2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li mislite da će ovo takmičenje opstati i biti od korsiti za sve klubove na ovim prostorima?

Glasanje završeno: 10. Mar 2014, 21:32:06

Da
66.7%  (8)
Ne
8.3%  (1)
Ne znam
25%  (3)
Ukupno glasova: 12
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rukometna regionalna liga  (Pročitano 18996 puta)
14. Jun 2011, 22:30:33
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
RUKOMET: Partizan i Zvezda u "Jadranskoj"



Partizan i Crvena zvezda predstavljaće Srbiju u prvoj regionalnoj ligi u rukometu, koja će startovati na jesen pod imenom SEHA. Crno-beli u prvom kolu igraju protiv Zagreba, a crveno-beli protiv takođe hrvatskog Neksea.


Projekat koji uspešno funkcioniše pod košarkaškim obručima od 2001. godine, koji je nedavno dobio naslednika u bazenima, uskoro će zaživeti i na rukometnim terenima.

Regionalna SEHA liga (South East Handball Asociation) okupiće 12 rukometnih ekipa iz šest država - BiH, Makedonije, Hrvatske, Srbije, Crne Gore i Slovačke, a takmičenje će početi 10. septembra.

Ovo takmičenje, koje bi trebalo da podigne kvalitet klupskog, a potom i reprezentativnog rukometa u okruženju, predstavljeno je u utorak u Beogradu. Žrebom za narednu sezonu, koji je odražan u hotelu "Holidej In", okončana je dvogodišnja priča o formiranuju lige koja će okupiti klubove sa prostora pre svega bivše Jugoslavije.

U SEHA ligi će učestvovati: Borac (Banja Luka, BiH), Bosna (Sarajevo, BiH), Kroacija Osiguranje Zagreb (Zagreb, Hrvatska), Crvena zvezda (Beograd, Srbija), Izviđač (Ljubuško, BiH), Lovćen (Cetinje, Crna Gora), Metalurg (Skoplje, Makedonija), Nekse (Našice, Hrvatska), Partizan (Beograd, Srbija), Tatran (Prešov, Slovačka), Vardar (Skoplje, Makedonija), Sutjeska (Nikšić, Crna Gora).

Predsednik lige Sandi Šola istakao je da je prošlo dve godine od kada su se predstavnici klubova prviput sastali da razgovaraju o zajedničkom takmičenju.

"Današnjim žrebom se završava jedna priča i počinje nova. Nadam se da će nam se u narednim godinama pridružiti ekipe iz Slovenije, Mađarske, Poljske i Italije. Želimo da razvijamo rukomet i da ovim atraktivnim takmičenjem pomognemo jedni drugima", rekao je Šola.

On je dodao da je siguran u uspeh lige i da svi koji su učestvovali u stvaranju treba da budu ponosni, jer to nije bio lak posao.

Komesar za takmičenje Dragan Načevski naglasio je da će SEHA liga biti 'Liga šampiona' po vrhunskim učesnicima, koji podrazumevaju i najbolje sudije i delegate utakmica.

"Biće to liga za primer. Klubovi će tražiti da igraju u njoj", zaključio je Načevski.

U prvom kolu sastaće se: Borac - Vardar, Lovćen - Tatran, Crvena zvezda - Nekse, Kroacija - Partizan, Izviđač - Sutjeska, Metalurg - Bosna.

Na kraju takmičenja igraće se "Fajnal-for". U ovoj prvoj sezoni birani su klubovi sa "bogatom tradicijom, ali i sa dobrim trenutnim rezultatima".

Propozicije za prvu sezonu su sledeće: Svaki tim koji učestvuje mora da ima budžet od bar milion evra, da ima halu u kojoj je postavljena "gerflor" podloga, za sada neće biti prohodnosti u evropska takmičenja, a F4 će biti održan u Sarajevu 2012. godine.

Interesovanje za učešće u SEHA ligi iskazali su klubovi iz Mađarske, Slovenije i Poljske.


Mondo.rs
« Poslednja izmena: 14. Jun 2011, 22:32:07 od grobar kv »
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Bice ovo takmicenje jace i od EHF Kupa, svaka cast za potez  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Soldne ekipe, kako se Latife gura ovaj rukomet dole kod vas?
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Rukomet je kod nas najtrofejniji i najbolji ekipni sport.

Imamo ova dva kluba Vardar i Metalurg, sa velikim rivalitetom, kao Zvezda i Partizan.

90% reprezentativaca su iz ova dva kluba, osim brace Lazaorovi, ovaj mladji je iz Pelistera,  koji je takodje solidan tim.

Hteo sam da kazem da je ta reprezentacija sastavljena od igraca iz Vardara i Metalurga izborila plasman na Evropsko prvenstvo u Srbiji, kod vas, iduce godine, sto govori da su dosta kvalitetni klubovi, Metalurg je za nijansu jaci, poslednje 2 sezone je osvojio dupli krunu Smiley

Ako se koncentriraju na ovo takmicenje, a po imenima klubova, mislim da Metalurg moze do fajnl fora. Zagreb i Bosna mi deluju kao jaci od njih  Smile
« Poslednja izmena: 14. Jun 2011, 22:52:06 od Latifovich »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Znam da vam je reprezentacije onako solidna, i da je cini mi se Kiril Lazarov izuzetan golgeter koliko se secam sa nekog SP-a, igra sada u Realu, pa lepo je to ako se ulaze, kod nas nista specijalno, i bice lepo da nam Hrvati i Bosanci pa i vi ocitaju lekciju, posto takodje mislim da Zagreb i Bosna su izuzetni favoriti i da bi zavrsnica bez ta dva tima bila malo cudna, nadam se samo da ce se publika dobro u vecini gradova odazvati.
« Poslednja izmena: 14. Jun 2011, 23:06:21 od grobar kv »
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Vrlo dobar potez. Jos kad se priljuce u narednim sezonama i Slovenci i Madjari to ce biti zlo. Svaka cast za potez.

Liga je... da ne kazem dobra... ajde, solidna. Par jakih ekipa poput Zagreba, Bosne, Vardara i Metalurga.

F4 od Partizana i Zvezde je tesko ocekivati... ipak su pobrojani i jos neke ekipe 3 koplja ispred nas.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Ma kakav Partizan i Zvezda na F4 to jos ne sme u istu recenicu, ja se samo nadam da ne zaostajemo onoliko koliko mislim vec malo manje, Madjari sa Vespremom i jos kojom ekipom kada bi usli ee to bi bila mnogo mnogo jaka liga...
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ja mogu da garantujem da ce Autokomanda i Kale biti puni, ako cena bude neka razumna, do 150 dinara   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Pa lepo, ja isto mislim da ce biti puno i na mecevima Borca Bl, mozda Bosne, na pojedinim zanimljivim mecevima bice i nas Grobara mislim i tako...Za crnogorce cisto sumnjam, ne znam koliko ce oni da se interesuju za to, kao i slovaci...
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Mi će verovatno u Pioniru da igramo...
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.