Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:27:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde kupiti Airsoft oruzje?  (Pročitano 48092 puta)
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
sve sto je djole iz B. R. A. T airsoft tima reko je istina,sto se tice uvoza nisam siguran treba ti +25% uvoz "igracke u obliku oruzija" +18%pdv(obican porez)+20evra bankarski trnasfer za placanje +20-50 evra za transport pa ako te replika kosta 100 evra u najboljem slucaju ces je platiti 183 evra tako da se ne isplati to bas tako raditi. . .
ali svakako nadji na airsoft-srbija. com The Serb-a tj. Iliju ako se ne varam ovo je njegov mob :065 45 45 275
covek je korektan nabavlja dobre replike i nije neki prevarant ili prodavac nekih skartova s tim se uverite na forumu koji vam je djole dao (mislim . com)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
BlaBla, ne znam ko si ali sem ako nisi Ilija ili ako ga nisi pitao , nije u redu da ovako javno ostavljas broj telefona. Ne verujem da je neki problem , ali ipak nije u redu.

A i ti si potpuno u pravu za ove cifre, kad se sve plati izadje skoro duplo skuplje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Može mala pomoć,

Nedavno sam pročitao recenziju za airsoft repliku Schmeisser MP40 i više sam nego zainteresovan da ga kupim.
Ima li neko informaciju gde se može nabaviti u Bgd?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Airsoft je isto što i paintball? Video sam da ipak nije. Vidim ja u kom to ide pravcu, drveni noževi mogu lepo da se zašilje, plastični takođe... A onda nož koji je služio kao alat može da se koristi i u druge svrhe. Treba izbaciti mogućnost korišćenja noževa. Dalje, da li je dozvoljeno kundakom puške udariti neprijatelja u glavu? To ne piše da je zabranjeno. Tragedija u najvi, vidim naslov :"Greškom poneo pravu pušku" ili "Igra je otišla predaleko...", "Drveni nož bio koban". Nadam se da se ove slutnje neće ostvariti, ali smatram da tu igru trebaju da praktikuju isključivo ljudi kojima je to posao, znači vojska i policija.
« Poslednja izmena: 05. Apr 2012, 16:09:57 od mkocovic79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Airsoft je isto što i paintball? Video sam da ipak nije. Vidim ja u kom to ide pravcu, drveni noževi mogu lepo da se zašilje, plastični takođe... A onda nož koji je služio kao alat može da se koristi i u druge svrhe. Treba izbaciti mogućnost korišćenja noževa. Dalje, da li je dozvoljeno kundakom puške udariti neprijatelja u glavu? To ne piše da je zabranjeno. Tragedija u najvi, vidim naslov :"Greškom poneo pravu pušku" ili "Igra je otišla predaleko...", "Drveni nož bio koban". Nadam se da se ove slutnje neće ostvariti, ali smatram da tu igru trebaju da praktikuju isključivo ljudi kojima je to posao, znači vojska i policija.

Takve slutnje imaju samo ljudi koji nikad nisu probali nesto kao sto je AS i ljudi koji imaju problem sa ....... (tackice shvatite kako hocete). Drveni nozevi???? Udariti protivnika replikom u glavu??? Poneti "greskom" pravu pusku???? Ovakve stvari su moguce kolko je i moguce da igrac u fudbalu skine kopacku i protivnickom igracu izvadi oko sa kramponom... Nadam se da shvatas koliku si glupost izjavio.
Ja sam takodje clan B.R.A.T.-a i bavio sam se PB-om pa presao na AS i nikad se nije desilo nista ni priblizno ovim situacijama koje si naveo. Desavaju se svadje i povrede, ali svadje se resavaju recima, dogovorom i zaliju pivom Smile a povrede koje su se desavale su se svodile na uganuce ili pokoju ogrebotinu. (zbog teskog terena, zbunja i sl). Mi smo svi punoletni i odgovorni ljudi koji vole malo adrenalina, prirodu, druzenje i stvari vezane za vojsku, naoruzanje, uniforme itd. Pravila koja postoje,koja mi postujemo i koja zahtevamo da se postuju donesena su upravo da bi se maksimalno osigurala bezbednost svih nas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0
poštovano društvo,
nabasao  sam  sasvim  slučajno  i ne znajući  da  postoje klibovi koji  se  bave  ovim sportom ,za  paint ball  klubove  sam  znao  ali   priznajem  ovo  nisam .
e  sad hteo sam  da  vas pitam  oko  nabavke  replika ,klasična  pitanja  gde  kako  i  slično.  ali  sam  to   čitajući  već saznao.

