Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:40:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prodajem HTC Touch2  (Pročitano 1562 puta)
16. Jul 2011, 14:01:31
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
Browser
Opera 11.50
Extra ocuvan HTC touch 2, star 9 meseci radi na svim mrezama, 100% ispravan, Igo navigacija, i SPB Shell 3 i cd sa dosta programa za njega, original slusalice, kutija, punjac (usb), od prvog dana stavljena je folija na njega, sto se da videti na slikama jer ima 2-3 mesta gde je uslo malo vazduha : )

Cena 95, ili 100e sa karticom od 4gb

Kontakt: 0656233923; ppitka@yahoo.com

Petar

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1.jpg
(369.31 KB, 1152x1536)
2.jpg
(226.44 KB, 1152x1536)
3.jpg
(257.76 KB, 908x1598)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
Poslednja cena 90e sve u paketu!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


zivot nije bajka !

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Nokia 6230i
Buraz,jel mogu da cujem svrhu prodaje i koji su moguci kvarovi i da li ima ogrebotina ! posto sam zainteresovan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows Nepoznat
Browser
Opera 10.00
pozdrav druze, razlog sto prodajem ovaj tel je zato sto hocu da uzmem htc desire...
tel je u potpunosti ispravan, nikad mi se nije restartovao ili bilo sta, instaliram na njega sta god hocu, trenutno imam igo, spb shell, smart movie, skype, i mnostvo malih programcica Smiley i sad ti odgovaram preko njega Smiley
sto se tice izgleda nigde nije udaren, ili ogreban, od prvog dana sam mu zalepio foliju, tako da ono, tu si siguran Smiley jer telefoni su stvari koje volim i cuvam ih ko oci u glavi, pored folije stalno je i u futroli, baterija je takodje dobra, moze komotno da izvuce 2-3 dana...
e sada ima jedan veliki problem, ja u nedelju idem na more... i bilo bi mi jako nezgodno da  ga prodam danas, sutra, prekosutra, jer se onda ja ne bi snasao za desire, posto hocu da uzmem neki polovan, pa dok ne nadjem, necu stici do nedelje...
ako si iz okoline ns, sm, ru, javi mi se na mobilni pa bi mozda i mogli nesto da iskombinujemo...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.01
Molim moderatora da obrise ovu temu, kao i sve moje ostale u forumu oglasi, kako me vise ne bi zvali zbog oglasa koji su od pre godinu dana!
Hvala unapred..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Culi ste coveka, tema vise nije aktuelna



[lock]
« Poslednja izmena: 15. Apr 2012, 12:39:53 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:40:02
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.193 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.