Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:15:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nevin sa 30 (pitanje za devojke)  (Pročitano 19945 puta)
26. Jun 2011, 21:43:52
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
Browser
Opera 11.11
Eto, otvoricu se, pa makar bio izvrgavan ruglu.  Prosle nedelje sam napunio 30 i jos uvek sam nevin.  Musliman, iz nesto komplikovanije porodice.  Pretpostavljam da sam veoma stidljiv, veoma, ali imam interesovanje.  Stvarno ne zelim komentare tipa wow, ne verujem, debil i slicne razrogacene smajlije.  Svi tako pomisle a nisu u pravu.  Nisu svi isti, zivot nas na razlicite puteve stavlja.  Ali, koliko ima uopste momaka da su nevini sa 25+ godina? U danasnje vreme, kada se nevinost gubi sa 13-15 god?

Juce sam imao prvi sastanak, koji je prosao ok, i bice i drugi, nadam se i treci itd.  Krenuo sam kasno, verovatno zbog zauzetosti studiranjem, teskim radom i nedovoljnim ili nikakvim socijalnim zivotom.  Mozda su to samo izgovori, ali je tako i sad kad pogledam tesko mi je zbog toga, mozda sam mogao ranije, ali me raduje sto sam napokon krenuo.  Zanima me jedna stvar, ovo pitanje postavljam osobama zenskog pola na ovom forumu: kako biste reagovale da vam neki momak kaze da je nevin sa 30? Ako ste, primera radi, upoznale nekog decka, svidja vam se i zapocnete vezu sa njim, da li bi ste pobegle glavom bez obzira, kad vam on prizna svoju mracnu tajnu pre nego sto cete imati sex prvi put sa njim? Da li uopste to treba spomnjati, ako zelim da budem iskren, i da me ona vise ceni zbog toga, pogotovo sto znam da ona ima 23 god.  (ne verujem u pricu o razlikama u godinama) i ona je nevina takodje? Patrijarhalno vaspitana devojka, ali mi nije ona rekla vec njena najbolja drugarica, sto znaci da ona ne zna da ja znam? Verujem da ce mi ona reci, na kraju to se valjda oseti pri samom cinu, pa zasto bih ja bio sebican i lagao o tome, ako hocu kvalitetnu vezu? Ne znam vise sta da mislim, mozda se preterano i ja nerviram i lomim, ali me ipak kopka i lomi to pitanje, da li ce me vise ili manje ceniti.  Ne branim nikome da odgovara i daje mi savete, licna iskustva, ali me uglavnom zanimaju iskrena misljenja devojaka jer me interesuje kako razmisljate o takvim stvarima.  

Da ne spominjem tek veliku nervozu zbog prvog sexa, ali o tome drugom prilikom.  

Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
mob
Apple iPhone SE 2020
Da li treba ili ne treba govoriti, saznaces od nje. Smiley
Tj. kroz razgovor ces shvatiti da li su joj takve stvari (iskustvo) vazne ili ne.

Meni to nije bio problem sa 18 godina, ali sada... morao bi bas mnogo da se dopadne... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.10
ne znam kako ce ta devojka reagovati
kao sto rece Anea to ces vec sam morati da procenis, osetis kod nje

A posto zelis iskreno misljenje devojaka ova devojka ti iskreno kaze da bi se prvo zapitala sta tu nije bilo u redu i zasto je tvoja situacija tj "problem" takav

Savet neki da ti dam nemam
Sem
Posto te ocigledno to tisti i bitno ti je a ti procitaj sta ljudi imaju da ti kazu, prodiskutuj, ali nastavi putem koji si krenuo
Da li ces ostvariti vezu sa ovom ili nekom drugom devojkom nebitno (ovo kazem posto rece da si bio tek na prvom date-u - ko zna kako ce se to zavrsiti) samo ti lepo idi napred posto te raduje to da si "napokon krenuo" Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.11
Zato sam trazio misljenje devojaka jer ste svaka na svoj nacin razlicite.  Recimo, Anea kaze da bi taj morao mnogo da joj se dopadne, sto znaci da je verovatno ta cinjenica plasi jer namece neku dozu nesigurnosti u stabilnost njega kao licnost.
Ti si Krouli malko otvorenija, pa razmisljas da bi kroz razgovor resila sa "njim" tu nedoumicu i dosla do nekog racionalnog resenja.
Cenim vase reagovanje, ovako ja vidim vase odgovore.  No hard feelings.  Slazem se da treba odlucnije krenuti dalje, bez obzira kako se ova veza zavrsi.  Hvala opet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.10
da naglasim, ne pricam sad o tebi licno, nego o situaciji

