Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kada ste počeli da seksualno sazrevate?  (Pročitano 10440 puta)
21. Jun 2011, 06:03:28
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia krntija
Dakle, u kojem trenutku ste shvatili da je to počelo  Smile

Evo ja ću prvi...

Bio sam čini mi se treći razred, dakle to je kolko dođe... 10 godina. I jednog dana ja i drugari iz škole tako na odmoru pričali i jedan poče priču (ne sećam se tačno kako je išao razgovor, ali otprilike nešto ovako)

drugar - e bio sam na svadbi nekog mog brata od tetke, njegov rođeni brat smuvao mnogo lepu devojku na svadbi, posle mi je rekao da ju je i prcao

ja - šta je radio

drugar - pa prcao bre

ja - šta znači "prcati"

drugar - kako bre ne znaš šta je prcanje? pa prcanje (gestikulacija sa prstima)

ja -  Smile

drugar - mnogo si bre glup. pa imaš kiću (dečji sinonim za kurac) ili nemaš? kićom se prca.

I on tu meni stade objašnjavati, a ja gledam ne trepćem. Naravno u tom trenutku pojma nisam imao niti šta je seks, kamoli kako to funkcioniše niti mi je iko pričao o tome. I posle škole, pođemo ja i taj drugar ka kući zajedno, jer smo bili praktično komšije i naletimo na dva kera koji se prcaju i on mi kaže: "E, to ti je prcanje!"

I počnem ja da se interesujem za to i da razmišljam o tome.  I neki dan kasnije, dok sam razmišljao o prcanju i na tv-u se na Pinku tad emitovao šou Beni Hila. Ko se seća, seća se i onih bombetina koje su učestvovale u šouu, a dao Bog sve polugole.

I gledam ja tako i zinuo ko kreten najveći. Po prvi put u životu sam obratio pažnju i na taj aspekt. I sad završi se šou i ja odem u svoju sobu i legnem potrbuške kako sam ranije imao običaj da ležim... i tako ja razmišljam o onim bobmetinama iz Beni Hila, kad odjednom, nešto se stvrdnulo.  Smile I ja onako ležeći na trbuhu, spontano počnem da vrdam gore dole, levo desno i 15 sekundi kasnije ja doživim prvi orgazam. I ja u fazonu "wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow... šta bi ovo jebote  Smile aj ponovo"  Smile

I tako sam počeo da mastrubiram. Trenjem o krevet. Preko gaća i pantalona  Smile I to je bogami trajalo nekih godinu dana, možda i jače... A onda se odjednom, nakon obavljene sesije u gaćama pojavila neka bela lepljiva smesa  Smile

I posle ja u priči sa nekim starijim mocima koji su išli sa mnom na karate, saznam da se to radi rukom. I tako....  Smile


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora klody (Vreme: 21. Jun 2011, 07:39:39)
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
HTC Wildfire S
Ako me sećanje ne vara. Palma u noćne sate. Smile (Kanal Palma... ne Dragan Marković. On me ne uzbuđuje nikako.)
Koliko sam imao godina neam pojma, nema teoretske šanse da se setim... moji nisu bili kući (ja bio odgovoran klinac, ostavili me samog normalno  Smile Ozbiljno. Bio sam pametan klinac.  Smile ). Naleteo na ta neobična dešvanja menjajući kanale. I usledio potpuno nepoznat osećaj kad sam konačno razumeo šta oni to rade. xD (Edit: Zapravo, mislim da sam bio prvenstveno uplašen kad se malo bolje setim.  Smile Ne kanalom, već sopstvenim dešavanjima.  Smile )
Konačno je ono igranje doktora sa drugaricom iz ranijeg detinjstva dobilo bar neki smisao.
Bio radoznalo dete jebiga i zanimalo me šta se krije u njihovim gaćama. I nikad nisam skapirao svrhu do tada. xD


Hvala Palmo što si mi bila roditelj. xD   Smile I ljubavnica. I drugarica. I sapatnik. Ma sve.  Smile (jebiga, deco... tad nije bilo interneta kao danas. Teško je to zamisliti.)



Takođe. Bambi, nek' odluči šta će s ovom temom.  Smile
Nešto joj ne vidim mesto na psihologiji.
« Poslednja izmena: 21. Jun 2011, 08:21:41 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia krntija
Brate, ja sam je smestio na Seks, al Klodi prebaci ovde.

