Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:18:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Moderna tehnologija uzivanja...  (Pročitano 3587 puta)
12. Avg 2011, 18:29:58
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
Browser
Chrome 13.0.782.112
Posao nalaze pa moram slusati svasta Smile Kazu chat je bezazlen i samo zeza,kao i internet...sluzi samo pronaci nesto Smile ,da vidimo kako to izgleda kada se prenese internet i na javu...

Primjer 1.

Pitam gdje ste se sreli "na chatu" bi odgovor, i sta bi pitam dalje,rece:"Ma znas ono kliknuo sam nekakv nick i cao...odgovorila cao...i bla,bla prica, uglavnom rece udata,ja njoj rekoh meni ne smeta.Sve u svemu 5 dana pisanja i gledanja preko skype pada dogovr da dodjem kod nje u Njemacku,u neki hotel". Ovdje ne zelim pisati detalje,ali vazno jedno napomenuti,dok je kasno u noc bila sa njim na skype muz bi navratio ona gasi skype,priupita sta radi tako kasno,ona odgovori pise pjesme po blogu i uredjuje malo isti Smile .Dalje ide prica :"Dolazim u Njemacku nakon 9 dana,hotel,soba i poruku saljem (ona je u medjuvremenu dok je bio skype uzela jos jedan telefon i drugi broj,dok je na poslu ukljucen,kada je kuci iskljucen),napisem hotel X,soba X,kucaj tri puta.Dolazi,kuca,divlji sex,dva puta za redom,dok pijemo vino u krevetu i gledamo se prikupljajuci snagu za novu partiju sexa zvoni telefon...njen Smile .Kaze mi psssttt muz je Smile .Ne cujem sta je pita,ali ona mu odgovara "evo me kod ginekologa,za sat vremena sam kuci".Zavrsava razgovor okrene se prema meni i kaze imamo jos 45 minuta i opet jos jedan divlji sex.Uredjuje se,ostavlja mi gacice a druge oblaci,usput joj rekoh javi jeli sve proslo ok kuci.Nakon sat vremena odgovara mi sve je ok kod kuce,vidimo se opet sutra nemoj jos da mi bjezis hehehehe.Eto tako ovo vec traje 2 godine". Smile

Primjer 2.

Opet internet...on pise neki svoj blog,navrate mnogi i jedna stalno tu sa komentarima,dolazi meil i pocinje ozbiljnije.Mjesec dana meilovi,dolazi na red famozni skype.Posto je muz veoma ljubomoran (i ova udata),nema prilike da se dodirnu u javi,ali cekaju momenat.Vrijedi napomenuti on Austrija,ona Srbija.Cekajuci momenat 4 mjeseca,dolazi trenutak da on treba na more sa cerkom 10 dana.Ona ostaje,jer ne moze dobiti godisnji u tom periodu previse posla Smile .Tada on dolazi i 8 dana ostaje,u hotelskoj sobi ceka da ona zavrsi posao i dodje do njega.Navece se iskrade oko 2 iz hotela odlazi do stana,tek da je komsije vide jutrom kako je spavala u stanu Smile . Ovo vec traje godinu dana,i on svakih mjesec i pol dodje u taj hotel,barem na dan ako uslovi nisu za nesto vise.

Ostaje pitanje da li je moguce da zene tako dobro lazu ili su muskarci toliko glupi da to vjeruju? A mozda...zabraniti zenama koristenje interneta...barem onim udatim Smile

IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Bilo tako oduvek, samo se tehnologija promenila... Baka mi pricala primere i primere toga(zena sa tri ljubavnika od koga nijedan ne zna za drugog, muskarac sa vise porodica u razlicitim gradovima itd.) a i ja video "fair share" istog kroz svoj zivot(devojka u dugoj vezi koja sracunato ima dvojicu (jednog "sigurnog" i drugog za sex), momak koji vara devojku sa njenom najboljom drugaricom a da ona nema pojma o tome itd.)