pa tako

ne znam da li bih dosla do nekog "racionalnog resenja" ali do nekog zakljucka da  Smile

anyway, go for it  Smile
« Poslednja izmena: 26. Jun 2011, 22:56:17 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.14
mob
I-mate 30 Pro
Salom Aleikum..... Smile

Nije to nista strasno... Smile

Srecno Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
mob
Apple iPhone SE 2020
Zato sam trazio misljenje devojaka jer ste svaka na svoj nacin razlicite.  Recimo, Anea kaze da bi taj morao mnogo da joj se dopadne, sto znaci da je verovatno ta cinjenica plasi jer namece neku dozu nesigurnosti u stabilnost njega kao licnost.
Ti si Krouli malko otvorenija, pa razmisljas da bi kroz razgovor resila sa "njim" tu nedoumicu i dosla do nekog racionalnog resenja.
Cenim vase reagovanje, ovako ja vidim vase odgovore.  No hard feelings.  Slazem se da treba odlucnije krenuti dalje, bez obzira kako se ova veza zavrsi.  Hvala opet.

Nije nesigurnost. Bar ne moja.
Samo ne mogu jos jednom u zivotu i u ovim godinama da prolazim kroz sve to. Smiley

Jednostavno me toliko ne privlaci da nekome otvaram vrata njegove seksualnosti... Smiley

Vise volim da se druzim sa nekim ko je na mojem ili visem nivou Smiley


Cisto seksualna strana. Nema veze sa licnoscu Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
HTC Wildfire S
Stvari imaju onoliku vrednost, koliko im značaja pridajemo...

Možda živimo u nekom vremenu u kojem možeš proceniti koliko kolektivno pridajemo značaja ovom pitanju. Kao društvo. I samim tim koliko to ima vrednost i kakvu.
Ali uzmi u obzir da pričamo o ljudima i da nisu svi isti. Što znaš i sam.
Tako da, najbolje ćeš saznati ako pokucaš na pravu adresu i pitaš nju... Smiley umesto da skupljaš podatke od celog njenog pola... i računaš prosek.  Smile

Drugo.
Vreme, nećeš vratiti unazad. Stvari su onakve kakve jesu.
I to znaš i sam.
Zato, ako imaš bilo kakav osećaj kajanja a znaš da je vreme nepromenjivo... ne pokušavaj menjati ceo ženski rod na osnovu ličnih ubeđenja.
Jer ne okreće se Sunce oko Zemlje. Smiley
(ne kažem da ti to radiš... ali ovde stvari vrlo brzo pređu iz "mislim da je tako i nervira me to" u "želim da je tako i što više ponavaljam biće tako" )

I treće.
Svaka istina ima svoje vreme kad se treba predstaviti i kad je treba izneti. Jer iako bi ona trebala biti nepromenjiva, ne intepretira se uvek isto.. iz tog razloga je vrlo važno kad je treba izneti.
Kad je treba izneti (ako uopšte želiš da je izneseš), moraš proceniti sam.
Tako da opet se vraćamo na ono prvo. Pokucaj na pravu adresu i razgovaraj s njom. Smiley


Napravi od toga nešto posebno...  Smile ... žene vole rekordere.  Smile
Možda joj budeš delovao kao izazov, ako se predstaviš na pravi način.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Jun 2011, 23:03:24 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
Na tvom mestu ja joj ne bih saopštila za nevinost. Verovatno bi se većina devojaka zabrinula za razlog i odustala iz predubeđenja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
to kad je oboje nevino... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:15:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.