Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:15:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nevidljivi podaci na usbu  (Pročitano 5341 puta)
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 11.0.700.3
Nema veze sto je Fat32.. Ja sam ga koristio milion puta... Jel photorec nasao nesto? Kao sto rekoh samo mozes spasti podatke, to je jedino sto ti preostaje. USBNoRisk kaze da si cist(sto sam i pretpostavljao) tako da je ovde malo cudna situacija... Jel si probao neko linuks resenje?
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Najdenostavniji nacin ti je da otvoris fles u totla commanderu ali ne i najsigurniji. Na sledeci nacin: Izvrsii odesavanja u tc: ides na configuration zatim display i cekiras show hiden/system file..... i mozes da cekiras show old 8.3......
Nisam siguran da radi na obicne verzije tc ali bi trebalo da radi a ako ne skini tc ultimat prime i mozes da spsis podatke. I na kraju samo otvori fles i to ti je to pozzzz
« Poslednja izmena: 26. Jun 2011, 12:38:02 od cips85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
MCShield radi prikazivanje sakrivenih i superhidden fajlova.
USBNoRisk moze to da uradi.
Jos par programa gore predlozena su u stanju to da urade.

Sta ocekujes da ce preko TC pronaci?
Plasim se da je ovde crkao hardware same fleske...  Smile
Spasavanje podataka je jedini moguci spas koliko ja vidim...pa format.
« Poslednja izmena: 26. Jun 2011, 12:41:52 od genije1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Jedan dan, u svom srcu čuvaću za večnost ja...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 789
Zastava Krlovnice
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia N900
Ali ja bez problema mogu da koristim flash preko ovoga, znaci opusteno mogu da ubacujem nove fajlove i prebacujem na drugi komp al ove postojece sto su ispod svega ovoga ne mogu nista sa njima.
Pokusavao sam sa svakim programom da skeniram da cistim ali ni jedan nista nije nasao...
IP sačuvana
social share
The one and only *Zdravko Colic*
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 11.0.700.3
Citat
Najdenostavniji nacin ti je da otvoris fles u totla commanderu ali ne i najsigurniji. Na sledeci nacin: Izvrsii odesavanja u tc: ides na configuration zatim display i cekiras show hiden/system file..... i mozes da cekiras show old 8.3......
Nisam siguran da radi na obicne verzije tc ali bi trebalo da radi a ako ne skini tc ultimat prime i mozes da spsis podatke. I na kraju samo otvori fles i to ti je to pozzzz

 Smile  Nije da hvalim domace mada su to zasluzili, ali ako ova dva programa nisu prikazali te podatke nece ni total commander(kao sto i nije). USBNoRisk izmedju ostalog koristi i Gmer-ove programe.. tako da...

Slobodno formatiraj flesku i spasices podatke sigurno sa Photorec ili Recuvom.. Znaci radio sam milion puta tako nesto. Nikad nisu omanuli u spasavanju podataka.
« Poslednja izmena: 26. Jun 2011, 15:40:36 od diarno »
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Jedan dan, u svom srcu čuvaću za večnost ja...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 789
Zastava Krlovnice
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia N900
Ok. Znaci klasican quick format, pokrenem recuva i uspecu da spasem ?
IP sačuvana
social share
The one and only *Zdravko Colic*
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 11.0.700.3
Ok. Znaci klasican quick format, pokrenem recuva i uspecu da spasem ?

Da. Ili recuva ili photorec.

Takodje pre toga bi bilo dobro da ides desni klik>properties > tools> check now i da stikliras one opcije i kliknes ok.
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:15:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.