Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Android aplikacija za propustene pozive za srpsko trziste  (Pročitano 4254 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 23.0.1271.101
Ako ti radi aplikacija onda nema potrebe za intervencijom. Ukoliko ne radi to znaci da GoSMS halapljivo preuzima sve poruke i ne propusta ih do drugih aplikacija. Resenje je da deinstaliras obe aplikacije, pa prvo instaliras SMS obavestenja pa onda GoSMS i to bi trebalo da bude to.
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 108
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
mob
Nokia E71
meni naprimer radi i jedno i drugo,znaci dobijem poruku od operatera,GO SMS PRO,i pojavi se strelica sa propustenim pozivima.da probam da deinstaliram obe pa ponovo jednu po jednu da instaliram?mada sam prvo i instalirao sms obavestenja pa onda gosms
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 23.0.1271.101
Probacu da istrazim malo, nemam pojma sta bi moglo da bude... Napisi mi detelje, model, verzija, rootovan ili ne, ROm itd.
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 248
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
HTC Wildfire S
Ako koristite GO SMS Pro, nemojte se cudite sto ova aplikacija ne radi.
Naime, sve aplikacije su jednake sa androidovovog gledista, ali svaka moze da podesi prioritet, i 'kaze' koliko je vazna.
Normalne SMS aplikacije bi trebalo da imaju priority level 0-10000 otprilike, sto znaci da mogu da 'presretnu' poruku pre sistemske sms aplikacije.
Problem je sto su GO SMS developeri stavili priority level na 2.147.483.647, sto je najveci priority level na androidu.
Kao da je ta aplikacija najvaznija na svetu..Zato ova aplikacija nece raditi ako imate go sms instaliran.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Linux
Browser
Chrome 18.0.1025.166
Zbog njih sam i ja morao da stavim na najvecu mogucu vrednost a u tom slucaju se gleda koja aplikacija je prva instalirana, pa zbog toga treba deinstalirati obe i prvo instalirati sms obavestenja...
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
 Smile svaka cast majstore .. samo napred
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 108
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
mob
Nokia E71
Probacu da istrazim malo, nemam pojma sta bi moglo da bude... Napisi mi detelje, model, verzija, rootovan ili ne, ROm itd.
model je LG GT540,2.3.7,cm7,rootovan,u principu mi nesmeta sto stizu obe poruke,bitno da ova tvoja odradi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 23.0.1271.101
Problem je u Go SMS Pro,

kao sto je napisao Dark | Angel, lepo je ostavljena pogucnost da podesis prioritet svoje aplikacije. Programerri bi treebalo da se ponasaju "civilizovano" da ne bi sjebali druge aplikacije, ali momci koji su pravili Go SMS Pro (a i Handcent SMS) ne vide dalje od svog plota...
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.