Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:49:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde kupiti Airsoft oruzje?  (Pročitano 48037 puta)
17. Jun 2011, 19:06:22
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 157
Zastava Kragujevac
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Alcatel One Touch Snap
Zdravo burekdzije...

Da pitam ja vas ratnike gde mogu (ako je moguce) kupiti airsoft oruzje u Srbiji ili nekoj od bivsih Jugoslovenskih zemalja ali da nije krs kinesko i da mi ne oduzmu na carini ako je preko granice?

Znaci ne trebaju mi vazdusne puske niti kineske krsine, nego ozbiljno airsoft oruzje.
IP sačuvana
social share
Za sve sto vas zanima obratite mi se preko privatnih poruka.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel One Touch
Za potrebe...? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
SonyEricsson C702i
Bilo je reci o Airsoftu a i o mestima za kupovinu pribora, prelistaj malo ove teme, verujem da ces naci odgovor

http://forum.burek.com/airsoft-takticka-jedinica-t316366.html
i
http://forum.burek.com/index.php/topic,203046.0.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
prodavnica Arsenal u ulici Majke Jevrosime u Beogradu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 157
Zastava Kragujevac
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Alcatel One Touch Snap
Ova prodavnica ( Arsenal.co.rs ) u Beogradu nema nista od airsoft puski.
Da li je neko kupio airsoft pusku i kako je dosao do nje, i koliko bi me kostalo da kupim iz inostranstva ( sve ukupno ) ?
IP sačuvana
social share
Za sve sto vas zanima obratite mi se preko privatnih poruka.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 138
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
Probaj ovde http://www.ebay.com/
Tu ima raznovrsnih stvarcica pa mozda ti se i posreci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0b11
Postovanje gospodo.   ja sam Djole iz airsoft kluba B.  R  A.  T.   iz Beograda.    Prvo i osnovno u airsoftu nema oruzja.   To se zove replika.   U Srbiji postoji as zajednica i savez.   
za sve informacije pogledajte

www.airsoft-srbija.com i
www.airsoft-srbija.org    

Sto se tice nabavke , slobodna je.   Imaju replike i u arsenalu i u drugim slicnim radnjama , samo su malo skuplje.   

Sto se tice kineskih replika , odlicne su , ako se gleda odnos cena-kvalitet.   

Sto se tice upotrebe, strogo je zabranjena svuda osim na susretima i treninzima u organizaciji registrovanih klubova.   Posebno je zabranjeno pucanje na zivotinje, i na ljude koji nisu adekvatno zasticeni.   

najosnovnija oprema su replika i zastitne naocari.  

Molio bih u ime as saveza Srbije  ljubitelje ovog vida adrenalinske zabave da kontaktiraju neki od klubova iz svoje okoline i da sa njima odrade sve sto je potrebno u vidu informisanja i daljeg bavljenja airsoftom.   airsoft kuglica moze da povredi ako se replika pogresno koristi.   na sajtu postoji i pravilnik.   

Sve ovo pisem u cilju ocuvanja airsofta u Srbiji, jer bi bilo glupo da ga zakonom zabrane kao u nekim zemljama jer su neki klinci gadjali zivotinje i ljude po svom kraju.  

naravno da je potrebno biti punoletan da bi se bavio ovom zabavom.   


airsoft savez Srbije se ogradjuje od bilo kakve neadekvatne upotrebe replika i odgovara samo za svoje clanove.  


hvala unapred na razumevanju.  

Citat: Ajdee link=topic=549409. msg9729513#msg9729513 date=1308330382
Zdravo burekdzije. . .

Da pitam ja vas ratnike gde mogu (ako je moguce) kupiti airsoft oruzje u Srbiji ili nekoj od bivsih Jugoslovenskih zemalja ali da nije krs kinesko i da mi ne oduzmu na carini ako je preko granice?

Znaci ne trebaju mi vazdusne puske niti kineske krsine, nego ozbiljno airsoft oruzje.


Ajdee, na osnovu ovog tvog pitanja mogu zakljuciti da si ili vrlo mlad ili ne znas apsolutno nista o airsoftu.

Kineske "krsine" su najzastupljenije replike na nasem trzistu.  Ja poseduje kinesku M4 CQB i vec godinu dana sljaka ko luda.  Trenutno ne postoji ogranicenje za uvoz.  Najbolje je da odes na forum sajta koji sam napisao vec i da se raspitas.  Uglavnom, sve fabricke replike su skromnih performansi ali sasvim dovoljno sa normalan game.  Sve sto zelis vise mora da se plati.  Moras da je upgrade-ujes. 

u svakom slucaju na nasem forumu je sve to objasnjeno i vrlo je jasno.  Samo se nakaci i potrosi malo vremena citajuci.

Pozdrav tebi i nadam se da cemo se videti na nekom od zvanicnih treninga ili susreta.

Nadam se da ne nabavljas repliku da bi rokao po pticama , mackama i psima u tvom kraju.  Tako ces samo navuci gnev airsoftera i zaglaviti prdekanu jer je to strogo zabranjeno. 
« Poslednja izmena: 29. Jun 2011, 14:14:09 od samuraj77 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0b11
Unapred se izvinjavam moderatorima na velikim slovima (nisam obratio paznju), ali mislim da moje ime i ime mog kluba  i drzave tj. saveza ne treba menjati. Ja nisam djole vec Djole i moj klub nije b.r.a.t. vec B.R.A.T. ., i zivim u Srbiji ne srbiji.  Smile Pretpostavljam da je u pitanju automatizam, ali ja bih puko da nisam rekao. Smile

Ako vec postoji veliko slovo u pocetku recenice trebalo bi da ga ostavite i na pocetku imena.

Ovo je off na ovoj temi pa ako hocete vi ga brisite.

Unapred zahvalan Pavlovic Djordje , ASK B.R.A.T.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
SonyEricsson C702i
Evo Djole, sad je sve po P.S.

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Jupiiiiiiii. Hvala Samuraj.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:49:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.