Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:11:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je covek zivotinja ?  (Pročitano 12931 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
HTC Wildfire S
Pošto nemamo hlorofil i ne vršimo fotosintezu, jasno je gde pripadamo.

Ako je sudeći po tome... gde gljive pripadaju? Smiley
Pripadaju... gljivama Smile

 Smile

Isek'o si čoveku post... rekao je "Stablo života ima dve glavne grane: biljke i životinje."

Naravno da znam gde pripadaju. xD
Pitao sam njega, iz uočljivog razloga.  Smile
« Poslednja izmena: 15. Jul 2011, 18:44:34 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Citat
Sta mislite ?
Sta nas odvaja od zivotinje ?

Zapravo, šta životinje odvaja od nas Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
HTC Wildfire S
Citat
Sta mislite ?
Sta nas odvaja od zivotinje ?

Zapravo, šta životinje odvaja od nas Smile
Smile
Ok, Tepačenko, ovo će ti neko reći, ionako... pre ili kasnije.
Neka to budem ja, jer ionako me iritiraš.
Što je, kad pogledaš sa vedrije strane, mnogo bolje nego da kasnije bude neprijatno i da dođe do neugodne situacije ako kaže neko do koga ti je možda stalo.

Khm khm...
Ovo je bilo izuzetno... retardirano! (uz dužno izvinjenje ljudima koji stvarno i imaju fizički neki mentalni hendikep, pa im je opravdano)
I moram se izraziti na ovaj, pisani način jer ne postoji fotografija facepalm-a, čak ni u gif formatu... koja bi mogla verodostojno da prikaže i uputi koliko je ovo bilo retardirano.
Takođe, na neku opičenu foru, imaš taj neki talenat pomoću kojeg si uspeo da ostaviš najgluplji... i podjednako najbeskorisniji komentar na celoj temi. Od kompletnih 6 stranica.
Ponekad nečiji glupi komentari dovedu do onih pametnih. Ali ovo... je samo beskorisno. I tužno.

Čestitam.
Have a nice day.


PS. Zemlja je udaljena od Sunca isto koliko je Sunce udaljeno od Zemlje.
« Poslednja izmena: 20. Jul 2011, 07:17:15 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Vidi lutko, to što je tvoj mozak limitiran i veličine jedne mušice (rekoh već negde, čini mi se) pa ne može da svari poentu moje rečenice, svakako nije moj problem. I batali me sine. Znači, ono, odlepršaj. Idi kod nekih koji imaju vremena za idiote kao što si ti. Mada, ja bih ti preporučio psihijatra. Oni hoće da saslušaju.

Kapiram da si, ono, retardiran za neku živu spiku, čim se jedeš jer ne možeš da nađeš određeni gif ili facepalm i, pazi molim te, moraš se izraziti na pisani način. To je već, kod internet mozgova, situacija za ubiti se.
« Poslednja izmena: 20. Jul 2011, 09:21:42 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 8.0a1
mob
Nokia C5-00
PS. Zemlja je udaljena od Sunca isto koliko je Sunce udaljeno od Zemlje.

Прапаганда.. Није истина!
Земља је од Сунца удаљена ~150 милиона километара, а Сунце од Земље ~150 милиона километара.
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Nokia 6630, valjda
PS. Zemlja je udaljena od Sunca isto koliko je Sunce udaljeno od Zemlje.

Прапаганда.. Није истина!
Земља је од Сунца удаљена ~150 милиона километара, а Сунце од Земље ~150 милиона километара.


I ja kazem isto to, sve zavisi iz kog sistema reference to posmatrash...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Гоа што губиш живце б'ате ... пази сасвим легитимно питање ...

Citat
Zapravo, šta životinje odvaja od nas

одговор ... тор, ограда а понекад само дужина виљушке.

не видим проблем  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Motorola 
Gledao sam jednom emisiju na tv-u voditelj Jovan Memedovic i na kraju kaze moramo se zapitati zasto nas se zivotinje plase,da li neko zna zasto nas se zivotinje plase da li imaju neku intuiciju da cinimo zlo ili nesto trece?