a druga  stvar ne  znajući  za  postojanje klubova  samoinicijativno  sam  pre par  dana  organizovao  jednu  ekipu  veoma  mladih boraca koja  je  kampovala 2 dna  u  okolini  smedereva  i tom  prilikom  smo  organizovali dvodnevne  borbe sa  ovim replikama  naravno  nabavljenih  po  kineskim  radnjama  veoma  jeftino što  nas  nije  sprečilo  da  se  luuuudo  zabavljamo  i  pošteno  izmorimo.  moram napomenuti  da  se  radilo  o  grupi desetogodišnjaka ,sve drugari  iz  odeljnja  moga  sina,ja  sam  ih  vodio i  organizovao,to  je  bilo  čašćenje  za   lepo  završenu školu ,
od  opreme  smo  imali  vojnu  opremu  šlemove (imali su  neki  i  kacige  za  skejt)maske  za  skijanje, poneko  pancir  od gume, ili  vojne ili policijske  prsluke one  zimske tanke.    naoružanje  kažem  izabrane  lepe  replike  na  feder   u  bloku  70 kod   kineza  koje  su  radile  za  divno  čudo oba  dana  bez  zastoja ,jedino  što   mali  borci  povremeno  nisu  imali  snage  da   nategnu  feder ali  su  se  sjajno  snalazili.

nije  mi  namera  da  se  hvalim  ničim već  da  pitam  kako  bi  se  nekako   uklopili  sa  vama  mislim  da  bi  bilo  zanimljivo jer  se dogovaramo  da  ponovimo  ovu  akciju čim  bude  vremena  tj  kada  nam  obaveze  dozvole i  kada  svi  klinci  budu  na  okupu.
hvala  i  nadam  se  da  vam nije  nezanimljivo  ovo  što  ispisah.
pozdrav
predpostavljam  da  vam  to  liči  na  smaranje  sa klincima

   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0
video  sam  tvoju  poruku i  moram  ovako  jer  mi  ne  dovoljava  da  drugačije odgovorim  nešto  kao  da  budem  aktivniji  ili  slično.
no ovako  klinci  su  10  god,i  vodio  sam  ih  kao  čast   zato  što  su  svi  sa  odličnim  položili 4 razred,hihi
to  je  bila  nagrada,
vidi  puške  smo  nabavili  sve  u  bloku  70 i  radile  su   veoma  dobro  sa    samo  par  zastoja. organizacija  je  bila  athok. . . za  par  dana  nabavili  smo  šatore  vreće  i  sve    ostalo, pribor  za   akcije smo  isto  nabavili  u    bloku  sem  što  ja  posedujem  prave  šlemove  i    uniforme  vojne  i  policijske  za  sebe   pa  smo  koristili  neke  delove  od  toga. . . naravno  da  je  njima  bilo  teško  da  nose  šlemove    gvozdene  pa  su  vrlo  brzo  to  zamenili  sa  skejt  ili  bicikl  šlemovima što  je  radilo  veoma  lepo.

ja  sam  ih  nadzirao  da  ne  skidaju naočare  i  šlemove a  bilo  je  kuglica  koje  su  ponekad  peckale  po    golim  nogama  i  slično  ali  nikome  nije  falilo  ništa  osim  ludog provoda .
e  sad    lokacija  ima  mlilion  samo  treba  organizovati sve  . . . treba  imati  volje  za  kampovanje  i  naravno  vreme  . . . i  vreme  i  . . . vreme  za  to. ne  treba  novca  osim  za  klopu i  eventualno  za smeštaj  u  kampu  i  to  je  sve. . . opremu    paa  mora  svako  sam  ali  tu  je  vojni  otpad  hvala  bogu  a  i  kinezi  koji  imaju  svega
hajde  kada  vidiš  ovu  poruku  da  se  gmailujemo  ili  kako  već  pa  možemo  da se  organizujemo zajedničkim  snagama .
čujemo  se
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Postovani entuzijasti i buduci potencijalni clanovi.

Postoje dva sajta Airsoft-Srbija.com i Airsoft-Srbija.org. Oba imaju forume i sve moguce informacije o svemu sto se tice svega o airsoftu u zemlji i svetu.

Tamo cete videti da kineska igrackica sa buvljaka nije NIJE i nije airsoft replika. U airsoftu postoje i spring replike (sa oprugom) ali su jace i ozbiljnije od kineskih plastikanera (iako su vecinom kineske proizvodnje).

Zatim, maloletnim licima do 16 godi je strogo zabranjeno baviti se ovim vidom sporta ili zabave. Starijim maloletnicima je dozvoljeno uz prisustvo roditelja. To je neprikosnoveno. Ti si uradio dobru stvar jer si insistirao na zastitnoj opremi ali da li je adekvatna i da li zaista stiti. Kakve su naocare koristili? Sreca je sto su koristili igracke , a ne prave AS replike. Pravilnik AS saveza Srbije postoji iz dobrog i plemenitog i izuzetno potrbnog razloga. Nije tu da bi samo bio tu. I u njemu sve pise. A moguci problemi koje je naveo genije mkocovic79 jednostavno nisu za komentar. Zao mi je kad neko tako razmislja ali sta je tu je. Ima nas raznih. Znaci strasno, pravu pusku....ccccccc.

