Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako su trbušnjaci promenili svet?  (Pročitano 25453 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
What are u talking about bro?
Alkohol je zdravo piti svakodnevno. To sranje od soka koje spominješ je daleko štetnije od alkohola.
I alkohol su ti kalorije i to prazne kalorije(bez ikakve nutritivne vrednosti) a dovodi do opustanja misica i mnogih drugih stvari kao sto je resorpcija proteina u organizmu(to ti je ono kad popijes malo vise pa ti organizam trazi da jedes neku hranu tipa pljeska ili burek Smile ) pa nije bas zgodno piti ga mnogo kada treniras a zelis neki rezultat od tog treninga. Pri tom ne mislim na jedno zidarsko nego na recimo pet-sest a u pravu si da je i pitanje koliko je i sok dobar.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Nokia 1800
Ishrana                                Genetika                                Aktivnost (tip i kolicina)

Tri faktora koji uticu na celokupnu gradju (ne samo na trbusnjake).
Ono sto je bitno znati je:

1. Koliko god se ''zdravo'' ('d'avo Smile  Smile ) hranili, ako vam je genetika ''losija'' rezultati ce dozaziti i do nekoliko puta sporije u odnosu na rezultate kod drugih ljudi za istu kolicinu aktivnosti i paznje u ishrani. S druge strane, imate i ljude kao sto sam ja  Smile Ljude koji mogu da jedu sta im dusa hoce a da se ne ugoje, mada i dalje krs hrana utice na zdravlje. Pogotovo na rad stomaka i krv (u mom slucaju)

2. Genetika se moze donekle ''popraviti'' u toku zivota, samo se treba adekvatno hraniti i baviti se aktivnostima koje odgovaraju vasem telu. Neki jednostavno nisu za full kontakt sportove, te ce cesce lomiti ruku/nogu/kljucnu kost ili povredjivati ligamente i zglobove koliko god pazljiv bio i koliko god se pridrzavao tehnike i razgibavanja... Mada je poznato i da vrhunski sportisti kao i ljudi za koje bi po izgledu i formi rekli da su neunistivi/zivotinje/ko od brega odvaljeni/tipicne camuge, dozivljavaju banalne povrede. Meni je poznato par primera tipa: vrhunski dzudista u top formi, pika fudbal s ortacima i u jednom skoku se lose doceka na nogu i polomi stopalo... Smile
Ili meni drazi primer komsije probnog padobranca koji je u top formi bio definicija snage i kome sa par puta nije otvorio padobran pa je preziveo... Takav covek... padne s merdevina i polomi ruku  Smile

Naprosto... momenat fizike... desi se.

3. Mozete imati i dobru genetiku, a da to ''pokvarite'' slabom ili neadekvatnom aktivnoscu i/ili ishranom

Ima tu jos, al da ne davim dalje, posto su to opste stvari vezane za gradju a tema je o trbusnjacima...

Sto se trbusnjaka tice - licni primer: Mrsav sam, vide mi se trbusnjaci i izgledaju ''close enough'' za moje kriterijume... Medjutim, funkcionalnost bas i ne odgovara izgledu u mom slucaju, sto se trudim da popravim  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
HTC Sensation
Па ви сте 20 страна исписали због јебених трбушњака  Smile Испаде да су трбушњаци најбитнији делови тела код оба пола а заправо ни мушкарци ни жене то не примећују тј није им толико битно.

Ал кад сте баш запели,ово што је Куцко рекао је све апсолутно тачно и то је углавном поента. А скраћенија верзија од његове гласи да ако хоћете трбушњаке-смршајте,а ако хоћете лепе трбушњаке онда и вежбајте. И то је то...никаква мудролија

За мушкарце савет,крените да тренирате бокс(рекреативно наравно) дакле без тучњаве,спаринговања,дакле само онај део који подразумева склекове,згибове,трбушњаке,џак,вијачу,фокусере...

