Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nasilne metode vaspitanja u Srbiji trpe dve trećine dece  (Pročitano 7773 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
O kakvim glupim zakonima se ovde raspravlja dok  je djece u Srbiji sve manje i manje. Stalno sam pod utiskom da nasa vlast zivi u iluziji da je ovde sve potaman. Samo jos treba da se smanji stopa nasilja u porodici, da se zaustavi diskriminacija Roma i homoseksualaca. I postigli smo sve EU standarde.
« Poslednja izmena: 01. Avg 2011, 20:59:16 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
Šiptari nam izglednjuju i ubijaju decu a skupština se bavi peckanjem prutićem po guzi. I kad donesu takav zakon šta će, otimati decu od roditelja pa ih slati u domove? Sad pre par meseci smo videli kako je zdrava sredina u domu u Dečijem Selu koji je najbolji dom u Srbiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Šiptari nam izglednjuju i ubijaju decu a skupština se bavi peckanjem prutićem po guzi. I kad donesu takav zakon šta će, otimati decu od roditelja pa ih slati u domove? Sad pre par meseci smo videli kako je zdrava sredina u domu u Dečijem Selu koji je najbolji dom u Srbiji.


Ма само гледају да што више личимо на ЕУ, без обзира што се неке ствари ма колико добре биле просто не могу тек тако прекопирати. Кад ће више да се посвете српским проблемима.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Šiptari nam izglednjuju i ubijaju decu a skupština se bavi peckanjem prutićem po guzi. I kad donesu takav zakon šta će, otimati decu od roditelja pa ih slati u domove? Sad pre par meseci smo videli kako je zdrava sredina u domu u Dečijem Selu koji je najbolji dom u Srbiji.

Joj ostrascenih analogija i bijesa.. pravi forumas.  Siptari imaju veze s ovim kolko i iluminati.
« Poslednja izmena: 01. Avg 2011, 22:24:57 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
SonyEricsson C902
Sistematsko unistenja nacije.Kako ?

1.Prvi zakon onaj da ne smes da odas tajnu po Hipokratovoj zakletvi...Znaci narkomanija,homoseksualnost.Kratak vek.

2.Ovaj postaju ulicari,lopovi probisveti,kratak vek isto.

Umesto da izglasaju nesto normalno oni samo gluposti neke.  Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Ма само гледају да што више личимо на ЕУ, без обзира што се неке ствари ма колико добре биле просто не могу тек тако прекопирати.
Ovo je živa istina. Inkluzija je odličan primer jednog od tih suludih ''kopiranja'' zapada.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
ustvari, iluminati itekako imaju veze sa ovim. cilj je razbiti porodicu kao osnovnu celiju drustva. dobro im ide mora se priznati, i to sve telex demokratijom. laca...

cale me jednom istuko i to kaisem.

keva me stalno jurila da me zvekne krpom.

mogao bih sad malo da je probudim i kazem joj sta mislim o tome... Smile Smile

elem, ja jedva cekam da lemam i zenu i decu. evo secite mi glavu ako mi je zena ne odsece na spavanju u prve tri godine braka... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
Šiptari nam izglednjuju i ubijaju decu a skupština se bavi peckanjem prutićem po guzi. I kad donesu takav zakon šta će, otimati decu od roditelja pa ih slati u domove? Sad pre par meseci smo videli kako je zdrava sredina u domu u Dečijem Selu koji je najbolji dom u Srbiji.

Joj ostrascenih analogija i bijesa.. pravi forumas.  Siptari imaju veze s ovim kolko i iluminati.

Pa i nisi beš u pravu. Posao skupštine je da pritiskom na vladu, radom u odborima i donošenjem zakona rešava probleme. Glavni problem ove države je bela kuga, neodgovorna vlast (predsednik, vlada, skupština, lokalna samouprava), Kosovo i Metohija, pronevere u državnim preduzećima, loše poslovno okruženje, restitucija, sudstvo, tužilaštvo,... Da bi se išlo ka bilo kakvoj stabilnoj državi ti problemi moraju da se rešavaju. Zakon koji figuriše i ima jedini cilj da nekom tamo zamazuje oči a jedinu posledicu će imati kroz mogućnost da bude zloupotrebljavan pri razvodu braka nije tema uz sve ove prave teme.

Inače dileri najsmrtonosnije droge heroina su šiptari, naravno govorimo o krupnim dilerima, to jeste ubijanje naše dece. A takođe imaju i gotovo potpuni monopol na marihuanu. Šiptari su i glavni nosioci trgovine robljem, otmica radi ucene, prostitucije.
« Poslednja izmena: 01. Avg 2011, 23:31:49 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Najveci dileri heroina su Ameri.
siptari su lokalna ispomoc....
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
dobro najveći diler svih droga je CIA
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.