Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia N9 (MeeGo OS)  (Pročitano 28682 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Apple iPhone 6
Opera Mobile is now available for the Nokia N9, get it while its hot

Good news, Nokia N9 users! Opera Mobile is now available for your beloved MeeGo device from your local Ovi Store.



Up until now Opera Mobile was available for the N9, but not from the Ovi Store and required some work. Now, however, it’s as simple as going to the Store app and downloading the browser.

As usual with Opera Mobile, you get the browser’s great webpage loading speed, data compression and interface you’ve come to expect from Opera Mobile. Head over to this link to go to the Ovi Store and get more information.

izvor
« Poslednja izmena: 22. Feb 2012, 00:19:29 od thefukara »
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Apple iPhone 6
Nokia N9 about to get Flash-capable Firefox browser

The Talk Maemo forum is buzzing with news that the Nokia N9 will be getting Firefox browser and, even better, it will be Flash certified. Apparently, Flash will be enabled only in Firefox, not in the default browser or the new Opera Mobile.



It’s a bit of a weird this situation – the Nokia N900 had full Flash support, while the N9 didn’t. Mozilla’s mobile Firefox browser doesn’t support Flash on its other platforms either.

It’s important to note that the people developing a Flash plugin for the MeeGo version of Firefox don’t work for either Adobe or Mozilla, but for Nokia instead. It’s too early to tell when the browser and the plugin will be available for download, but it will hit the Nokia Store when it is.

izvor
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Safari 534.53.10
mob
I-mate 30 Pro
Telefon je sjajan...ja sam ga licno uzeo zbog dizajna....bez obzira na tehnicke karakteristike...baterija daleko duze traje nego kod iPhone-a....kamera je isto dosta dobra.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Linux
Browser
Opera 12.00
Kakav je tvoj utisak o ekranu, s obzirom da se radi o pentile tehnologiji?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Safari 534.53.10
mob
I-mate 30 Pro
Slabo ti se ja razumem u to... Smile

Ali koristim i iPhone ...pa mogu da uporedim... Smile

Recimo,daleko je prakticniji nacin pristupa,od iPhone...sto se tice osetljivosti nista nije losiji,bas naprotiv... Smile

Nesto je sporiji....sto je i ocekivano... Smile

Sad...te tehnicke karakteristike...meni to nista ne znaci...mislim...to sto meni treba ima svaki telefon... Smile

Baterija dosta duze drzi od iPhone....

Jedina mana...po meni...je materijal od koga je izradjen korpus...previse je osetljiv...sto se ekrana tice...dosta je izdrzljiv... Smile

Ali dosta dobar telefon...i praktican...to su moji neki utisci...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Linux
Browser
Opera 12.00
Ma kad tebi valja, a koristiš i iPhone, onda je dobar ekran. Hvala na informaciji i da te N9 dobro služi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Safari 534.53.10
mob
I-mate 30 Pro
Molim...molim... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Apple iPhone 6
Nokia Panorama app for the N9 hits the Nokia Store

Nokia delivered on its promise to release a panorama app for its N9 former flagship. The application is called Nokia Panorama and is already available as a free download in the MeeGo section of the Ovi Nokia store.



The Nokia Panorama application aims to produce smooth panoramic images by automatically capturing and processing input images into a panorama, directly on your Nokia N9. Your N9 needs to be running PR1.2 firmware for the app to work, though.

You can get the app by following this link - the download is just 0.49MB so it shouldn’t be a problem regardless of the internet connection you are currently using.

There’s still no saying if there are plans to bake the Panorama app in any of the future Nokia N9 firmwares.

izvor
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Samo Srbija, Srbin u srcu i dusi!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 237
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia N900
Od danas je kod mene upravo sada mu radim Update koji sam skinuo zvanicni 200 i preko nestom mb zauzima i pocinjem da se igram Smiley pre toga sam ga malko cackao jako je zanimljiv brzo reaguje na komande ekran fenomenalno izgleda, jako bi pohvalio dizajn, ali jako velika mana po meni je fioka za usb koja se jedva otvara pritiskom i naravno sto mora da se koristi micro sim! Zvuk u slusalici perfektan, lezi u ruci lepo, lako se kucaju poruke odziv savrsen na tastere i uspravno i vodoravno! Ja imam model 64GB sutra mu prognoziram tesko mucenje Smiley do iznemoglosti pa ako prezivi kucacemo Smiley pozdrav svima
IP sačuvana
social share
Nokia Maemo Hack Team
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 182
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Nokia N900
Zna li neko da li se (i gde) u Srbiji moze kupiti N9 u plavoj boji? Malo bih da promenim boju Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.