Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:05:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad shvatiš da si ostao sasvim sam?!  (Pročitano 9323 puta)
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
Jeste cika Light u pravu Smiley

Ti jesi pametna i samostalna. Sama kazes da si prosla neke situacije koje te svakako mogu povuci na dno...ali samo ako ti to dopustis. Sve sto ti se desava u zivotu moras gledati sa druge strane "sta sam ja naucila od tog" "to sam prosla i sad znam" "jedno iskustvo vise", uzmi ono lepo iz tog iskustva, nek te to osnazi a ne oslabi i sto je najvaznije...zivot ide dalje i sutra vec mozda bude bolje. I bice. Samo ako zelis. Vreme za ljubav nema rok trajanja, moze se uvek voleti, i u 50... samo se toga ne treba plasiti nit' pozurivati. Dok ne dodje uci, izlazi, imas muzeje, pozorista, koncerte, izlozbe. Ne moras biti staticna ti ako je vec tvoj zivot takav. Najbolje bi bilo da u sebi raskrstis s tim problemom/situacijom, da podignes sidra u sebi i krenes dalje... Jer u protivnom neces nigde mrdnuti...

Prijatelji ce doci, ljubav ce doci....prosla kroz sve to, raznorazne probleme svakojakog tipa. Naravno da je najteze resiti ljubavni problem, rastanci, gubitak nekog ko ti je bio sve. Ono sto je meni pomoglo u toj situaciji je da sam sebi na sto stavila svoja osecanja, emocije, poljupce, suze... I videla da je ono sto sam imala lepo, osecanja koja je malo ko doziveo, reci koje retko koja zena cuje sam cula milion puta i shvatila da sam srecna sto sam uopste i imala to...

Moj savet ti je da na svet gledas pozitivno, kao novo iskustvo, kao gradjenje na sebi, svom karakteru... I nemoj se nikada predavati, sunce, povoljan vetar, lepa rec su tu... Smile
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16

Ponekad ti samo dođe puna kapa svega i neda ti se više biti sam, htio bi imat nekog do sebe na koga se možeš naslonit... ali izgleda da samo moram bit strpljiva!

Naravno, nikad ne odustajem od svog života i svojih snova..ako mi je suđeno da budem sama, onda ću sama polagano doć do svog cilja! Uvijek pozitivno i s nadom u nešto bolje!

Hvala vam ljudi, super ste mi! :*
IP sačuvana
social share
when I feel sad, I stop being sad and be awesome instead!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.14
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
ma kakva sama, gluposti. Svet je stvarno negde u nijansama sive, nije crn kako ti ga je prethodna prijateljica slikala, ali nije ni cvetan kakav si ti zamislila. Možda je ona bila u pravu u nekim stvarima. Ono što je važno u životu je da ti sama shvatiš taj valer sivih, da sama donosiš odluke i ne žališ zbog njih. Htela si seks sa tim dečkom, dobila si ga. zar to nije razlog da se osećaš kao pobednica? Što si onda dozvolila da se osećaš loše
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Dragi moji...
Lijepo mi je dopisivati se s vama...pa sam odlučila podjelit moje trenutno stanje s vama! ne znam ako se sjećate moje nedavne teme "sex s najboljim prijateljem"! U svakom slučaju...želja se ostvarila, ali sada u kratko jedna pričica!

Osnovnu i srednju provela sam s najboljom prijateljicom. toliko sam naivna i osjećajna, da sam povjerovala sve laži te nisam imala baš drugih prijatelja jer mi je uvijek govorila loše o svima. Nakon srednje, malo sam otvorila oči i shvatila da ima mnogo predivnih ljudi, da svijet nije toliko crn kao što je ona tvrdila. S tom curom, više ne pričam....i iako znam da mi je to bio pametan potez, svejedno je to na mene ostavilo veliki ožiljak! U isto vrijeme izgubila sam i dečka jer sam doznala da me varao na svakom kutku. I tako ostala sam sama....

Ponekad sama sebi govorim kako sam snažna i samostalna jer sam počela potpuno novi život,sama! Upisala sam se na fax, našla si sustanare te pronašla osobu s kojom sam mogla djelit sve...s kojom sam radila sve..koja mi je pokazala smisao života.. da, to je on.. prijatelj s kojim sam se sexala..(malo osjećaji,malo alkohol.. Smiley ) Nakon toga on mi je otvorio oči te objasnio kako mi nikad nismo ni bili pravi prijatelji. Shvatila sam da sam ja htjela imat nekoga pored sebe te sam si samo zamišljala svoju sliku, idealnog prijateljstva, koja u stvarnosti nije postojala!

..i tako, ponovno sam ostala sama! nisam spavala već 2 dana..imam ispite, a koncentracija je na nuli..iznutra me boli kao da me netko probada nožem, suze u očima...

Više neznam šta da radim...ne osjećam se više jakom...brojim dane kad će sve to proć...ali ne prolazi!
Sve šta radim, gdje god da idem...idem sama! nemam više koga  zagrlit, poljubit, popričat... nemam više ništa!

I neznam šta sada očekujem od vas.... možda samo mala podrška, čisto da shvatim da nisam sama i da ja to mogu!

Nekad je i lepše biti sam, tačnije, bez prijatelja. Ako taj prijatelj ničemu ne služi, sem da te zajebava, svakako je bolje biti bez istog. A nisi sama. Imaš porodicu, imaš samu sebe.

Nazvaće me sad ludakom, ali ja katkad porazgovaram sam sa sobom, i to naglas, često kad sam sam. Odem lepo u kupatilo, sednem na WC šolju i ispričam se na tenane. Počeo sam to da radim i pred spavanje, ono, tipa, šta raditi sutra, odakle početi itd. Sebe ćeš najbolje razumeti.

A kao što kaže Vojvođanka, rastanci najteže padaju svakom čoveku, ali zato imaš sebe.

Na kraju, ko zna, nikad se ne zna zašto je neka stvar dobra. Možda se sad malo usresrediš na svoj život, svoju karijeru (mrzim ovu reč), pa onda posle ispunjenja same sebe dođu prijatelji i ljubav.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.14
mob
I-mate 30 Pro
Kazem ja najcistije srce na forumu ima tep..... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
e ali nema ničeg slađeg nego popričati sa sobom, doduše ne praktikujem razgovor na prestolu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Cuo sam price od raznih zena da je Farenhajt(clan ovog foruma) lekovit za takve probleme. A i dolazi u Zagreb. Tako da iskoristi priliku dok se nije vratio za Zemun  Smile Smile
« Poslednja izmena: 17. Jul 2011, 23:57:16 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:05:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.