Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 156 157 159 160 ... 171
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedoumice oko kupovine mobilnih telefona - preporuke i saveti  (Pročitano 411303 puta)
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
Pa nije da bas moraju, ne bi se ja pouzdao u te garancije. Nesto sitno ti mozda i poprave al nov telefon u zamenu ne bi ocekivao.

Ćerki od mog brata crkao mobilni posle 5 meseci. Neki jeftin Huawei  imala. U radnju su preuzeli, poslali u Beograd i popravili bez problema. A od drugih sam isto to čuo. Sa novim stvarima iz radnje nikad nisam imao problem ako sam reklamirao. Nov monitor posle 10 meseci crkao, nisu mogli popraviti ali samo dobio drugi koji je bio popravljen, i dan danas mi radi posle više godina. Bilo kako, ispravan uređaj za vreme garancije moraju dati. To ih zakon obavezuje. Ili će ih inspekcija naterati ako im se obratiš. Ali samo ako se uređaj kupuje u radnji.
« Poslednja izmena: 03. Apr 2017, 11:26:24 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Pozdrav ljudi, Redmi note 3 pro ili redmi note 4x? znam da je razlika minimalna al opet se dvoumim Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 57
mob
Nokia n82
Supruga ima pro 3. Baterija drzi nekad i dva dana, zavisno od koriscenja.. Ok ekran, velik, nije pretezak u ruci, citac otiska precizan i brz, kamera uz dnevno osvetljenje sasvim sasvim solidna, prednja je odlicna.. Uvece, i u uslovima slabe osvetljenosti (recimo u sobi), ne pravi tako dobro fotke.. HDR pomaze dosta.. Za ovaj novi, obrati se youtubu ili guglu. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
Pozdrav ljudi, Redmi note 3 pro ili redmi note 4x? znam da je razlika minimalna al opet se dvoumim Smiley

I ja sam se u zadnje vreme dvoumio između ta dva modela. Prvo sam hteo Redmi Note Pro 3 sa 16 GB za oko 155 Evra, pa sam video da od Evropskog modela ima samo Redmi Note 3 Pro Special edition od 32 GB koji košta oko 190 Evra, tu košta i 4x isto. Malo ću novaca  da dodam i da uzmem RN3 Pro. Brdo videa pregledao i komentara čitao. Redmi Note 4x ima malo bolju kameru. U preformansama su tu slični. Jedina mana što je zvučnik na dnu pa pravi malo distorziju. Dok kod Note 3 Pro je bolji i čistiju zvuk, ali mana što su zvučnici nazad. Kod 4x isto čitao da se neki žale kako taj filter šumova izobličuje zvuk prilikom snimanja ili razgovora. Da 4x ima za Evropsko tržiste ja bi uzeo taj. Ali pošto samo RN3 Pro ima za Evropsko tržište, ja uzimam ovaj. Proveren telefon, sigurno će raditi što mi je najbitnije. Jer ne želim da nešto ne radi kako treba pa da čeprkam po romu. To niti hoću niti imam vremena za to. Hoću da uzmem nešto što odmah radi kako treba.
« Poslednja izmena: 05. Apr 2017, 12:28:47 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
I ja sam nessto citao da je Oppo ok i da se probija ka vrhu.Voleo bih daa jos nek iznese licna iskustva ako ima model pomenutog proizvodjaca.
cg_ac   jedva cekam prve utiske

Stigao...prvi utisci je da sam se zajebao posto je telefon ogroman. Ipak 6' je previse...navikao sam na S5 pa mi je sada ovo kao tablet da drzim u ruci.
4g mreza sljaka bez problema, ekran je perektan i kamere su sasvim dobre sto prednja sto zadnja.
Malo muke dok se instalira play prodavnica posto se ide preko nekih kineskih aplikacija ali dobro nista sto se ne moze naci pop gugletu.
Otisak prstiju je stvarno veoma brz, bukvalno u milisekundi otkljuca fon.
Interfejs nije neki pogotovo ako se predje sa standardnog androida. Nedostaju mi swipe pozivi iz liste poziva ali dobro.
Ima par malih mana, sitnica takoreci ali za mene kao prosecnog usera to me ne tangira uopste. Baterija je veoma dobra uz dobro moje drndanje nekih 4h je sa 86% spala na 42%.
Kontakti su me malo nervirali jer ne prepoznaje imena ako nije ukucano +381 pa sam morao rucno da dodajem.
Ima nekih zanimljivih stvarcica...moze se vise otisaka registrovati i da otvara odredjene aplikacije ili iscrtavanjem po ekranu slova M ili W i tako to.
Izotvaram neke standardne aplikacije koje koristim, (blic, viber, kurir, gmail, kalendar itd.) i ostane jos jedno 4gb rama na raspolaganju.
Za sada zadovoljan osim velicine. Ne zalim...mislim da 390 jevra nije puno za ovakav telefon.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Huawei p10 ili samsung s7 sto se tice kamere,performansi sve me zanima?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Узми хуавеи, с7 је за курве и татине синове.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Узми хуавеи, с7 је за курве и татине синове.  Smile
ma ne uzimam ja,ja sam uzeo huawei p9lite sirotinjski  Smile
nego me ortak pitao za misljenje,meni se cini da je huawei bolji,ali samsung je samsung...mada ne razumem se toliko pa rekoh ovde da pitam  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Nexus5x izgleda da ima vrh kameru. I uopste solidan telefon.

Ali ponekad taj bootloop i ne zelim da rizikujem, tj. zivim u neizvjesnosti.

Logikom da se dobri dijelovi, (kamere) ugrade i u neke druge modele, volio bih da docekam tu kameru u recimo nekoj Motoroli.
Motorola g3 (2015) ima Nexus 5(ili 6?) kameru.

Inace su mi budget G3 a i X style, Motorole odlicne za moje neke potrebe.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Uzeo redmi note 4x i za sada su utisci sjajni. Izrada telefona vrlo kvalitetna(aluminijumsko kuciste), u ruci vrlo lepo lezi. Telefon je brz, ne greje se, multi tasking super, baterija i do 3 dana sa sve igranjem igrica. Sve u svemu moja preporuka za telefon(verzija sa SD625).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 156 157 159 160 ... 171
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.