Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 07:27:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa devojkom  (Pročitano 6377 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Nokia krntija
Andrei, iz tvog posta se da zaključiti da si... ne znam... možda malo više naporan...



e kad ti Crnja kaže da si naporan onda znaš kolko je sati  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
Samsung 
Pozdrav svima, naime pre 4 dana sam poceo da se dopisujem sa jednom devojkom a isti dan smo se i videli i zaista upoznali na malo cudan nacin,da napomenem ja imam 18 godina a ona 16,za sve vreme koliko se "znamo" videli smo se samo jednom a dopisivali smo se tokom ta 4 dana gotovo konstantno , s'tim sto ja saljem poruke kao lud dok ona odgovara imam osecaj kad stigne , (na mojih 10 njena 1) cesto je zovem telefonom i ne javlja se,od kad smo se upoznali stalno smo se culi oko 1-2 ujutru i pricali o njenim problemima po sat vremena,kako je skoro imala neku frku,bla bla ja sam je tesio itd,juce se nismo ni culi skoro ceo dan sem sto sam je zvao kasno uvece i razgovarali smo minut (u njenom glasu sam primetio da je smorena) posle tog razgovora poslao sam joj dosta poruka u nekim od njih sam joj i objasnio kako se osecam prema njoj ali ona nista ne odgovara,zovem je ne javlja se. . . Ne znam sta da mislim,mozda ima nekog drugog do koga joj je stalo?,mozda jednostavno ne zeli nista sa mnom?Ima li neko misljenje?



Pozivam Daneta u pomoć.

 Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Andrei, iz tvog posta se da zaključiti da si... ne znam... možda malo više naporan...



e kad ti Crnja kaže da si naporan onda znaš kolko je sati  Smile

IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
e sto volim kada ovako neki trol napise samo jednu poruku na forumu i ostavi nas budale da ga savetujemo i  vise se i ne vrati ovde  Smile
« Poslednja izmena: 22. Jul 2011, 02:58:14 od crazy 123 »
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 358
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.01
Pozdrav svima, naime pre 4 dana sam poceo da se dopisujem sa jednom devojkom a isti dan smo se i videli i zaista upoznali na malo cudan nacin,da napomenem ja imam 18 godina a ona 16,za sve vreme koliko se "znamo" videli smo se samo jednom a dopisivali smo se tokom ta 4 dana gotovo konstantno , s'tim sto ja saljem poruke kao lud dok ona odgovara imam osecaj kad stigne , (na mojih 10 njena 1) cesto je zovem telefonom i ne javlja se,od kad smo se upoznali stalno smo se culi oko 1-2 ujutru i pricali o njenim problemima po sat vremena,kako je skoro imala neku frku,bla bla ja sam je tesio itd,juce se nismo ni culi skoro ceo dan sem sto sam je zvao kasno uvece i razgovarali smo minut (u njenom glasu sam primetio da je smorena) posle tog razgovora poslao sam joj dosta poruka u nekim od njih sam joj i objasnio kako se osecam prema njoj ali ona nista ne odgovara,zovem je ne javlja se. . . Ne znam sta da mislim,mozda ima nekog drugog do koga joj je stalo?,mozda jednostavno ne zeli nista sa mnom?Ima li neko misljenje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Jeeeebote, kako vas ne mrzi da drzite slusalicu u 2 ujutro i da slusate kako neko drobi o svojim smesnim problemima. To ako je ispred tebe, pa ti oces da je povalis i ne shvatas da je razgovor tu totalno nebitan nego da te bombarduje telesni katalizator, e to razumem. Ali slusalica u ruci u 2 ujutro?! Smile
Bolje ti baci majmuna u nesvest i lezi spavaj. Reci nesto tipa 'e kuva mi voda, odoh...' Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
Alcatel One Touch
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Dobra tema ovde za psihologiju bi mogli biti ovi koji otvore novi nalog da bi postavili problem ili pitanje. Sa starim nadimkom su stekli neki ugled ovde na forumu pa ga ne bi kvarili ili sta?

Anyways, odgovor na pitanje: Kao sto su ti rekli svi pre mene, smorio si je i sad su ti minimalne sanse da popravis utisak. Nek ti bude lekcija za ubuduce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Е супер.  Smile Тако сам и ја једну јурио и иста је била ситуација као теби.  Smile Добро, по прочитаном закључујем да сам био много мање напоран од тебе, али исто, на мојих 3-4 једна њена порука и то у већини случајева она random само да ме испоштује а некад чак ни то, у школи ми се одазива тек кад је 2 пута позовем...а ја луд за њом. И кад сам скапирао да ме једноставно не жели, да само уништавам себе тугом што јој не значим ништа, онда сам престао да јој пишем, престао да је јурим, тотално обуставио операцију. Требало јој је цела 2 дана да ми сама пошаље поруку да ме пита што сам љут на њу. Почела да ми се јавља, да ме као пита нешто безвезе, а до тада тутањ. Smile
И сад би неко помислио, ето, то је она прича, чим ти престанеш да јуриш њу, сад ће она тебе. Морген.  Smile То је нешто што сам много касније скапирао, ја заправо њој никада ништа нисам значио, никада она није ни намеравала да има ишта са мном, па чак ни онда када је променила однос према мени. Сва је поента била што се вероватно запитала: "Како може он да престане мене да јури?!!", па јој прорадила сујета и све што иде са њом. Јер, једноставно, жене су дивљи створови са ватреном и незаустављивом жељом да их неко јури и указује им пажњу, а да оне могу да седе на свили и врте прстом како хоће. Чим је она таква према теби, мани је се, спасићеш себе туге на дугорочном плану а и избећићеш да јој будеш предмет за иживљавање кад је остави дечко или нешто слично.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Nokia krntija
Dobra tema ovde za psihologiju bi mogli biti ovi koji otvore novi nalog da bi postavili problem ili pitanje. Sa starim nadimkom su stekli neki ugled ovde na forumu pa ga ne bi kvarili ili sta?

To to... de da ispadneš paćenik na forumu, mora se misliti na internet reputaciju  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 07:27:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.