Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prodajem ps3 molim vas pogledajte  (Pročitano 1705 puta)
30. Jul 2011, 21:30:14
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14
Zastava Beograd
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Nokia 5530
Prodajem ps3 80 gb star godinu dana sa 2 wirelles dualshock controllera i usb. . . Imam 30 igrica recicu koje pa vi izaberite uz ps3 sta cete,i takodje prodajem igrice. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Army of two 1(1000 din) Assasin creed brotherhood i Assasin creeed 2 za 6000din zajedno
Avatar  1500 Batman arkham asylum 1500 Bad company2 ultimate edition 3 500 COD pakovanje(mw2 i black ops)za 5 000 din Far cry 2 1500din Facebreaker 1000din GOW3 2000 din Rockstar pakovanje(L. A.  Noire,rdr i gta 4 za 8 000din) Guitar hero greatest hits sa gitarom i celom opremom 10 000din Heavenly sword 1000din Heavy rain 3000 din Infamous pakovanje(prvi i drugi deo za 7000din)Killzone2 za 1500 din Metal gear solid 4 guns of patriots 1500din Fighting pakovanje(street fighter 4 i naruto ultimate ninja storm za 3 500din) Prototype 2000din Ressistance fall of the man 1000din Skate 1 1000din Socom confortation sa blutut headsetom 4000 din Transformers war for cybertron 2000 din. . . . . . . . . . . . Nadjite sta ocete i molim vas odgovorite mozete i sami da nadjete pakovanja kako ocete i ps3 uz 2-3 igrice 350 evra(ja sam ga platio 550 evra)

[Edit by cg_ac: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 01. Avg 2011, 00:59:02 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Nokia 5530
e ljudi prodajem ps3 napokon banovan sam bio mnogo puta i dosadilo mi vise,ocu da okrenem novi list i da kupim xbox360,evo vam informacije za prodaju..........................
ps3 80 gb 2 dualshock wirelles kontroler
imam ga 1 god ali radi kao da sam ga kupio juce       
platio sam ga 550 evra pa bi hteo da ga prodam za 30 000 ili 32 000 din
dajem 2 do 3 igre u izboru i prodajem igre pored ps3(imam 29)
necu vam reci cene igara samo recite sta ocete i ja cu vam dati cenu
army of two,assasin creed2,assasin creed brotherhood,avatar,batman arkham asylum,bad company2
cod black ops,cod 6(mw2),infamous1,infamous2,Heavy rain,heavenly sword,guitar hero smash hits(sa gitarom)
gow3,killzone2,metal gear solid guns of patriots,pes2009,L.A. Noire,street figher 4,red dead redemption
transformers war for cybertron,skate 1,socom confortation(sa headsetom,moze sa telefon da se korsiti)
far cry2,facebreaker,prototype,ressistance fall of the man,naruto ultimate ninja storm,i gta 4...........
moze da se trazi ps3 sa gitarom i igricom ali za 37 000 din,izaberite molim vas  ocu sto pre da kupim xbox360!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
VIP VIBE C
Ne znam kako si uspeo da obrišeš postove gde ti ljudi lepo kažu da je to preskupo. Da li ti stvarno želiš da ga prodaš?. To što si ti platio 550 evra je nebitno,  cene tehnici vrtoglavo padaju i neću da postujem link, ali sa 120 Gb hardom nov i garancijom 2 godine košta 30000 dinara.

Ne znam da li je tržište gladno za ovim artiklom, pa možda možeš da ga prodaš, ja ću ipak da kupim i radnji. Novo je novo
« Poslednja izmena: 20. Avg 2011, 01:49:47 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Ne znam kako si uspeo da obrišeš postove gde ti ljudi lepo kažu da je to preskupo. Da li ti stvarno želiš da ga prodaš. To što si ti platio 550 evra je nebitno,  cene tehnici vrtoglavo padaju i neću da postujem link, ali sa 120 Gb hardom nov i garancijom 2 godine košta 30000 dinara.

Ne znam da li je tržište gladno za ovim artiklom, pa možda možeš da ga prodaš, ja ću ipak da kupim i radnji. Novo je novo

Nije on obrisao, to je moga misa delo...  Smile

Shvatice da je preskupo kada mu se niko ne javi na oglas.
Ne treba sto postova koji isto govore i u kojima ponavljate iste price  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.