Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 157 158 160 161 ... 171
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedoumice oko kupovine mobilnih telefona - preporuke i saveti  (Pročitano 411154 puta)
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
I ja sam morao uzeti 4X, i nisam se pokajao. Telefon skoro bez mane. Baterija stvarno dobra. On Screen 12 sati i ostane mi još oko 20%. Skoro nedelju dana izdrži da svakodnevno visim 2 sata na telefonu. Drugi u kuću moraju puniti svaki dan svoj telefon. Jačina svetla displeja zaslepljuje na maximumu, pa ga koristim svega na 30%, što je opet dobra strana ovog telefona. Na maximalno opterećenje zaista se ne greje. Svi kažu da me čuju vrlo čisto kada telefoniram. Posebno me oduševljava što podržava OTG. Bez problema prikačim USB flash memoriju, tastaturu ili miš.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 174
Jel ima neko spisak telefona koji su active dual sim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Пошто ми овај А7 цркава мораћу нешто пазарити. Изгледа да сви препоручују тај Шаоми 4х па ћу вероватно њега узети осим ако неко има нешто друго да препоручи до 300 евра јер ми не пада на памет да дајем 700-800 евра за телефон. Овај 4х могу пазарити за 190 евра што је баш баш повољно.
Битно ми је да је екран бар 5,5 инча и 1080п, батерија да издржи један дан са просечном употребом и 3 гб рама да не кочи Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Kakav je sony xperia m5? Cujem da se ljudi zale da hoce da zabaguje i da se pregreva?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
Пошто ми овај А7 цркава мораћу нешто пазарити. Изгледа да сви препоручују тај Шаоми 4х па ћу вероватно њега узети осим ако неко има нешто друго да препоручи до 300 евра јер ми не пада на памет да дајем 700-800 евра за телефон. Овај 4х могу пазарити за 190 евра што је баш баш повољно.
Битно ми је да је екран бар 5,5 инча и 1080п, батерија да издржи један дан са просечном употребом и 3 гб рама да не кочи Smile

Na 4X sa prosečnom upotrebom ima da ti izdrži i 5-6 dana pa i više. Da visiš skoro ceo dan na telefonu jedva potroši 40%.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 20
Jel ima neko spisak telefona koji su active dual sim

Ovo i mene zanima, nemam volje vise da nosim dva telefona. Treba mi dual sim telefon, ali mora biti activ dual sim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Пошто ми овај А7 цркава мораћу нешто пазарити. Изгледа да сви препоручују тај Шаоми 4х па ћу вероватно њега узети осим ако неко има нешто друго да препоручи до 300 евра јер ми не пада на памет да дајем 700-800 евра за телефон. Овај 4х могу пазарити за 190 евра што је баш баш повољно.
Битно ми је да је екран бар 5,5 инча и 1080п, батерија да издржи један дан са просечном употребом и 3 гб рама да не кочи Smile

Na 4X sa prosečnom upotrebom ima da ti izdrži i 5-6 dana pa i više. Da visiš skoro ceo dan na telefonu jedva potroši 40%.

Купио сам га пре 5 дана и скроз је ок телефон. Нешто нисам сигуран за толико трајање батерије али и ово да га сваку другу ноћ укључујем на пуњач је супер. А7 је морао сваку ноћ на пуњач Smile
Једино ми се не свиђа онај ужасан миуи покретач па сам то променио инсталирајући Нова покретач. Све остало је десетка.
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 585
mob
HTC Sensation Z710e
Jel ima neko spisak telefona koji su active dual sim

Ovo i mene zanima, nemam volje vise da nosim dva telefona. Treba mi dual sim telefon, ali mora biti activ dual sim.

HTC One E9Plus (Ima moja zena i radi joj OK)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 191
Pozdrav, razmišljam se između HTC ONE M9 i HUAWEI P9 Lite kakva su Vaša iskustva, generalno treba mi 5inch+ display solidna kamera 2gb+ rama nista pretjerano budžet oko 200e da li ima neki telefon u tom rangu koji bi preporučili, vjerovatno bi kupio  dok budem boravio u BGu  ovih dana gledao sam one male oglase na mobilnsvet nzm koliko je to pouzdano uopšte ili da idem direktno u radnju.
« Poslednja izmena: 07. Maj 2017, 13:36:07 od casperman »
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
P9 lite ti je odlican telefon za pare koje bi dao za njega...prosto ne mogu da verujem da kosta toliko...jak procesor,vrlo dobra kamera,baterija sasvim dobra ne bas kao kod kineza da traje 2 dana,2giga rama,odlican telefon
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 157 158 160 161 ... 171
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.