Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:55:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem oko webcam please help...  (Pročitano 1343 puta)
23. Jul 2011, 11:59:07
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia e71
Imam problem sa web kamerom, dakle kupila sam juce cameru i instalirala drajvere sve na mom lap-topu koji ima Windows Vistu, ali i dalje nece da radi, pise- Sorry, you have no video capture hardware.  A posle sam ubacila tu istu kameru na kompjuteru i bez ikakvih drajvera je radila posto vec imam tamo instaliranu drugu webcam.  Na kompu je Windwows 7ica.  Kontam da je do drajvera ali skidala sam drajvere sa neta i nista nije pomoglo, sta bi moglo biti. . . ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Start >> Run
Kod:
devmgmt.msc
Enter

Mozes li da uslikas ( napravis screenshot ) Device Managera?
http://forum.burek.com/vas-desktop-t4682.html

Takodje:
Start >> Run
Kod:
dxdiag
Enter
Sacekaj malo da se izvrsi inicijalno skeniranje pa pod System tabom klikni na Save All Information
Log sacuvaj na Desktop i prilozi uz poruku
« Poslednja izmena: 23. Jul 2011, 12:15:36 od genije1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia e71
Nisam mogla da ubacim sliku onako kako treba posto nemam niti paint niti bilo koji drugi program a net me zeza nesto pa dok skinem. . .  Slikala sam fotoaparatom :) Valjda je to to. ?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

SV100101.JPG
(1820.47 KB, 2304x3072)
*
DxDiag.txt (28.1 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
@Jelenica988, kada si ovo uslikala, jel kamera bila povezana na laptop?
Takodje, kada si instalirala driver na laptop-u, kako si "probala" kameru...jesi li probala npr. preko Skype-a da pokrenes video call?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia e71
Pa ja mislim da nije nisam sigurna... Aha probala sam i preko skype-a i preko AMcap mada preko skype odmah se i vidi kao da nema camere prikljucene i nije moguce video povezivanje. Sada vidim dole desno gde je za zvuk i mrezu ikonice ima neka nova ikonica izgleda kao kamera ali je kao iskljucena crvenim onim je uokvirena i prekrizana i kad odem na nju pise samo disconneced a desni klik ima samo opciju exit... Jaoo bas se nerviram a tamo na drugom kompu radi super bzv... :S
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Pa ja mislim da nije nisam sigurna... Aha probala sam i preko skype-a i preko AMcap mada preko skype odmah se i vidi kao da nema camere prikljucene i nije moguce video povezivanje. Sada vidim dole desno gde je za zvuk i mrezu ikonice ima neka nova ikonica izgleda kao kamera ali je kao iskljucena crvenim onim je uokvirena i prekrizana i kad odem na nju pise samo disconneced a desni klik ima samo opciju exit... Jaoo bas se nerviram a tamo na drugom kompu radi super bzv... :S

 Ocigledno je problem u driver-u. Reci nam koju tacno kameru imas, marku i model i odakle si sve skidala i instalirala driver-e...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia e71
Kamera je "LogiLink UA0072A USB2.0 webcam with 6Leds" Bila na snizenju pa ono ajde posluzice kad ono jbg Smiley Skidala drajvere preko DriveMax
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia e71
A da nasla sam i ovaj sajt pa sam i odavde skinula par drajvera http://www.logilink.eu/content/support/download.htm
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:55:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.