Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 47 48
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Video: Iživljavanje nad romskim mladićem u policijskoj stanici (ipak je lopov)  (Pročitano 49809 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Qtek 小米
Citat
Наравно да је одустало.
Међу толиким криминалцима у униформи и криминалцима у судовима и тужилаштву, ова двојица су смешни.
Нема толико криминалаца у униформи, криминалци су у армани оделима, не воле они баш униформу толико.
Дакле политичари, тајкуни итд.

Међутим то не значи да ако не можемо тренутно да дођемо главе њима, да би требало и ове ситне криминалце да пустимо да раде свој посао.
Па неће тебе оџепарити Чеда, него неко друго циганче које су васпитали да је то у реду радити.
Што се тиче ових крупних, зна се рецепт, промена власти, система и закона, дистанцирање од ЕУ и запада који их штити и решен проблем.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Apple 
Ja mislim da je prilicno velika kazna za koleginicu koja je sve snimila na mobilnom ,ona je tu najvise najebala .
jer se ponasala izdajnicki ,
Kad si policajac onda si policajac i treba da stitis svoje po svaku cenu ,
drugo postavljanje snimka na internet nije bilo iz visoko moralnih razloga .
Sama je sebi iskopala jamu ,jos je skocila u nju .

Eto sama si se slikala i kostalo te je posla pa sad nam kazi keve ti jer je sve to vredelo bilo kome i bilo cemu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
E,jadan Nikolajovic...  Smile    Propade mu plan da spasi kriminalca.  Smile   Smile podsetnik

Ali avard vining programer iz Nisa...

 Smile Tako ce mozda i Stanislav jednog dana.  Smile Svakako ima sve potrebne predizpozicije.  Smile Mrzi Srbe iz dna duse,a "selektivno pravednistvo" mu je oduvek islo od ruke.

Kad si policajac onda si policajac i treba da stitis svoje po svaku cenu ,

Kada si policajac,ti si prvenstveno covek,i treba da ostanes covek.

Naravno,sad ne pricam o ovome,mislim,to je par modrica koje je ta lopuza i zasluzila... ali pricam o nekim esktreminijim situacijama,gde neko od pandura zaista radi nesto lose,a ostali tolerisu to,samo eto,radi neke "kolegijalnosti".Ostati lojalan svojim kolegama je za postovanje.Ali ostati lojalan svojim principima,ostati covek... e,to je vec nesto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Apple 
Valjda mislis da moras staviti do znanja tvom kolegi granicu do koje zelis da ides ,u stvarnosti ti se oslanjas na njega vise nego na bilo kog drugog ,100% podrska ,ako se procuje da si picka i ne stojis iza kolege ti se bolje pakuj i idi jer ce prvom prilikom neko da te sjebe.
Nije to bas tako lak posao ,ima tu puno stresa ,veliki grad je pun budala ,svi nose pistolje i nozeve ,
jedini razlog zasto je policija efikasna kod nas je to da smo vise zatvoreno drustvo ,ima manje migracija i svako zna svakog.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Pa,znam,znam,sve to stoji.Zato ja nikada ne bih ni odabrao tu karijeru.A i kada bih birao,dobro bih razmislio sta cu da radim.

Znam,najgore su te karijere gde non stop moras da gledas nepravdu,korupciju i nemoral,a ne samo da ne smes da pricas,nego jos moras da budes deo toga.

Ako si uz njih,ti si "ker" koji mora da cuti i zmuri pred nemoralom.Ako se suprotstavis tome,ti si "picka" koja je izdala kolege,a za ostatak si i dalje "ker".Obrni okreni,neko ce te mrzeti.I uvek ce sve da se prelomi preko tvojih ledja.




Sa' ce Niksa kompleksas da mi uleti pa krene da mi sere kako branim pandure,rezim,trte,mrte... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Apple 
Da bre zajedno na pice , rostilj sa porodicama pa cak i odmor ,

Svi pajkani su pomalo kriminalci kao sto su svi psihijatri pomalo opiceni  ,takoreci ide uz posao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 47 48
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.