Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ispovest Milana P, koji zavodi starije dame zbog novca  (Pročitano 4967 puta)
17. Jul 2011, 09:44:29
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
Browser
Chrome 12.0.742.122
Beogradski žigolo - Milan P. već godinama živi na „budžetu" starijih, počesto udatih žena, mada za sebe kaže da nije muška sponzoruša, već samo - voli pare. Koristoljublje - U Engleskoj je sprovedeno istraživanje po kojem bi više od polovine muškaraca pristalo da se oženi samo zbog novca, a takav trend doći će i u Srbiju

Najgori je osećaj u životu kada u svom beznađu svakodnevnog blejačkog života bez perspektive shvatiš da je jedino vredno što možeš da ponudiš „ona stvar", i da te sa divljenjem jedino gledaju polovnjače koje su zaslepljene željom da pored sebe imaju bilo kakvog muškarca, po svaku cenu - kaže za Press Milan P., tridesetpetogodišnjak, klasičan predstavnik generacije koja je u devedesetim godinama ostala bez perspektive.
Milan nema nikakvo obrazovanje, menja poslove noćnog čuvara na gradilištima i još živi sa roditeljima. U „ozbiljnoj" vezi je sa sedam godina starijom ženom, koja ima jedno dete i „bivšeg muža, skota koji se ne javlja već deset godina", stabilan posao sa dobrom platom i svoj stan. Ne žive zajedno, ali je veći deo vremena kod nje, jer to mu je jedini način da „pobegne od mame i tate".

Nema više ljubavi

- Kao klinac imao sam neku perspektivu, čak sam kao imao talenat za košarku, ali nije mi se treniralo. Bilo je tu i devojčica, i sve je delovalo, u fazonu, da je ceo svet moj. Godina za godinom, nisam razmišljao o fakultetu, radio sam na sitno po mesec-dva dana, nisam hteo da šljakam za neku sitnu kintu - govori naš čitalac, još jedan od onih koji su odlučili da priču o svom životu podele sa čitaocima Pressa.
Za njegov sadašnji način života - „neću za sebe da kažem da sam muška sponzoruša, ali negde duboko znam da je tako" - krive su, tvrdi, devojke.
- Kad su malo došle godine, svaka devojka mojih godina bi posle dva do tri izlaska prestajala da se javlja ili bi mi otvoreno rekla da joj više ne treba da se zajebava sa klincima, traži ozbiljnost i planove. Bilo je ili da jurim klinke ili matorke kojima je „prošao voz". Za ovo prvo ja nisam imao kinte, ove druge su imale za mene. Ko bi drugi hteo nju sa preko četiri banke i sa detetom. U ovim godinama više nema ljubavi, i jedno i drugo znamo o čemu se radi, ali ćutimo o tome. Njoj „kao" ne smeta što nemam nikakvu budućnost, meni „kao" ne smeta što je starija.

Press

Na žalost, nije ceo tekst.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
na šta mu se sveo život  Smile

mlad čovjek koji je digao ruke od svega i koji  gura dan po dan zadovoljavajući starice . imaš bar nekakvu alternativu,majka mu stara  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3220
Citat
Milan nema nikakvo obrazovanje, menja poslove noćnog čuvara na gradilištima i još živi sa roditeljima.

Citat
Godina za godinom, nisam razmišljao o fakultetu, radio sam na sitno po mesec-dva dana, nisam hteo da šljakam za neku sitnu kintu - govori naš čitalac

Da li sad treba da sazaljevamo ovakvog neradnika i blejaca???
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Dosla takva vremena, sad su i muskarci sponzoruse, sve se vrti oko prca i para  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Apple iPhone SE 2020
Sex.. and drugs... and rock'n'roll

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0a2
Je, ja mislio da sam jedini koji iuva radi para.  Smile
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
Nokia 
Covek je spojio lepo i korisno  Smile  lepo njemu a lepo i njoj. Smile

Citat
Njoj „kao" ne smeta što nemam nikakvu budućnost, meni „kao" ne smeta što je starija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.14
mob
I-mate 30 Pro
Jel to onaj sto je bio kod Bulica u Biserima? Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Nokia 
Bole ga tuki.
Il' si jeben ili jebes.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.