Citat
Ostaje pitanje da li je moguce da zene tako dobro lazu ili su muskarci toliko glupi da to vjeruju?
Tja, kao sto rekoh, video sam primere svega i svacega. Uglavnom, lazovi lazu a preljubnici varaju. Nije bitan pol u svemu tome...

Mada, po mom iskustvu mogao bih reci da su zene snalazljivije i recitije pa se "lakse" izvuku lazima, ali ne mora nista da znaci.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia zvrr
Ako neko zeli i ima poriv partnera da prevari, ucinice to, jer to ne zavisi od tehnologija, iako one pomazu pri kontaktu. Wink
A i ovaj lik, sto ide do Njemacke radi seksa... Smile Jedino da me Jessica Alba zovne radi iste namjere, tada bih se odvazio na put u inostranstvo samo zarad toga... Smile
« Poslednja izmena: 12. Avg 2011, 19:34:58 od slavko_pg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 13.0.782.112
"evo me kod ginekologa,za sat vremena sam kuci".Zavrsava razgovor okrene se prema meni i kaze imamo jos 45 minuta i opet jos jedan divlji sex.


Sve mogu razumjeti,ali ovakvu hladnokrvnost,ovakav mir u lazi Smile ,vjerujem da bih ja barem zamucao ako nista drugo  Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Od ovih gornjih priča mi se povraća. To je jedini komentar koji imam, praviću se blesava na
mozda...zabraniti zenama koristenje interneta...barem onim udatim Smile
jer ne mogu sad da te na miru koljem, imala sam naporan trening.  Smile
« Poslednja izmena: 12. Avg 2011, 21:46:41 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
siroti,izmučeni,napaćeni,naivni....dječaci Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Apple iPhone SE 2020
Poslusali ljudi savet da nikad ne varas u svom selu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
HTC Wildfire S
Zabranimo žene!  Smile Ne... čekaj... onda bi "ispali" gejevi.  Smile




Jeste da su tema ove... "žene s tehnologijom".  Smile

Al' jedan dokaz da je internet, kao što sam oduvek pričao... mač sa dve oštrice:

Terminally-ill mother watches married daughter's first dance via Skype.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

34jXQ.jpg
(172.1 KB, 900x600)
« Poslednja izmena: 12. Avg 2011, 22:23:24 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Ma opusteno  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 13.0.782.112
Primjer 3.

Ovo je vec nazovimo prijatelj kojeg ne bih nikada pustio u kucu.I taj prijatelj ozenjen ima dijete normala,i kucne prijatelje druze se stalno,takodje bracni par sa jednim djetetom.Nakon 4 mjeseca kaze mi "nemogu vise drzati u sebi moram sa nekim podijeliti.Znas ja spavam vec godinu dana sa njegovom zenom Smile " cijom pitam, "ma njegovom od tog mog prijatelja,samo vjesto prikrivamo hehehe  Smile " . Pitam,  ma kako mozes pojasni mi kada oni dodju ili ti odes kod njih..maa,maaa kako mozes ostati miran i ti i ona,sjedi tvoja zena,sjedi njen muz a vi se sa strane udarate? Kaze  "jednostavno dok igramo karti ili se zezamo samo se malo pogledamo znamo sta mislimo.I normalno ja na poslu uzmem pauzu,u sedmici dva puta da zena ne zna,tako i ona,i navecer opet sjedimo zajedno" Oooooo Smile
Pitam i sto bas meni ovo da pricas? Rece "treba mi jedna mala uslugica od tebe" Smile kakva upitah?
"Pa znas ti mozes napisati one srceparajuce neke stihove ili rijeci,ja bas i nisam za to.A neki dan smo se zakacili malo pa se duri na mene.Evo uzmi telefon,ja sam sve namjestio ti samo napisi nesto divno." Smile
Rekoh,cekaj D.....,zelis da te pomirim sa njom da bi ti i dalje nastavio umakati?
Daaaa,daaaa,to rece...
Poslije ovoga rekoh sebi,ako se budem zenio,neka mi niko ne dolazi,nema interneta,nema prijatelja...nasluso se svega,nema ko koga vise ne ebe  Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:18:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.243 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.