U Smederevu postoji klub, jedan od prvih i najozbiljnijih klubova u zemlji. Ima ih i na fejsu. Kontaktiraj ih i sve ce ti objasniti.

Svako je dobrodosao na neki od treninga bilo kog kluba. Moj tim trenira nedeljom na Bubanj potoku. Sve informacije mozete naci na forumima ona dva sajta odozgo. Ja sam sve ovo vec napisao uprethodnim postovima ali vidim da ljude mrzi da citaju.

CITAJTE SVE POSTOVE, BICE JASNIJE.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
HKJ- isto vazi i za tebe jer me mrzi da kuckam , a ne dozvoljava mi da ti odgovorim na PP

Znaci molim sve zainteresovane da se prijave na jedan od dva foruma

1.  www.airsoft-srbija.com/forum/
2.  www.airsoft-srbija.org/forum/

Na prvom sam ja admin i nick mi je OKO. Lako je ko zeli da nadje jer kada izguglate reci airsoft srbija, prvo sto dobijete jesu te dve adrese.

Molim vas da vodite racuna kada se samoinicijativno i van znanja saveza bavite airsoftom jer je to iako igra malo opasnija igra i nije bas za decu.

I opet cu da budem dosadan, Airsoft savez Srbije se ogradjuje od svakog neovlascenog izvodjenja ove igre na neadekvatnom prostoru, sa neadekvatnom opremom i van pravila SAP (srpski airsoft pravilnik) koji mozete naci na forumu.

Posebno se odnosi na decu mladju od 16 godina. Nismo mi spartanci pa da toliku decicu ucimo vestinama modernog ratovanja cim se rode. Licno smatram da je malo neodgovorno i da oni u tim godinama imaju s cime i kako da se igraju mnogo bezbednije.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Misho, nemoj me pogresno razumeti, ja veoma pozdravljam tvoj gest i smatram da tako i treba raditi na popularizaciji ovog vida hobija.

Sad, veliki ces problem imati sa dovodjenjem maloletnih , pa ne mogu ih nazvati borcima jer su mnogo deca.  Ni jedan tim se nece upustati u to jer smo vrlo rigorozni sa pravilima, bas da se nesto ne bi desilo. Zbog slicnih situacija je airsoft zakonom zabranjen ili ogranicen u mnogim zemljama, ali i o tome sam vec ovde pisao.

Postoji ideja i razmisljanje da se naprave sekcije podmlatka koji ce koristiti springere ali sve u okviru klubova i pod posebnim pravilima sa obaveznim full body armorom za decu. Znaci adekvatan slem, naocare zastitne a ne obicni plastikaneri za sunce, AS panciri i sl. Veoma je bitna brzina kuglice koju replika stvara. To je jos samo na nivou ideje i mnogi airsofteri nisu za ideju da se deca bave ratnim igrama uzivo. To je iz prostog razloga jer NIKO NECE DA PUCA NA DECU, pa makar to bilo i plasticnom kuglicom. Ja prvi necu. Znaci oni mogu da igraju samo u svojoj kategoriji.
Drugi razlog, kakve sanse ima dete sa pvc kinezom protiv mene matorog i prekaljenog konja sa M4 full metal nabudzenom replikom sa optikom i punih 400fps snage. Pa ako bih ga pogodio preturio bih ga. Plakanje i suze nam ne trebaju. A i u buducem zakonu o oruzju RS ce biti stavka i o airsoftu i bice zabranjen svim maloletnicima bez licne karte . To je zakon koji su donele sve evropske drzave i koji diktira EZ.

Airsoft kuglica MOZE da probije kozu ako je ispaljena sa vise od 400 FPS-a (Feet Per Second) iz replike. O oku da ne govorim. Plasticne naocare (obicne) nisu nikakva zastita.

Naocare su najobavezniji deo opreme svakog airsoftera i bez njih nema igre. Ni ulaska na teren. Naocare moraju ispunjavati minimalne standarde sto znaci da moraju biti pravljene bas za airsoft ili nekim sertifikatom potvrditi njihovu zaustavnu moc. U svakom slucaju , pre stavljanja na oci treba ispaliti jedan rafal u njih iz neposredne blizine, ako to izdrze mogu na oci. Kineske pvc spring igracke nisu merodavne za ovakav test jer im kuglica ne prelazi 180FPS-a.

I jos jedna stvar za laike:

pvc kineska spring igracka sa buvljaka ...snaga do 180fps-a.........domet kuglice od 10 do 15 metara (mozda)
full metal kineska AS replika.................snaga od 200 do 400fps-a.......domet od 20 pa preko 50-60 metara(i vise)
O razlici u tezini da ne govorim a cena je takodje nebo i zemlja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:27:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.