Teo sam na Blablaonu, al kontam, zbog moguće eksplicitne sadržine, da joj je mesto na eksplicitnijem delu foruma.  Smile
« Poslednja izmena: 21. Jun 2011, 08:50:31 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
Browser
Firefox 5.0
mob
HTC Wildfire S
U principu te je spasio.  Smile
Seksomani bi te iznapušavali što nema nikakih slika. (ne tvojih i tvojeg trljanja po podu xD niko ne želi to da vidi. ) već nekih riba.
Iznapušavali i oterali u qr...  Smile

A ovde smo kao suviše fini.  Smile
I kao ovo je ispod našeg nivoa. Klasični snobovi elitistički.  Smile


Nek' ostane ovde. Pa neka odluči Bambi.

Srećom ima kulturiška naslov. Kao "saa-zree-vate".  Smile 
Svako drugi bi napisao... kadstebrepočelidadrkate (jedna reč).

Lepo lepo Buki, lepoo... xD 
« Poslednja izmena: 21. Jun 2011, 09:20:32 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
Browser
Firefox 4.0.1
mob
Motorola V3i
E posto je sve tako fino i fina je tema i sve nekako kulturica Smile da se i ja poFalim mojim seksualnim "saa-zree-vaaaa-njem" Smile sto bi Goa rekao!!!!  Smile

Elem Novi Beograd, godina X, tacno definisana, prosli milenijum negde pocetkom poslednje decenije istog, da me ubijes ne bih mogao da se setim godine, ali znam sigurno da je u periodu izmedju 1991 i 1993 Smile. Isao sam u osnovnu skolu autobusom, nalazila se kod Opstine N.Bgd. a u skolu u kraju sam isao na engleski jezik. Pri povratku kuci, negde blizu ul. Omladinskih Brigada, koja je granica izmedju bloka 70 i blika 70a, vracajuci se sa drugom koji ima 2 starija brata, moji vidici su se prosirili i ja sam progledao. Pricao je on puno stvari koje su njegova braca radila, a sto je tada nama klincima bilo WOW (ne kao World Of Warcraft). Pricajuci o ribama i sisama u tim godinama i kako njegov najstariji brat ima ribu sa kojom se ljubU u usta i koju vaTJa za sise i dole pita on mene: 'Da li ga drkas?' Ja ga tad pitah: Molim? a on meni ponovi isto pitanje. Ja, naravno kao i svaki klinac u tim godinama koji se stidi neznanja, rekoh odlucno DA!!! Ali izmamih ga da mi opise sta to znaci, jer bejah kao metuzalem tresen Alchajmerovom bolescu bar 30 godina i nisam imao pojma sta data rec znaci i oznacava (joj roditelji moji dragi, od silne zelje da imate vaspitanog, upitnog i dobrog klinca umalo ne napraviste degenerika). Opisao on to meni (sad dok pisem sve nesto kontam da nisam imao vise od 10 godina), a ja kad sam se tusirao prvi put to isprobah Smiley Leleeeee sto bejase dobar osecaj  Smile, pa ponovih i te noci, u krevetu  Smile Smile

A propo price, a priori uzimajuci de facto stanje, samarao sam ga (ali bukvalno) narednih bar mesec dana Smile (joj koliko je samara popio  Smile ) dok nisam sazreo i naucio, prvenstveno TV Palmi u 02:00 kako se to radi!!!!

Ali sto kaze Goa, tad sam vec bio na vrhuncu iskustva, ma pravi jebac. Koliko li ih je samo u tom perioduproslo kroz moje ruke Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Browser
Firefox 4.0.1
Iskreno ne mogu da se setim  Smile Bilo je to davno a i nije mi to tako upecatljivo iskustvo  Smile

« Poslednja izmena: 21. Jun 2011, 10:28:29 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
Browser
Firefox 4.0.1
Bambi & Sigumd Frojd like this topic. Neka ostane.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia 
Bambi & Sigumd Frojd like this topic. Neka ostane.  Smile

Stvarno lajkuju temu Smile
Ovde cemo videti ,mi koje znamo, i one koje ne znaju a cule su za to ...svu silinu jedne jedine ljubavi muskarca prema orgazmu. Ostatak recenice, zene, mozete same dopisati po potrebi i po svome nahodjenju.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
Browser
Firefox 4.0.1
Da, stvarno.  Smile

Neka stoji tema, ali biće malo pooštreni kriterijumi, jer je pipkava (Smile) i lako može da se pretvori u svinjac, a mi snobovi ovde nikako ne volimo svinjac. Smrdi.

Ja bih pisala o temi, kad sam počela da kapiram te stvari i to, ali me sramota, najozbiljnije.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia 
I mene bi bilo sramota s obirom da se ovde prica o jebenih 10 godina! Da li je moguce, mislim ...what a hell?
Ja sam okasnila ....poooooodosta  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.