Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:33:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Provera stanja mts mobilnog interneta  (Pročitano 14677 puta)
04. Jul 2011, 18:49:38
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11
Browser
Opera 11.50
Pošto su bili u nemogućnosti da mi odobre ADSL zahtev, ponudili su mi prelazno rešenje - 2 godine mobilnog interneta po ceni od 1 dinara mesečno, tako reći besplatnih 6 gigabajta mesečno sve dok ne stigne ADSL.  

Ono što mene interesuje jeste kako da proverim stanje? Slanjem poruke STANJE na 777 dobijem neku bezveznu povratnu poruku: "Preostalo vam je 10.  0 din.   koje mozete da iskoristite do 31.  12.  2030 godine i 0MB koji vam vaze do 28.  08.  2011 godine.  "

Meni je jako drago da ja mogu iskoristiti ovih 10 dinara do 2030, takva pažnja od strane Telekoma jako je dirljiva, ali problem je što ja ne znam šta trošim ako imam 0 MB na raspolaganju.   Pozivanje broja *789# ne daje nikakve rezultate jer je namenjna postpaid korisnicima, a ja to izgleda nisam.  

Da li neko zna kako da dodjem do tačnih podataka vezanih za preostali besplatni saobraćaj?

Hvala unapred!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
што се тога тиче гомила људи се жали на ту немогућност проверавања ... него ти лепо узми и изгуглај неки добар мерач протока који ће ти памтити колико си гига потрошио за текући месец па сам себе контролиши ... јер све преко тих 6 колико ти је граница ... је чисто и безобразно драње коже с леђа. Али буквално.

У сваком случају ... ако имаш могућности јури кабловски нет  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Ma uzeo bih ja kablovski, ali nema uslova ovde kod mene... Ni fiksni nismo do skora imali... Hvala na odgovoru, u svakom slučaju.

Stvarno je ovaj Telekom jedna raštimana banda koja nije čula za zadovoljstvo potrošača i samim tim je i nesposobna da isto i pruži. Ne znam da li postoji neka njihova usluga da je kompletna i da nema mali milion začkoljica koje otežavaju život... Verovatno ne.

Ne postoji mogućnost provere, a program koji dostavljaju je krajnje nepouzdan jer ukoliko se računar isključi pre nego što je raskinuta veza, neće sabrati poslednju sesiju u ukupan zbir...

Našao sam ja DU Meter ali nekako sam ipak hteo da proverim kod njih, nekako mi je sigurnije.

Sve u svemu, izgleda da ću morati da se zadovoljim podacima koje mi DU Meter pokazuje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
има сам једно време тај ДУ метар и НетЛимитер паралалелно ... и никад им се нису поклапали месечни износи. Тако да то узми онако ...  као орјентациону вредност  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Stvarno je ovaj Telekom jedna raštimana banda koja nije čula za zadovoljstvo potrošača i samim tim je i nesposobna da isto i pruži. Ne znam da li postoji neka njihova usluga da je kompletna i da nema mali milion začkoljica koje otežavaju život... Verovatno ne.

Ne postoji mogućnost provere, a program koji dostavljaju je krajnje nepouzdan jer ukoliko se računar isključi pre nego što je raskinuta veza, neće sabrati poslednju sesiju u ukupan zbir...

Nemoj me sada pogresno razumeti...

Sa obzirom da nemas ni jednu drugu mogucnost povezivanja na net (adsl, wireless, kablovski) zakljucujem da zivis u nekoj vukojebini...  (rekoh da me ne razumes pogresno, samo opisujem situaciju)

Za takve korisnike sva tri operatera (vip, mts i telenor) nude uslugu mobilnog neta.
Da je idealna opcija...nije.
Da je jeftina...nije.
Da je pouzdana...takodje nije.
Da je savrsena i usavrsena...o, ne, nikako...

Ali ti pruza opciju i mogucnost odlaska na net.

Jbg, preko na svakom provajderu koji drzi do sebe imas na mobilnom netu i aplikaciju koja ti pokazuje stanje...
Ima i kod nas, ali ne funkcionise bas...

Zao mi je, ali opet ponavljam...

Koristi to sto ti je pruzeno, kontrolisi se, i bice ok.

Nece Telekom, niti bilo ko drugi, vecno raditi sa polupanim opcijama i katastrofa tehnickom podrskom...Vremenom ce se to promeniti, cinjenica je da do p[re cetiri codine nismo ni imali adsl, a kamoli mobilni internet...

