Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cetvorica mladica stradala u udesu  (Pročitano 13413 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
vazda neko slovo progutam, čoban ..  Smile

то је све због оних супа са словима ... развију људи навику Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Samsung Galaxy S III
vazda neko slovo progutam, čoban ..  Smile

то је све због оних супа са словима ... развију људи навику Smile

Kakvu si to corbu ti jeo, vidi na sta ti lici "nick" ...  Smile
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Samsung Galaxy S III
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
 Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Zbog ovakvih stvari ne volim da sjedam za volan previše, plus činjenica da ne mogu da se dovoljno opustim u toku vožnje bez da se ne preznojim u pet voda.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Jel na kraju vozac bio pijan ili ne? Ako jeste, sto se mene tice 4 budale manje na svetu. Znam da ovo vecini ljudi zvuci okrutno ali koliko neko mora da bude glup pa da sedne u auto koji vozi pijana osoba!? Svi su bili punoletni i ne moze niko reci da nisu znali sta je alkohol i kako izgleda kada je neko pijan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
SUDBINO MOJA CRNA!




Suza više nemam, jecajući priča Drina, majka Saše Stojanovića, koji je stradao sa rođakom i dvojicom drugara.



ZAJEČAR - Četiri porodice zavijene u crno!
- Ne pomažu ni lekovi, suza više nemam. Bio je moja maza. Zvao me je mamo - jecajući priča Drina, majka Saše Stojanovića (26), koji je u ponedeljak poginuo u stravičnoj saobraćajnoj nesreći u selu Brusnik kod Zaječara. Osim Saše, stradali su i njegov rođak Željko Stojanović (23) i njihovi drugovi Dalibor Ivić (31) i Stevica Ličina (35). Udes se dogodio kad je „micubiši lanser“ u kojem su bili, a koji je vozio Marko Ž. (28), jedini preživeli, sleteo s mosta u kanal dubok 10 metara.

- Rodila sam ga, čuvala... Ali i njega i njih trojicu uze nesreća. Sudbino moja crna! Majčino zlato! Još ne mogu da shvatim da ga više nema - kaže Sašina neutešna majka.
A da je poslušao brata Marka (27), koji ga je kobne večeri pozvao da posle proslave seoske slave krene s njim kući, možda bi bio živ.

- Nažalost, hteo je da ide na muziku u susedno selo - priča uplakana majka Drina.
Saša Stojanović biće sahranjen u četvrtak na groblju u Brusniku. Iza sebe je ostavio suprugu Ivanu i dvogodišnjeg sina.

Sa Sašom je poslednje minute života proveo njegov rođak Željko, koji će danas biti sahranjen na groblju u Zaječaru.

- Radio sam kao vozač 40 godina, nikad nisam imao nijednu nezgodu, a sin mi nastrada u saobraćaju - priča Željkov otac Živojin Stojanović. Željko je, inače, bio druga godina Pravnog fakulteta.

Ispred kuće Dalibora Ivića neutešna majka Draginja. Od tuge i bola ne može ni da stoji.
- Reči nema, utehe nema za ovu strašnu tragediju... Srce mamino! Bio je izuzetan mladić - bilo je sve što je Draginja uspela da kaže, pridržavajući se o zid.



Stevica Ličina će počivati pored oca

Niko iz porodice Stevice Ličine juče u stanu na Bulevaru Mihajla Pupina nije bio raspoložen za razgovor s novinarima. Rođaka koja nam je otvorila vrata rekla je da nije u stanju da bilo šta kaže o nesrećno nastradalom momku.

- Bio je dobar i lepo vaspitan. Strašno je to što se dogodilo - kratko nam je rekao stariji komšija.
Stevici je pre oko godinu dana umro otac, pa će on biti sahranjen pored njega.



Vozač se oporavlja

Jedini preživeli Marko Ž. nalazi se na odeljenju intenzivne nege u zaječarskoj bolnici i njegovo stanje je stabilno.
- Mladić ima povrede grudnog koša i prelom dva rebra - rečeno nam je u bolnici.

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
Grozim se ovakvih stvari, a najveća tragedija je, pored smrti ovih nesrećnih momaka, što ovo neće nikome poslužiti kao nauk. Svaka budala koja je imala i ima nameru da vozi kad je pod gasom to će opet raditi, sve u fazonu - ma neće se to meni desiti, pazim ja. Najgore je što takvi neviđeni idioti bez trunke svesti u svojim lobanjama za sobom povuku još nevinih života. I nema opravdanja za vožnju u pijanom stanju, treba da se drastično pooštre kazne, jer ovo što se dešava je jezivo.

Kad je saobraćaj u pitanju, rigidno se držim pravila, jer nisu ona tu da bi se panduri izdrkavali nad poštenim narodom. Od vezivanja pojasa i nekorišćenja jebenog mobilnog tokom vožnje, pa do, hej, vožnje u pijanom stanju...  Smile ništa od toga nije izmišljeno reda radi.

imam vise snimaka gde panduri pricaju mobom u tokiu voznje,sto se tice pica ne utice na svakoga podjednako,rekoh da sam vozio pijan stotinam puta do 5 piva max,osim jednom kad sam duno 0.5l viskija i 3-4 piva,svestan sam rizika i tad ne vozim brze od 50km/h  otvorenim delovima puta a u gradu oko 40 i to samo uvece ,po dnevnim guzvama se nebih usudio da sedam u auto sa vise od 2 pica,pristajem na  na test opkladu recimo da popijem 4 piva i vozim po pravoj  liniji  3 kilometra ako odstupim od iste za vise od 10 cm dajem kljuceve motora ili auta druga strana nek stavi u opkladu desetostruko manji iznos
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia E72
Kad je pre isplakala suze  Smile
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.