Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: da li mi je devojka trudna, sta da radim ako jeste??? Hitno, Pomoc!!!  (Pročitano 25737 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Citat
ovako ljudi, bicu skroz direktan. . .  imam devojku, ne volim je. . .  sa njom sam samo radi sexa. . .  skoro smo vodili ljubav 2 puta, vreme izmedju toga nije bilo ni 10 min i odmah sam poceo po drugi put. . .  bez kondoma. . .  problem je u tome, sto mi je rekla da je skoro dobila menstruaciju koja je trajala 2 dana, a pre toga je imala normalni menzis pre malo vise od 20 dana. . .  ona se tripuje da je trudna. . .  Da li je to normalno ili sta je vec??? Sta je to? A i pre te devojke imao sam takodje nekoliko devojaka sa kojima sam spavao po 3, 4 put za vece, isto bez kondoma i naravno nista, sve je bilo normalno, nijedna nije se pozalila na trip da je trudna. . .  Ako ne daj Boze da je ta devojka trudna, sta da radim??? Ne zelim da od sad ljuljam!!! Koliko se krece cena za abortus, kako da nadjem pare? unapred sam zavalan na odgovoru, samo molim vas sto pre mi kazite nesto, pomozite mi. .

dannaaaaasss majkooo zenis svoga sina zenis svoggaaa sinaaa nek ti srceee ispuniii milina ispuuunii milina
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
ovako ljudi, bicu skroz direktan. . .  imam devojku, ne volim je. . .  sa njom sam samo radi sexa. . .  skoro smo vodili ljubav 2 puta, vreme izmedju toga nije bilo ni 10 min i odmah sam poceo po drugi put. . .  bez kondoma. . .  problem je u tome, sto mi je rekla da je skoro dobila menstruaciju koja je trajala 2 dana, a pre toga je imala normalni menzis pre malo vise od 20 dana. . .  ona se tripuje da je trudna. . .  Da li je to normalno ili sta je vec??? Sta je to? A i pre te devojke imao sam takodje nekoliko devojaka sa kojima sam spavao po 3, 4 put za vece, isto bez kondoma i naravno nista, sve je bilo normalno, nijedna nije se pozalila na trip da je trudna. . .  Ako ne daj Boze da je ta devojka trudna, sta da radim??? Ne zelim da od sad ljuljam!!! Koliko se krece cena za abortus, kako da nadjem pare? unapred sam zavalan na odgovoru, samo molim vas sto pre mi kazite nesto, pomozite mi. . .  Smile

<hr />
Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora kokota (Vreme: 22. Jun 2011, 06:40:00)


Dan posle ?



E ovako, ovulacija može da nastupi i neposredno posle menstruacije, znači samo 2-3 dana kasnije već može da zatrudni. Priče o plodnim i neplodnim danima su jedan od najvećih zajeba ikad. Zato a i zbog mnogo drugih razloga seks bez zaštite je najgluplja stvar koju si uradio i koju u budućnosti ne smeš da radiš.

Test za utvrđivanje trudnoće možeš da kupiš u apoteci pa proverite da li je trudna. Ako jeste onda si u vrlo zajebanoj situaciji da li ćeš biti čovek i izdržavati dete ili ćeš postati ubica svog deteta


Ovo je bas motivaciono  Smile

,,Oh no we will all die!F*CK!''  Smile
« Poslednja izmena: 22. Jun 2011, 22:54:35 od PozdravLjudovi »
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1620
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 5.0
druze osnovna stvar!!!!

je li tvoje?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia E72
AKo ne moze on da se stara o detetu, nek prepusti brigu svojim roditeljima...
Kako su njega podigli, nek podizu i unuce...  Smile
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
trudna je

nosi trojke

ako abortira, sve su sanse da ce zavrsiti u hagu za eticko ciscenje... ti ces biti saucesnik

a srbiji ce se odloziti kandidatura za EU jos 25 godina

pa ti sad vidi i razmisli... kad budes sledeci put hteo da tucas bez kurtona devojku koju ne volis  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1620
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 5.0
da je volis pa i da ti oprostimo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Ima ona stara:
"Nemoj da places, nemoj da patis, ima samo abortus da platis"

IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
A kad je vidiš, pa staviš ruku na njen trbuh jel osećaš kako ti neki glasić šapuće "tata"

Maradiću ako ga stignu tata i stric te devojke moglo bi mu biti teško posle.   Smile

Zamisli da tvojoj ćerki neko neodgovorno napravi dete pa je šalje da je seku, stružu, deru joj utrobu i ubijaju dete zato što on nije hteo delimično umanjeno uživanje. Pokupio bi ortake i salomili bi ga ko pičkicu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Ima ona stara:
"Nemoj da places, nemoj da patis, ima samo abortus da platis"

Izmišljanje poslovica

Ако се нађете у каквом вербалном клинчу, помаже.

Пословице измишљају људи у свађи и жару расправе јер немају аргумената којима би побили оптужбе на њихов рачун или барем скренули тему.

- Е, мој Желимире, што остави онакву жену и троје мале деце, што се пропи, црни Желимире...

- Тврда чизма камен не гази.

- Шта то значи, несрећо?

- Једноставно, тачно је да сам се ја пропио, да спавам на гробљу, да немам породицу, али знаш како кажу: ,,Не мош провућ балерину преко суве погаче!"

- Ала си будала, црни Желимире!

- Што се каже: ,,У будале капа вазда накриво!"
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.