Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muškarca izujedala tri bul terijera  (Pročitano 13478 puta)
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Nokia 6220
Nisu krive dzukele. I meni da je neko nepoznat uso nocu u kucu, ne bi se mnogo bolje proveo, jel treba zbog toga da me streljaju? Kriv je taj sto ulazi u tudje dvoriste nepozvan, a na drugom mestu gazda tih kerova.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
vi znate da je bio nepozvan   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
А, како није кер убица?!
Не знам шта је ту смешно?
Ушао човек у двориште и осакатио га кер "кућни љубимац" ...
Немаш појма,давно су ти керови назавни убицама.Него јасно је ко држи те керове, само није ми јасно зашто ое ово не поштује.
Ја бих прво газду на обуку, па тек кера! И не би кера убила...
http://www.smedia.rs/vesti/vest/44219/Opasni-psi-Pit-bul-terijer-americcki-staford-terijer-Opasne-pse-nece-moci-svako-da-drzi.html

Ајде бре имам у крају једног мамуна чува га кер, тај сам је и живи са кером, кад га шета мало се разликују.
Кер режи док га он води на том поводцу и дешава се да је кер без корпе.

Citat
Sta je kreten radio u dvoristu tudje kuce?

Ово питање је најважније... Smile

Citat
vi znate da je bio nepozvan

Браво Зе  Smile
« Poslednja izmena: 07. Avg 2011, 18:08:34 od _enigma_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Nokia 6220
Izvinjavam se, mnogo seru ovi novinari, prvo kazu noc, a onda 23 casa, to menja stvari. U svakom slucaju kriv je gazda, a ne kucici. Igrao sam se sa pit bulovima koji me prvi put vide u zivotu,ali na ulici, ne na njihovoj teritoriji, cak jedan i ispravio ledja da ga cesam Smile Ne treba imati predrasude prema kerovima.
« Poslednja izmena: 07. Avg 2011, 18:09:47 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Nokia krntija
odvratan ker, tj. rasa. isto kao i straford... kao i bokser...

kill em all
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Nisu krive dzukele. I meni da je neko nepoznat uso nocu u kucu, ne bi se mnogo bolje proveo, jel treba zbog toga da me streljaju? Kriv je taj sto ulazi u tudje dvoriste nepozvan, a na drugom mestu gazda tih kerova.

Vidi Ilija, nebitno da li je pozvan ili ne. Ja sam jedno vreme išao po kućama i popisivao gas, a niko me nije zvao iz domaćinstava da to radim. Dakle, nepozvan sam dolazio. A svako drugo dvorište je imalo kuče... a ja moram da uđem unutra i popišem to.
Desi se i da kuče zavežu direktno za merač. Kuče me je jednom tako ujelo... i? Šta onda?
Ja pozovem gazdu na telefon da izađe i veže kuče dok ne popišem... ili da gazda lično očita... i dobijem odgovor "ako hoćeš popisuj, ako nećeš, idi". Šta onda raditi? Smile
« Poslednja izmena: 07. Avg 2011, 18:10:17 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
HTC One
odvratan ker, tj. rasa. isto kao i straford... kao i bokser...

kill em all

+1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Nokia 6220
Pa nisi valjda isao nocu da popisujes. Kazem, gazda je odgovoran za dzukele, ali ako se nocu setas po tudjem dvoristu, ne znam sta mozes da ocekujes. Tek kasnije sam bolje procitao, i video da nije bila noc u pitanju.
« Poslednja izmena: 07. Avg 2011, 18:16:10 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Sad se setih... moj dobar drugar ima staforda... i baš je miran ker. Možeš bukvalno da mu guraš ruku u usta neće ti ništa Smile

Pa nisi valjda isao nocu da popisujes. Kazem, gazda je odgovoran za dzukele, ali ako se nocu setas po tudjem dvoristu, ne znam sta mozes da ocekujes. Tek kasnije sam bolje procitao, i video da nije bila noc u pitanju.

Jesam jednom popisivao noću... gadno je bilo Smile išao sam sa upaljenom lampom na telefonu... jer sam se malo uspavao Smile

Ma ne kažem ja ništa konkretno na tvoj post... nego samo... nebitno je da li je pozvan ili nepozvan... jebiga... korpa je čudo Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Nokia 6220
Slazem se, sta vise, ti kucici su odlicni cuvari kuce i sa korpom. Tacno znaju svoju teritoriju, i cim zalaje, znas da je neko usao u dvoriste.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.