Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:36:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U Crnoj Gori problematične cene i usluga  (Pročitano 7321 puta)
Hronicar svakodnevice


Rođen sam u srbiji, od toga ću i umreti !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Siemens 
Letovao sam ove godine u Crnoj Gori , Preciznije u Baru . Doživeo sam da vidim na delu kako izgleda država koja se otkači od Srbije . Na svakom koraku se nešto gradi i sve ima nekako stila . Usluga u kafićima j bila sasvim okej . Jedino moraju da porade malo više na saobraćaju jer magistrala koja ide od Bara  pa prema Petrovcu nemože da proguta sav taj saobraćaj . Takođe me je satrašno nervirala gužva na plažama i tako je bilo skoro na svim plažama Crne gore  ovog leta .
   Na kraju primetio sam da nema Kineza i njihovih prodavnica , U prodavnicama Nemačka i Italijanska roba po jako pristupačnim cenama .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2

IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
LG Nexus 5
Glavom i bradom turisticki ministar Crne Gore. Smile


Realna slika iz Sutomora:

Kada su videli da je vrag odneo salu, spustili su cene maksimalno, pa je parce pise 1-1,5 e, kugla sladoleda 0.50-1e. Rostilj bezobrazno skup, npr vesalica u prosecnom restoranu kosta 16e. Najjeftinije pivo koje sam pio je bila bavaria od 2,5 e u kaficu. Najjeftinija pica 5e. Prljavo je, slepci zuje sa skuterima neprekidno oko plivaca. Najmanje 3 kineske radnje, jedna odmah pored hotela "niksic". Setalistem bukvalno na svakih 3 minuta prolaze baje na motorima onako kroz guzvu. Bio sam samo 4 dana, u gostima kod druga, pa mi je objasnio realnost, a ne price i pricice "ljeta medju prijateljima". Jedina svetla tacka su banjalucki cevapi u jednom restoranu, tu sam se ubijao. Bilo je vode, ako je to uopste nesto sto bi trebalo da se smatra pohvalnom.

Najveci hit su svakako radovi u kanjonu u sred sezone i policijske patrole na potezu Savnik - Podgorica. Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
Aman Jovo, sta ti je trebalo da ides tamo... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
LG Nexus 5
Vec nekoliko godina unazad idem na po par dana, ne kao turista, imam dobrog druga dole. To uopste ne gledam kao na odlazak na more. Ja cu na more krajem godine. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
Meni je drugar pricao drugacije utiske iz sutomora Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.218
mob
Apple iPhone SE 2020
Sutomore... joj...

Delim Crowzove utiske...

Ali, letovati u Baru... ne znam bas... radnje su pune italijanske robe jer odatle ispovljava trajekt Bar~Bari Smiley



IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
LG Nexus 5
Meni je drugar pricao drugacije utiske iz sutomora Smile

Pa dobro, da si sa dobrom ekipom i u supi, bilo bi extra, ono sam napisao kao posmatrac. Inace, istina, ima ona jedna podzemna diskoteka sa oskudno odevenim klincezama. Sve same zlatokose. Da mozes da loces, mozes, da ima muzike, ima. Da cu ici opet kod druga, oticicu sigurno ali ne bih nikad dole uplatio 10-15 dana.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rođen sam u srbiji, od toga ću i umreti !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Siemens 
  Sutomore je tuga , ovog leta sam morao da odem do sutomora na jedan dan iz Bara . Ljudi ono na plaži je kao u kineskom bazenu kako se ti judi kupaju ? Sretnem kolegu sa posla a on samo što neplače Smile  reče da je na plaži haos gužva u vodi može da se stoji ali da zaplivaš a da nekog ne udariš teško .

   Što se tiče Bara ja sam se frapirao sa gradom , nisma tamo bio 5 god. ono što su napravili i izgradili za ovo vreme je dostojno metropole , ulice su ustvari bulevari . Nove zgrade niću kao pečurke , hala sportova i oko nje je samo za priču i to treba videti . A naj bitnije je to što se vidi da se sve radi po nekom urbanističkom planu .
   Što se tiče plaže u baru to je več priče za sebe , mislim i očekujem od  njih da i taj problem reše za neku sledeću godinu .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 769
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21


,, Dva pica parceta ''
(Crnogorka , blagi teleci pogled , odgovara posle 20 sekundi gledanja u mene ),, Sta's rekA? ''
,, Dva pica parceta ''
(Vadi dve pice i trpa ih rukama u onu kartonsku ambalazu , ja dajem 5 evra , ona me gleda opet teleci i pita me ) ,, O's kusur ? ''
,, Da. ''

NE NECU GLUPACO , CASTICU TE 3 EVRA JER LICIS NA KRAVU !!!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:36:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.