Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zavrsen turnir Muzika, Film i Umetnost - Djubre014 pobednik  (Pročitano 8471 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
Hvala na čestitkama.
Sreća da sam pobedio inače bi DAX zaključio da je Sapere Aude moj profil.
Igrao sam sa tim likom dve partije na turniru i odličan je. Na kraju krajeva, PO 92% iz kvalifikacija i dve pobede sa nulom do finala sve govore. Nadam se da će pre stote partije stići do crvenog krsta.
IP sačuvana
social share
I posle Djubreta Djubre.
Bilo kuda, Djubre svuda.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 11.0.696.68
Cestitke  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Nokia 
Hvala na čestitkama.
Sreća da sam pobedio inače bi DAX zaključio da je Sapere Aude moj profil.
Igrao sam sa tim likom dve partije na turniru i odličan je. Na kraju krajeva, PO 92% iz kvalifikacija i dve pobede sa nulom do finala sve govore. Nadam se da će pre stote partije stići do crvenog krsta.

ja se nadam da ce popiti full kao sto i treba, umesto da igra sa svog naloga i da pokaze ko je i sta je, napravio novi kao i jos neki igraci da ne bi skupljali zlato, vec imaju 20.000 u startu i kad potrose dobiju jos 20.000 milina jedna.. i sad su face, kao napredni igraci, sa 0 igara deru nas koji imamo 10k i kusur.. al neka, to je normalno
« Poslednja izmena: 11. Jul 2011, 00:29:01 od Majkl J23 »
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Enter the Rave party

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 177
Zastava Redbrigde,England-Belgrade Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
SonyEricsson k810 i
Kako god da okrenes Majki ti si za mene pobednik!  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Back then the only red was my E-Y-E
You’s a PYT and you’re looking so fine
I’m sorry baby girl but tonight
This weed is mine
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Nokia krntija
 Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
HTC Wildfire S
Hvala na čestitkama.
Sreća da sam pobedio inače bi DAX zaključio da je Sapere Aude moj profil.
Igrao sam sa tim likom dve partije na turniru i odličan je. Na kraju krajeva, PO 92% iz kvalifikacija i dve pobede sa nulom do finala sve govore. Nadam se da će pre stote partije stići do crvenog krsta.
Znam ja koji su tvoji, ne brini. Sto se tog nicka tice u pitanju je jedna oblast bila na turniru, ne znaci da toj osobi ide sve i da ce doci do crvenog kao ti.
Tebi svaka cast, odlicno si odigrao.

Ja sam po ko zna koji put baksuz kakvog nema. Imam bolji PO od 24 finaliste ali oni idu dalje. U jednoj partiji neki lik srusi treceg u poslednjem napadu i bude bolji za 100. U jednoj partiji Wallery se provuce nekako sa jednom kulom. U trecoj protiv Disturbeda i jos nekog sam ja bio los, umor cini svoje, rodjendan mi bio juce i spavao sam samo 5 sati. U toj poslednjoj sam bio prespor i ispustio plasman u finale.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
ja da se zahvalim gosn legiji, sinak, da si igrao, odrao bih te, kao sto te uvek i derem  Smile i da cestitam onom Dzeju Dziju, celjav lik, cuo sam da je pod dejstvom lekova igrao, mislim da je dopingovan gruvao one kese, a u finalu da nije ni igrao, pustio decu da se raduju Smile i naravno, cestitke za debeljka-dnk, decko je ukupno pre turnira odigrao neverovatnih 0 partija iz ove inace odvratne oblasti, zamislite da je on odigrao bar 2 partije vise od neverovatnih 0, pa on bi vas sve samleo  Smile e da, sad malo ozbiljno, Djubre 014 me je pocistio, zahvalio bih mu na tome(namestio mi lika iz nase partije na penaltik),  igro je kao piiip i dozvolio da lik koji ima 4700 PI bude drugi. sine, samo nek ti nama osvojis jos 100 turnira, sledeci put sa nalogom fms-lol, pa sa milancetom80, pa tako sve redom, i da imas 30 naloga u prva 20 na rang listi, svi sa ljubopicastim krsticima, najjaci si, pobedices, pobedio si!!!
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Ih da sam ja ucestvovao na turniru, ne bi bilo ovih zalbi ovde. Pocistio bih vas sve....

Cestitke Totalisu koji je zauzeo 26. mesto i Shonetu koji nije ucestvovao.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
SonyEricsson C902
Mnogo iskomplexiranih ljudi. Smile Debeljko znamo da nisi igrao nijednu partiju ali ti si kesa jedna. SmileČestitke od mene i dukinju 2. put koban po mene,i najvece cestitke Saliji Feticu,najjaci je. Smile I naravno svim ostalim igracima. Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.00
mob
HTC Wildfire S
Dukinjo tek 12-ti? Znaci bice ipak smak sveta Smiley Cudo nije u prva 3.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.