После 2 месеца гарантујем да ће вам се видети трбушњаци  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Nokia 


Sto se trbusnjaka tice - licni primer: Mrsav sam, vide mi se trbusnjaci i izgledaju ''close enough'' za moje kriterijume... Medjutim, funkcionalnost bas i ne odgovara izgledu u mom slucaju, sto se trudim da popravim  Smile

I vide ti se bas zato sto si mrsav   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107


За мушкарце савет,крените да тренирате бокс(рекреативно наравно) дакле без тучњаве

Jebeš boks bez tučnjave Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Nokia 1800
Citat
ако хоћете трбушњаке-смршајте

Moze i tako da se kaze, ali cisto da se zna - ''ako hocete'' se odnosi na ono ''ako hocete trbusnjake kao oni u Men's Health-u'' a ne ''ako hocete strongman trbusnjake''.... I to je cela filozofija manekenstva... smrsajte...

I vide ti se bas zato sto si mrsav   Smile

pa to... Al' to je (kao i ono za hranu) mac sa dve ostrice. Meni se ceo zivot vide trbusnjaci i ja sam ih zbog toga ranije zapostavljao a nije trebalo... Nego je to pocetnicka greska povezivanja izgleda sa funkcionalnoscu.

A za hranu, mozda to jeste ono sto mnogi zele, ali jesti sta god hoces koliko god hoces a ne gojiti se moze isto tako da zezne coveka... Ne zbog izgleda, ne smeta meni sto sam mrsav, nego sto s vremena na vreme podsvesno mislim da mogu sve da jedem, svaku hranu, a neke kombinacije i kolicine mi ne prijaju... Recimo kad jedem puno luka, ako ne napravim par dana pauze, osecam svakakve probleme sa varenjem + nadimanje... A volim lukac, pa eto ne mogu bas ko pusten s lanca... ma da ne pricam sad... I tako ima X primera...
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Citat
ако хоћете трбушњаке-смршајте

Moze i tako da se kaze, ali cisto da se zna - ''ako hocete'' se odnosi na ono ''ako hocete trbusnjake kao oni u Men's Health-u'' a ne ''ako hocete strongman trbusnjake''....


Da totalna istina koliko postoji ljudi sa trbusnjacima kao iz Mens Healtha a u stvari uopste nemaju jake trbusnjake
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Motorola 
Neki ljudi ne mogu imati vidlijvide plocice cak ni skroz ravan stomak,to je moje misljenje. Ja sam pre zdravstvenih problema imao ravan stomak,onda sam se ugojio pa sam smrsao,ali salo je ostalo u donjem delu. Sada bas puno radim trbusnjak ne jedem slatkise i ne pijem sokove i to salo u donjem delu stomaka se nije skinuo jedino se malo gore naziru trbusnjaci ali to samo dok vezbam trbusnjake. Takve stvari se jedino resavaju liposukcijom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Apple 
Ma kakvu procesovanu hranu poput kobasica ili pljeskavica to jednostavno ima previse masti ,
Za dorucak cu pojesti danas skromnih 7 pilecih karabataka i cezar salatu .
Ako hocete da rastete morate jesti sto vise nemasne proteine piletina i govedina  jer onda prevarite telo da trosi vec postojece naslage sala.
Mesa poput ovcetine ili prasetine mora da se izbegavaju ,hleb,pirinac i krompire ,kolace i peciva zaboravite.
Nikad niko nece imati trbusnjake ako jede burek i gibanicu ,kajmak i slaninu .

Kardio maximalno 10-15 minuta na dan na primer veslanje,
jer sve sto ste dobili dizanjem tegova i hranom mozete izgubiti sa velikim kardiom,
Seks je dobar ,dva puta nedeljno smanjuje risk od srcanog napada za 40% ,
Casa vina ,parce crne cokolade,saka malina ,kupina ili borovnica trebaju biti jedini poroci (male kolicine) .

Tegovi dvorucni prva tri meseca pocni sa 7.5 kg i cim komotno mozes da uradis tri seta po 12 ponavljanja
povecaj tezinu i tako ponovo i stalno dok ne dodjes do pristojne tezine od 30 kg po tegu .
Podeli vezbe u tri grupe ,trening ne treba da ti bude duzi od 45 minuta tegovi 15 minuta kardio .
Pauze izmedju setova 1- 1.5 min i 2-3 min.izmedju vezbi ,uvek treba koristi maksimalnu tezinu ,
pravilno disati i izvoditi dizanje pravilno .
Pregibi sa medicinskom loptom i dizanje i spustanje skupljenih nogu su najbolja vezba za stomak .
Dizajnerske verzije sa twistom su vise pozeljne jer ima manje truda sa boljim rezultatom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.