Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 37 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ejmi Vajnhaus nadjena mtrva  (Pročitano 28754 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Au, nisam videla citat, ispadoh glupa u društvu.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Aj' ko da ti je prvi put.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


бубили

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4071
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Nokia c5
umro i moj deda pa nikom nista
IP sačuvana
social share
''s  ljudima sličnim nama sve je pozitiva
tenzije nema i nema agresiva
jer preko dana od blamta slika mi se manta
a uveče kad se raskantam spavam ko zaklan''
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Nokia krntija
Citat
Prodaja njenih pesama drastično je porasla otkako je prošle subote pronađena mrtva u svom domu u Londonu. U SAD je zabeležen skok prodaje od 2.000 odsto.

Pa naravno  Smile

Znači


verovatno će se i sama roknuti uskoro i ukoliko se to desi, to neće biti tragedija. tragedija će biti jer će nakon toga verovatno biti uzdignuta na pijedestal sa sve oreolom svetice i neshvaćene izmučene duše koja je toliko toga lošeg proživela u životu

ček

a prodaja njenih ploča će se vinuti u nebesa

ček

I ostaje samo da je ono smeće od magazina proglasi top ten vokalom u istoriji muzike  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Sta se primas covjece. Jos si i u potpis stavio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Nokia krntija
 Smile

opusti se batice, internet ovo ono  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Pa to i ja kazem tebi ustvari.

Boli mene k. za Ejmi, al ti aktivno radis da nesto dokazes, da su "svi u zabludi oko nje" nidje veze, koga boli k.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Nokia krntija
Citat
al ti aktivno radis da nesto dokazes, da su "svi u zabludi oko nje

pa baš zato što je ovo internet.  Smile verovao ti meni ili ne, ali ja nijednog trenutka niti razmišljam o dotičnoj a kamoli razgovaram o njoj sa bilo kime, osim kada dođem na burek i ova tema mi iskoči u nepročitanim  Smile

I nije meni zinulo da dokažem ništa, ja samo komentarišem i odgovaram, sad što tebi to smeta šta ja pišem, to je posve druga stvar.  Smile Ovo mi je 9. post na temi, eto 2 sam potrošio na odgovor tebi, 3 sam oftopičario, tako da ostaje da sam 4 cela posta od ovih 387 spucao na ovu narkomansku fukaru.  Smile
« Poslednja izmena: 30. Jul 2011, 00:02:43 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.7.4
Browser
Chrome 20.0.1132.57
mob
Apple iPhone SE 2020
Godinu dana od smrti Ejmi Vajnhaus


FoNet | 23. jul 2012. 09:21    | Komentara: 0
Navršava se godinu dana od smrti britanske pevačiće Ejmi Vajnhaus, koju su zbog napuklog glasa i specifičnog stila mnogi poredili sa nekim od najvećih džez pevačica sveta, kao što su Sara Von i Nina Simon


LONDON - Navršava se godinu dana od smrti britanske pevačiće Ejmi Vajnhaus, koju su zbog napuklog glasa i specifičnog stila mnogi poredili sa nekim od najvećih džez pevačica sveta, kao što su Sara Von i Nina Simon.

Pronađena je mrtva u svojoj kući u Londonu, a uzrok njene smrti, kako je kasnije saopšteno, bila je prevelika količina alkohola.

Ejmi Džejd Vajnhaus je rođena 14. septembra 1983. godine u uglednom kvartu Sautgejt, na severu Londona.

Otac Mičel je bio taksi vozač, ali i veliki poklonik džeza i često joj je pevao te pesme dok je rasla.

Od osme godine je pohađala pozorišnu školu Suzi Ernšo, a sa deset je sa prijateljima formirala rep grupu.

Njen pobunjenički karakter je došao do izražaja kada je izbačena iz prestižne Škole za teatar Silvija Jang, zbog toga što je u nos stavila minđušu. Kasnije je postala poznata i po tetovažama.

Citat
KONCERT U BEOGRADU
Juna prošle godine povukla se na početku planirane evropske turneje, posle neuspelog koncerta u Beogradu na kojem se pojavila isuviše pijana da bi mogla da peva. Tokom 90 minuta mrmljala je delove svojih pesama i onda napustila scenu, ostavljajući bend da okonča koncert.

Počela je da piše muziku sa 14 godina, a njen dečko je traku na kojoj je pevala sa džez bendom poslao jednom stručnjaku, što je dovelo i do njenog prvog ugovora sa jednom producentskom kućom i dogovora o objavljivanju njenih pesama sa muzičkom kućom EMI.

Prvi album Frank pojavio se 2003. godine i bio je nominovan za muzičku nagradu Merkjuri za 2004. godinu.

Ipak, ključna faza njene karijere bio je album "Back to Black", objavljen oktobra 2006. godine, koji ju je vinuo u na svetsku muzičku scenu.

Prva pesma sa tog albuma "Rehab", za koji je snimila i spot, našla se na sedmom mestu britanskih singlova.

Ta pesma o odbijanju lečenja u rehabilitacinom centru za alkoholizam, doživela je veliku popularnost, iako je Vajnhaus često bila slikana kako pije na sceni ili u pabovima.

Februara 2007. proglašena je za najboljeg ženskog pevača u Britaniji, a novembra iste godine za pevača godine na MTV.

Kako je rasla njena popularnost, njeno zdravlje je počelo da se narušava, a njeno ponašanje postaje hirovito.

Tajno se maja 2007. godine udala za Blejka Filder Sivila tokom boravka na Floridi.

Priznala je da je napala svoju obožavateljku tokom jedne džez sesije u Londonu i dečka koji je pokušao da je smiri, kao i da se samopovređivala.

Šokirala je novinara magazina Spin kada je, tokom intervjua, delićem ogledala urezala ime svog dečka po stomaku.

U novembru 2007. godine Filder Sivil je uhapšen i optužen za nanošenje teških povreda, a i Vajnhaus je uhapšena decembra 2007. i puštena uz kauciju, ali optužnica protiv nje nije podignuta.

Mesec dana kasnije poslata je u rehabilitiacioni centar, a pre toga jedan tabloid je objavio slike žene za koju je tvrdio da je Ejmi koja puši krek kokain.

Godine 2008. mnogo je nastupala, ali je postalo očigledno da njena privatna nesreća ugrožava njenu sposobnost da nastupa.

Uspela je da održi dobar nastup na koncertu povodom 90. rođendana Nelsona Mandele juna 2008. godine.

Ali, njen nastup nekoliko dana kasnije u Glastonberiju, gde je takođe napala obožavaoca, označen je kao katastrofa.

Neko vreme se povukla iz javnosti, a 2009. godine je oslobođena optužbe da je napala jednu igračicu na dobrotvornom balu u Londonu, podsećaju agencije.

Oktobra 2010. godine iznenada se i bez buke pojavila u lokalnom pabu u Londonu, a početkom 2011. godine priznala je da se lečila na klinici u Londonu.

Tokom kratke karijere Ejmi Vajnhaus je pokazala samo delove onoga što je mogla biti, pre nego što su je odneli sopstveni demoni.

Ali pesme koje je snimila i nagrade koje su joj one donele svedoče o tome kakav je talenat bila.

More Sharing ServicesPostavite na Share on facebook Share on twitter Odštampaj


Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 37 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.