Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:58:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brži rast kose  (Pročitano 46404 puta)
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Nisu dobri; ja sam koristila dečji ranije jer mi je kosa baš takva - dečja Smile, ali sad sam konačno našla marku koja mi odgovara i koja mi ne siluje lobanju silikonom ili onim sulfatima or voteva.

ja sam takodje frik za tim "prirodnim" preparatima -"hemijama". Preporučujem ti kikov (chicco) šampon za kosu ili penu za kupanje, koristim već duže vreme ili jedno ili drugo i baš sam zadovoljna, ne sadrži sulfate ni sles (koji ribaju lobanju i nalaze se u skoro svim preparatima za odmašćivanje...), a cena im je pristupačnija od alverde (pakovanje od 750ml ove kupke košta oko 500 kinti - 400nešto, a šampon je od 250 ml i košta oko 300-nešto din)

meni je kosa prestala da se masti kad sam je ofarbala (ukoliko to nisam umislila)  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
tacno je, i ja kad sam se farbala mnogo mi se manje mastila

osusi se od hemije i lagano vene  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.92
I meni je duže čista otkad sam ofarbana. Smile

ja stavljam i dalje, otprilike jednom u 10 dana to "pakovanje" - ricinus i pantenol .. nisam primetila da mi se kosa proguscava.. samo je teme malo suvlje, sto je kod mene pozitivno
Još uvek je rano da primetiš, a i trebala bi češće da bi rezultati bili brži. Ako ti je cimanje da to stavljaš češće, onda jbg, moraš biti strpljiva. Smile

Preporučujem ti kikov (chicco) šampon za kosu ili penu za kupanje, koristim već duže vreme ili jedno ili drugo i baš sam zadovoljna, ne sadrži sulfate ni sles (koji ribaju lobanju i nalaze se u skoro svim preparatima za odmašćivanje...), a cena im je pristupačnija od alverde (pakovanje od 750ml ove kupke košta oko 500 kinti - 400nešto, a šampon je od 250 ml i košta oko 300-nešto din)
Dečji (a to je dečji, ne?) mi generalno ne odgovaraju na duže staze, ali uzeću ga u razmatranje jer na svakih par meseci napravim pauzu od Alverde šampona jer ih se kosa zasiti. Do sad sam uzimala Biomelemov sa nevenom i odličan je, ali ću i ovaj da imam u vidu. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
to sam htela da kažem, al vidim da se negde zagubilo, - kad budeš pravila pauzu od svog šampona, jer se kosa zasiti -  Smile

da, dečji, tj. bebi, 0+, ali možeš da ga staviš malo više jer je blag i super opere kosu
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
tacno je, i ja kad sam se farbala mnogo mi se manje mastila

osusi se od hemije i lagano vene  Smile

Meni redovno na izrastak od 1cm krene da se masti da ne poverujes. Kao da me opominje da je vreme da se ofarbam  Smile

Ja sam juce stavljala magicnni lekic za kosu, i evo je jutros skroz smirena, jer meni sutradan bez specija na kosi totalno podivlja. Znaci ujutro svaka dlaka vodi svoju politiku.
Zato ja kradem od muza njegovu NIvea kremu za kosu...em sto magicno mirise em sto mi stvarno godi kosi.
Juce sam kupila Palmolivinu koprivu, zadovoljna sam kako "radi" na mojoj kosi.

Inace imam naviku da svako pranje menjam sampon, jer svako od nas ima svoj sampon, onda ja perem malo saa samponom za odrasle, malo sa decijim  Smile
Meni su davno rekli da je t super, da treba menjati sampone. Ali sada cu da istrajem sa ovom koprivom,neko duze vreme. Smile

Maska za kosu, koju kkoristim kod frizera je :l'oreal kerastase (juce sam pitala)
I ovo :

IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
to sam htela da kažem, al vidim da se negde zagubilo, - kad budeš pravila pauzu od svog šampona, jer se kosa zasiti -  Smile

da, dečji, tj. bebi, 0+, ali možeš da ga staviš malo više jer je blag i super opere kosu
Meni je kosa tanka tako da uglavnom uspem da je operem i sa minimalnim količinama šampona, ali sad je prilično duga pa se kao pravim da mi trebaju dva šamponiranja. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 1
Zastava Pisarovina
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
ja imam veliki problem sa kosom. . .  :cry: mnogo mi se masti i probala sam da ju ofarbam u nadi da ce se manje masti, ail nema efekta.  inace, krajevi mi toliko pucaju i suvi su da se frizerka zgrozi svaki put. . . probala sam i decije sampone ali nema efekta.  ako neko zna resenje, neka se javi. . .  hvala :D :wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Mnogi razlozi mogu biti zašto je to tako.

Ishrana? Da li jedeš masno? Koliko unosiš proteina?
Hormoni? Da li je sve OK sa hormonskim statusom? Da li ti je masna i koža ili se samo kosa brzo masti?
Koliko je diraš? Vezuješ? Pipaš? Malteretiraš maskama, kristalima, pakovanjima?
Za krajeve - da li ti frizerka stanjuje krajeve ili te šiša na ravno? Krajevi koji se stanjuju moraju da pucaju i kosa raste sporije, to je činjenica. Istanjena dlaka ponaša se kao oštećena dlaka, što ona u principu i jeste.

Ako odstraniš sve ove potencijalne uzroke, onda može biti u pitanju jedino genetika. Jebi ga, neko ima prirodno dobru, a neko lošu kosu. Kao i sve drugo na sebi, od srca do noktiju na nogama. I tu obično malo šta može da se uradi, a da ne zahteva čudo i mnogo para i cimanja.

Dečji šamponi nisu dobri za kosu odraslih. Isto kao što ne možeš da jedeš kašice za bebe, tako ne treba ni da pereš kosu sa šamponima za bebe. Što je najgore, obično su puni hemije.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Pre nedelju i po sam počela da stavljam ricinusovo ulje na kosu, i počela je da mi opada MNOGO više nego ranije, ali stvarno, sad gde god da sednem, ostaju dlake za mnom, i kad prodjem prstima kroz kosu, po 10ak dlaka mi ostane na ruci.  Inače imam jako retku kosu, i ne znam sad u čemu je problem.  Strah me je da mi ne opadne više nego što treba, a opet, možda ovo što opada, je ustvari ona loša dlaka, ili?? Nije mi jasno stvarno o čemu se radi, vidim da vama raste gušća kosa, ali kako je počelo kod mene, ne bih baš da u svojim 19-im izgubim i ovo malo kose što imam.  Da li se i vama dešavalo da opada na početku malo više?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
meni se nije desilo  Smile mozda zato sto je ne mazem ricinusovim uljem... Smile ne znam gdje se more ufatt ricinus.... Smile da iscjedim ulje iz njega... Smile

bona..to se pije a ne maze... Smile

kosa i nokti...kad nisu okej...to je jasan znak...da ti i zdravlje nije bas ok...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:58:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.