 5 колективних спортова на ОИ, ЕП и СП у мушкој и женској конкуренцији, који је објављен у штампаном издању Новогодишњег троброја Новости, као и на њиховом порталу, табела: 


СРЈ,СЦГ, Србија- Кошарка 

М- ЕП 3  2  1
    СП 2  1  0
    ОИ 0 2 0

Ж ЕП 1  0  0
    ОИ 0  0  1

Одбојка

М- ЕП   2  1  6
    СП   0  1  1
    ОИ   1  0  1

Ж- ЕП   2   1   1
     СП   1   0   1
     ОИ   0   1  0


Ватерполо

М- ЕП  7  2   1
    СП  3   2   3
    ОИ  1   1   3


Рукомет

М- ЕП  0   1  1
    СП   0  0  2

Ж- СП  0  1  1


Црна Гора - Ватерполо М

ЕП- 1  2  0
СП- 0  1  0

Рукомет Ж

ЕП- 1  0  0
ОИ- 0  1  0


Хрватска- Фудбал М

СП- 0  1  1


Кошарка М

ЕП- 0  0  2
СП- 0  0  1
ОИ- 0  1  0


Рукомет М

ЕП- 0  2  3
СП- 1  3  1
ОИ- 2  0  1


Ватерполо М

ЕП- 1  2  1
СП- 2  1  3
ОИ- 1  2  0


Одбојка Ж

ЕП- 0  3  0



Словенија

Кошарка М

ЕП- 1  0  0

Одбојка М

ЕП- 0  1  0

Рукомет М

ЕП- 0  1  0
СП- 0  0  1



Укупно


1.СРЈ, СЦГ, СРБИЈА

   23    16   23    62


2. Хрватска


    7     15    23    45


3. Црна Гора


     2       4     0      6


4. Словенија


     1     2      1      4



Репрезентације Македоније и БиХ ни у једном колективном спорту ни у мушкој ни у женској конкуренцији немају освојених медаља, док је Србија једина држава која има златне Олимпијске медаље у обе конкуренције, мушкој и женској, и то у истом спорту- Одбојци  Smile  Smile  Smile  Smile


Линк за чланак:


http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82.438.html:769079-SRBIJA-DOMINIRA-POSLE-RASPADA-JUGOSLAVIJE-Reprezentacije-sa-ovih-prostora-osvojile-107-medalja-na-OI-SP-i-EP



« Poslednja izmena: 04. Jan 2019, 19:38:40 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Victoria Concordia Crescit

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2209
Zastava
mob
Nokia e63
Одбојка

М- ЕП   2  1  6
    СП   0  1  1
    ОИ   1  0  1

Ж- ЕП   2   1   1
     СП   1   0   1
     ОИ   0   1  0

док је Србија једина држава која има златне Олимпијске медаље у обе конкуренције, мушкој и женској, и то у истом спорту- Одбојци  Smile  Smile  Smile  Smile

Zene nemaju zlato sa OI, imaju srebro..
IP sačuvana
social share
У срећи се не треба гордити

као ни у несрећи очајавати

и увек треба волети Црвену Звезду!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Све се може кад се Срби сложе. Smile

Али се зато на ОИ кољемо са Словенијом шугавом. За Македонију ајде да и разумем некако, али БиХ ми није јасна. Додуше, 90% Срба и Хрвата игра за Србију и Хрватску тако да и не чуди толико.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Ја сам погрешио, зато што сам у психичком растројству, због последица немилог догађаја, који ме фрустрира Smile  Smile  Smile  Smile и психички оптерећује, желео сам да напишем да је Србија једина од некадашњих југословенских република освојила на истим ОИ медаље у истом колективном спорту- кошарци што се, као што знате, догодило само 2016 године у Рију, а ми смо једина од некадашњих репубика, зато што је Србија сукцесор, следбеник СРЈ, која има медаљу у обе конкуренције у још једном колективном спорту- Одбојци, ниједна друга република то нема, Хрватска је, испред Србије у фудбалу, и у броју златних медаља из колективних спортова на ОИ: 3:2, Србија једно злато у ватерполу и СРЈ злато на ОИ у Сиднеју 2000 године у мушкој одбојци  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile Србија, дакле ни СРЈ ни СЦГ, већ Србија и Црна Гора су једине 2 некадашње југословенске републике, које на ОИ имају медаље у женским колективним спортовима, Србија- сребро у женској одбојци и бронзу у женској кошарци, док Црна Гора има сребро у женском рукомету, остале некадашње југословенске републике немају медаља у женској конкуренцији у колективним спортовима на ОИ  Smile  Smile  Smile  Smile Ниједна од некадашњих југословенских република нема злато у женским колективним споровима на ОИ  Smile  Smile  Smile Једино освојено злато у женским колективнм спортовима на Светским првенствима имају одбојкашице Србије, ниједна друга од некадашњих југословенских република то нема  Smile  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 04. Jan 2019, 23:26:14 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 157 158 160 161 ... 170
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.