Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedoumice oko kupovine mobilnih telefona - preporuke i saveti  (Pročitano 409726 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
mob
LG Nexus 4
Ljudi, planiram da kupim ovaj Xiaomi mi T9 PRO, da li neko ima neko iskustvo, sta mislite, valja li? Neki ljudi mi kazu da je za tu cifru, oko 350e to best buy...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6788
Zastava
mob
Apple Iphone 13
sto se tice huawei brenda ja sam vlasnik p 20 lite i veoma sam zadovoljan..... za mesec dana mi istice ugovor sa telenorom pa sam hteo da uzmem p40 lite.......e sad koliko znam oni nisu resili google problem ili..? ako nisu resili koja bi bila najbolja zamena a dvoumim se izmedju iphone i samsung brenda? (inace paket mi je total 4).
« Poslednja izmena: 07. Maj 2020, 20:22:32 od provokator »
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
odlican huawei...

ima samo jednu manu ...

nije ko iphone da stalno oces novi...kupis jednom i zaboravis...

to su neka moja zapazanja...inace pouzdan telefon...

i otporan na padove...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6788
Zastava
mob
Apple Iphone 13
huawei je odlican ali me samo koci to sto google service na njima ne radi..... Smile
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Izasao je iPhone SE 2.... ne znam zasto bi bilo ko pored njega kupovao budzet android...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Izasao je iPhone SE 2.... ne znam zasto bi bilo ko pored njega kupovao budzet android...

iPhone SE 2: 550-600 eur.  Smile Smile

 
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Zato ja lepo cekam leto i da mi stigne po redovnoj ceni  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Kao neko ko je imao i prvobitni 5s, i od tada na ovamo imam neki iPhone, kao sekundarni telefon, mogu da kazem sledece - nije Apple sam u ovome, ali pre 5-6 godina flagship telefoni su bili 500 eura.
Mid-range telefoni su bili oko 250 eur, a budget telefoni - 100-150 eur

5 godina kasnije, flagship telefoni su 1000-1500+ eur.
Mid-range telefoni su 700-800 eur.
Budget telefoni su sada 400-500 eur. (?!)
Kod svakog proizvodjaca, ne samo Apple-a. Isto je i sa Samsungom, i sa svim drugim proizvodjacima.
Idiotluk.

Nisu oni krivi, mi smo.
Mi smo ovce (kod mene je to donekle razumljivo - porodicna kletva  Smile )

Ali da apple prednjaci u tome - prednjaci.
Drugi bar idu u korak sa tehnologijama u svakom smislu. Apple je upakovao novu kameru i novi cip u staro telo, i prodaje ga kao novi telefon. Mhm...
Nemojmo prodavati muda za bubrege, neka lepo kazu onako kako jeste - prepakovali smo iPhone 8, ubacili novi cip, novu kameru, baterija je i dalje jadna, dizajn je boranija, ali je to sada novi iPhone SE, i to vam je sto Vam je... To bi postovao.
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa upravo zbog tog prepakovanja je prvi SE telefon imao uspeha, a ovaj ce biti razgrabljen...
Oba imaju telo iz vremena kada je telefon bio telefon, odnosno dovoljno mali da malo surfujes, malo igras igrice, malo cetujes, malo gledas seriju... itd... i sve stane u dzep.
Zbog toga nisam ni presla na 10 i 11 pro, jer mi ne trebaju cigle od telefona...
Kapiram da ima mnogo onih koji se loze na velike telefone, ali isto tako ima mnogo ljudima kojima to ne treba... i tu je Apple nanjusio trziste ljudi koji hoce jabukicu, ali i telefon koji nije previse skup (u Americi su zaista povoljni uz pretplatu ili zamenu uredjaja), koji ce da traje i koji nije cigla....

Xiaomi je super za kamerice, posebno security, tu neku kucnu tehniku, baterije su im top... ja svoju koristim evo vec vise od tri godine i nije se nesto promenio kapacitet... ali telefon... ako zelis jednom u tri meseca da ga resetujes na fabricka... samo napred. Isto ako volite onaj ispolirani photoshop look na fotkama, posto su filteri vec ugradjeni da pokriju los cip...
Huawei je tipican mladji iskompleksirani brat, koji u promo materijalu koristi stock fotke, cesto slikane i samim iphonom  i night mode je u stvari kompozitna slika nekog meseca sa neta i pozadine uzivo... A tek sigurnosi propusti...

Iphone je za osobe koje jednom u dve-tri godine iskesiraju pare i zaborave... za 2 i po godine koliko koristim trenutni telefon, nijednom ga nisam resetovala ili bilo sta cacnula... isti slucaj je i sa prethodnim  modelima koje sam imala Smile

Cene jesu nenormalne... i slazem se da smo sami krivi, ali ja isto tako ne razumem kopovinu godinu za godinom telefona... pa cak ni racunara... ja posle 5 godina i dalje pokusavam da napunim 128gb prostora koji vucem od prvog telefona... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Softver na stranu, o glupostima koje postoje u ios-u bi se moglo pisati satima, realno.  Smile
Baterije su takodje prica koja moze da potraje...


Sto se tice android telefona, isto ih imam uporedo sa nekim apple telefonom od pamtiveka. Imao sam jedno vreme cak i win mobile telefone.
Tvrdim i stojim iza toga - 80% ustaljenog misljenja da je android trom, i da se mora svakih malo-malo vratiti na fabricka podesavanja je do samih korisnika. Glupih korisnika.
10% je do proizvodjaca telefona koji sa svojim skinovima uniste OS.
10% je do nerealnih ocekivanja korisnika koji kupe krs telefon za 100 eur i hoce da im radi sa brdo aplikacija.
Jednostavno - tako je.

U svim ovim godinama radio sam fabricko resetovanje samo kada prodajem/poklanjam telefon, i eventualno ako sam ga ja ubio nekim ROM-om. Smile

Svi telefoni su mi radili savrseno, i bez ikakvih problema, a imao sam ih svakakvih.

To sve na stranu, ono sto je meni idiotluk jeste da budget telefonima zovemo telefone od 400-500 eur.
Gde god na svetu to bilo - to nije budget uredjaj.
Ne moze da bude.
Zao mi je, ali taj deo su prozivodjaci izdeformisali, jer to, naravno, njima odgovara, ali to nisu budget uredjaji.  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.