KOliko smo sjebana zemlja, dobro i da imamo net...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Nemoj me sada pogresno razumeti...

Sa obzirom da nemas ni jednu drugu mogucnost povezivanja na net (adsl, wireless, kablovski) zakljucujem da zivis u nekoj vukojebini...  (rekoh da me ne razumes pogresno, samo opisujem situaciju)

Za takve korisnike sva tri operatera (vip, mts i telenor) nude uslugu mobilnog neta.
Da je idealna opcija...nije.
Da je jeftina...nije.
Da je pouzdana...takodje nije.
Da je savrsena i usavrsena...o, ne, nikako...

Ali ti pruza opciju i mogucnost odlaska na net.

Jbg, preko na svakom provajderu koji drzi do sebe imas na mobilnom netu i aplikaciju koja ti pokazuje stanje...
Ima i kod nas, ali ne funkcionise bas...

Zao mi je, ali opet ponavljam...

Koristi to sto ti je pruzeno, kontrolisi se, i bice ok.

Nece Telekom, niti bilo ko drugi, vecno raditi sa polupanim opcijama i katastrofa tehnickom podrskom...Vremenom ce se to promeniti, cinjenica je da do p[re cetiri codine nismo ni imali adsl, a kamoli mobilni internet...

KOliko smo sjebana zemlja, dobro i da imamo net...

Ma vukojebina i to žešća... Imao sam neki wireless ali ni on nije naročito radio, zapravo bilo je dobro kada je uopšte radio...

U pravu si, slažem se sa tobom. U kakvoj zemlji živimo, treba da budemo srećni i sa ovime što imamo, ali opet s druge strane, sve to može mnogo bolje i sve bi to trebalo da bude mnogo bolje.

Ali strpeću se, neću umreti ni ako ne znam tačan broj potrošenih megabajta/gigabajta. Uostalom, besplatno je i brzina je zadovoljavajuća pa će poslužiti dok ne dodje adsl.

A i ako se istroši pre kraja meseca, može malo i bez neta, ionako nije zdravo sedeti pred kompjuterom.

Ostaje nam nada u bolje sutra i želja da to sutra što pre dodje a do tad ćemo preživeti nekako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 119
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
Pozdrav svima mozda nisam na pravoj adresi ali sam korisnik mts:mobilnog interneta pa me interesuje ako neko moze da mi odgovori da li je skidanje muzike i spotova preko you tuba besplatno i u okviru dodeljenih 3gb ili se uz mesecnu pretplatu od 700 dindzi dodaje racun za skidanje gore pomenutog (nisam koristio do sada you tube)?
  Od skoro sam korisnik (prvi mesec) pa me interesuje da li je free ako skidam sa you tuba preko programa npr. you tube downlodera. Ako neko zna nacin, program kako se skida i da li je uopste free skidanje sa you tube javite?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Pozdrav svima mozda nisam na pravoj adresi ali sam korisnik mts:mobilnog interneta pa me interesuje ako neko moze da mi odgovori da li je skidanje muzike i spotova preko you tuba besplatno i u okviru dodeljenih 3gb ili se uz mesecnu pretplatu od 700 dindzi dodaje racun za skidanje gore pomenutog (nisam koristio do sada you tube)?
  Od skoro sam korisnik (prvi mesec) pa me interesuje da li je free ako skidam sa you tuba preko programa npr. you tube downlodera. Ako neko zna nacin, program kako se skida i da li je uopste free skidanje sa you tube javite?

Besplatno je u smislu da dodatno ne placas nista, ali ono sto skines preko YT ti se racuna u mesecni protok.
Ako dnevno odslusas i odgledas 100 mb klipova na mesecnom nivou ti samo za YT ode 3gb.
A da se razumemo 100 Mb na YT nije nista...
Ako na YT (ili bilo gde drugde online) odgledas film koji je tezak 700 mb to ti se automatski racuna da si potrosio 700 mb od onih 3 Gb...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 119
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
O.K znaci ako skidam npr. video sa YT to mi se racuna u pretplatu, ustvari odbijaju od 3gb, i ne dodaju na racun kako sam te razumeo.
Kazi mi molim te preko kojeg programa se najbrze i fo' free najbolje skidaju spotovi i muzika, + convert ako je moguce?  Smile hvala unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:33:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.