Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:26:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Program Malwarebytes' Anti-Malware  (Pročitano 3882 puta)
11. Avg 2011, 13:58:36
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 305
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Apple 6
Instalirao sam pomenuti program  pronasao mi je dva zarazena objekta i valjda ih je uklonio medjutim posle restarta mi se pojavilo ovo upozorenje u donjem desnom uglu desktopa pa neznam sta dalje ciniti

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

untitled.JPG
(221.48 KB, 1280x800)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Siemens C55
aha jel ta dva sto je nasao jesi citao sta su? posto to verovatno nisu infekcije kad odes na change the way security center alerts me i iskljucis sve tri opcije to u uglu ti se nece vise pojavljivati ali malwarebytes ce ti naci tri infekcije treba da pise nesto PUM.Disabledsecuritycentar ako ne zelis da ti se pojavljuje to crveno sa iksicem nemoj ih cistiti... i zasto ti je firewall iskljucen?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 305
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Apple 6
Bili su trojanci i posle toga je pisalo da su uspesno uklonjeni dalje nisam nista dirao ali mi se posle restarta pojavilo ovo upozorenje.Na koji nacin da dodjem do opcije gde treba ukljucit firewal.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

untitled.JPG
(212.18 KB, 1280x800)
« Poslednja izmena: 11. Avg 2011, 14:44:39 od memor »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Siemens C55
start-control panel-windows firewall... a mozes i is tog security centra da ga ukljucis
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 305
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Apple 6
To sam uradio ali sad mi nestalo one oznake u donjem delu sto  trazi valjda licencu za nod 32 sad toga nema tnod user i paswort valjda je on negde pokupio trojanca(bar tako pise) kako sad da nalazim licencu bez toga ili da ja nadjem na netu paswort i da ubacim ili postoji nacin kako da aktiviram ponovo taj program
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


This Is Sparta!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 356
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Nokia C2-01
najcesce su takvi programi kao sto je esetov update oznaceni kao virusi sto ne znaci da jesu mozes ti ponovo da skines taj program a i mozes da nadjes pasword da stavis sto ti ja ne preporucujem jer i ja imam nod 32 i svaki peti dan moram da mu stavjam drugu sifru jer mi prethodnu oznaci kao ne validnu iako pise da istice 2012 tako da ti je najbolje da nadjes taj program ako ga ne nadjes reci poslacu ti adresu na PP odakle mozes da skines...
« Poslednja izmena: 11. Avg 2011, 17:28:34 od Mr:Cool »
IP sačuvana
social share

                                                                                                   
             Only the best !                                      WINDOWS
                                                                                                   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Siemens C55
zasto ne koristis neko free resenje umesto da se bakces sa lekovima siframa i ostalim idiotlucima?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


This Is Sparta!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 356
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Nokia C2-01
Citat
zasto ne koristis neko free resenje

moze i sto @breza5 kaze ali ja nesto nemam povjerenja u free antiviruse ali mozda grijesim.
« Poslednja izmena: 11. Avg 2011, 17:56:06 od Mr:Cool »
IP sačuvana
social share

                                                                                                   
             Only the best !                                      WINDOWS
                                                                                                   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Linux
Browser
Opera 11.50
mob
Samsung Galaxy SII
MBAM fiksuje i regustry linije vezane za sigurnost sistema. Na primer, ukoliko ugasis security center i pustis MBAM, on ce ti ga aktivirati Wink 

Elem, ne koristi krekovan NOD, kada imas lepih besplatnih resenja. Avira i Avast + MBAM on demand scan + Online Armor Firewall i MC Shield. Vrhunska i besplatna zastita.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 305
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Apple 6
Upravu ste za taj antivirus nekada sam pre i koristio aviru ali za moje minimalno znanje mislim da je najlakse rukovati sa nod jer on sam automatski sve radi(tako mi rekli) a ovo sto mi philosopher predlozi sumnjam da bih se snasao(u podesavanju i aktiviranju)tako da bih sigurno zabrljao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:26:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.226 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.