Rekao je takodje da zivotinje imaju medju sobom poverenje dok ljudi to nemaju i to je mozda i istina,ljudi su jako nepoverljivi jedni medju drugima,dok zivotinje sve rade zajedno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Memedović je vazda bio pametan čovek.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.55
mob
HTC Wildfire S
Vidi lutko, to što je tvoj mozak limitiran i veličine jedne mušice (rekoh već negde, čini mi se) pa ne može da svari poentu moje rečenice, svakako nije moj problem. I batali me sine. Znači, ono, odlepršaj. Idi kod nekih koji imaju vremena za idiote kao što si ti. Mada, ja bih ti preporučio psihijatra. Oni hoće da saslušaju.

Kapiram da si, ono, retardiran za neku živu spiku, čim se jedeš jer ne možeš da nađeš određeni gif ili facepalm i, pazi molim te, moraš se izraziti na pisani način. To je već, kod internet mozgova, situacija za ubiti se.

Uglavnom to i radim i nije preterano teško. Smile Inače bih ti svaki dan po celom forumu pisao ovakve poruke.  Smile (Da, toliko lupaš gluposti.  Smile )
Ali fora je u tome da iako bi trebale odavno biti stvorene neke navike, na svaki 5, 10. put se iznenadim kako pomeraš granice u svojoj gluposti.  Smile
Taman kad pomislim da si zakucao dno... i da je ovo THE najgluplja i najbeskorisnija stvar koju si ikad rekao... ono se otvori podzemna garaža.  Smile


Vidi lutko, to što je tvoj mozak limitiran i veličine jedne mušice (rekoh već negde, čini mi se) pa ne može da svari poentu moje rečenice, svakako nije moj problem.

xD  Smile

Žao mi je što preuzimam tuđe zasluge ovog puta, ali citiraću jednu osobu koju neću imenovati, jer ne treba opterećivati druge ljude s ovim: Tepačenko je toliko glup dečko, da ga je nemoguće uvrediti.   

 Smile

Eto, sad kad smo to rešili Smile aj pređemo na ovo, korisno:

Ono što vidim je da se nigde ne pojavljuje objašnjenje za tu genijalnu izjavu.  Smile Čak ni sad.  Smile
S obzirom da "tumačimo" poentu rečenice takve veličine i takve inteligencije kao što si ti. Sigurno neće biti preterano teško da objasniš.  Smile
Jeste da nismo svi mi ovde prethodnih godina koristili tu sivkastu masu u glavi samo da bi stali na put lopti i koristili je da odbijemo istu, već smo je zaista i koristili za neko učenje.  Smile ... ali i dalje je teško rastumačiti poentu. Smile

Da se vratimo na prethodnu metaforu (lakše je tako, manje vremena gubimo, pošto se u ovo sigurno ne razumeš, iako te to nikad neće sprečiti da ostaviš glup komentar xD ):
Dakle, u kom uvrnutom univerzumu, je udaljenost jednog nebeskog tela od drugog drugačija od udaljenosti tog drugog nebeskog tela od ovog prvog. (Svi koji naivno misle da bi ovo trebalo biti očigledno, neka se spakuju i zapale s teme.. izgleda da ipak treba objasniti.) A da pritom ni sam ne znaš koliko je egzaktno udaljeno.
I na koji tačno način objašnjava tim putem, šta je zapravo razlika između ta dva tela i da li se uopšte razlikuju fizički...

Гоа што губиш живце б'ате

Ma jok Zmaj.  Smile
Ovo me opušta i sigurno da uklanja neke tenzije.  Smile Barem kod mene.  Smile

Postoji mnogo nepravednih stvari u životu. Zapravo, sam život nije fer. Imaš dovoljno godina da i sam znaš to.
Ali ako je išta nepravedno u životu... čak i od toga što jedni eto gladuju na jednoj strani sveta a drugi imaju problem sa gojaznošću... onda je to što pamet i genijalnost ima svoje granice, dok je glupost nezaustavljiva i naizgled beskonačna.  Smile
Posmatraj to kao tempereturu (samo obrnuto)... najniža moguća temperatura je –273.15C, dok je kod najviše sasvim drugačije, ne postoji baš najtačniji odgovor jer se nisu naučnici usaglasili... ali može da bude visoka kao žirafina pizda.
Vrlo visoka.
Naizgled beskonačno.

Tebe brine da će forumom juriti misice i liberali... mene plaši što se svakodnevno pojavljuju gomila novih i novih morona, apsolutno nesposobnih da sastave duže od dve rečenice. Koje su takođe retardirane.
Nemoš više ni pročitati kao ranije nešto.
« Poslednja izmena: 20. Jul 2011, 14:56:50 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:11:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.