Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:29:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ninja katana  (Pročitano 10662 puta)
05. Jun 2011, 19:59:37
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Ljudi, ako ima neko ko bi hteo da KUPI Ninja katanu, neka mi pošalje poruku na mail njnena95@gmail.  com
Prava je, nova, odnosno nekorišćena, oštra, iz uvoza.  .  .   NIJE PREVARA!!! POVOLJNO!!! Ovde kod nas mogu da se kupe, ali su jako skupe!!!
Ko je zainteresovan, poslaću mu i slike da vidi mač.  .  .  
Veeeliki pozz


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 06. Jun 2011, 13:42:49)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Gdje je pravljena..tj zemlja porijekla...?
Od kojeg je  celika napravljena...jeli radjena samo od jednog celika ili je laminirana tj sendvicem spajana...?
Na koji nacin je kaljena...koji tip kaljenja..i na koliko "rokvela" je zakaljena...?
Koje je duzine ostrica...koje je duzine ruckla...koje je debljine tang...? Koje je sirne rezni brid... Smile
Kako je i S cim je polirana..I ako to sve znas je li imas papiire koji ce to da potvrde... Smile
Ako imas to sve sto sam naveo...pusti mi sliku na pp..na kojoj se vidi izlaz ostrice iz rucke..
i sliku lijeve i desne strane tj profilakatane  i sliku ledja  iste... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Recimo ovako, cene katana variraju u zavisnosti kakva je. Napisi specifikacije i cenu pa da razgovaramo.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
me ne zna on nista o njoj - cim je zove mac... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Katana je uvezena iz Amerike.  .  .   Mislim da je napravljena od hirurškog čelika.  .  .   Da je laminirana koštala bi najmanje par hiljada evra, to znam sigurno.  .  .   Dužina sečiva je 64 cm, a drška 24 cm.  .  .   Cena je 200 evra.  .  .  
Priznajem da ne znam previše o katanama, ali ko se razume u katane, slike će mu reći sve.  .  .  

A pošto bobaK sve zna o katanama, misleći da će na ovom forumu naći osobu koja istu prodaje za bagatelu, a stvarno vredi hiljade eura, jer sumnjam da bi mogao da priušti traženo, ne moram da mu objašnjavam da je katana vrsta mača i da je nisam nazvao samo kako je on naveo u poslednjoj poruci, što se može utvrditi uvidom u naziv teme koju sam postavio, zatim da mu pokušaj prozivke nije uspeo i da bi svoje stečeno "znanje" trebao da potvrdi u dijalogu sa sagovornikom koji je relevantan da komentariše tu temu. . .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Vrste maca i macevi imaju ravno sjecivo.
A katana ima blago povijeno sjecivo... Zbog toga se svrstava u tip u sablje... Smile

Dvjesto evra... Smile katana od "hirurskog celika"... Smile
A Koji je to  hirurski celik... Smile Sta je hirurski celik??? Smile

Katana od najlosijeg carbonskog Rdjajuceg celika  - 440 x ..
Kod kineza se ne moze naci za te pare... Smile neokaljena i nenaostrena.. Smile
Iole ozbiljnu katanu ...napravljenu od nekog malo kvalitetnijeg i laganjieg celika za odrzavanje..
I koja moze da se solidno  koristi.. ne mozes da kupis ispod 500 - 1000 evra... Smile
Naravno da imas na oglasima svakakvog smeca..i zato sam ti i postavio sva ona  pitanja... Smile

A to da li neko moze ili ne moze da sebi priusti nesto...to nije tvoja stvar.
Tvoje je da ispunis ono sto kupac trazi..dakle da prilozis specifikaciju o ostrici ako je imas...
A po svemu sudeci ti nemas...nikakav papir za nju...sto govori da nije mogla biti uvezena...legalno...
Sama carina za ostricu tog tipa - iznosi preko 200 $ . I mora da ima dokaz o porijeklu... Smile

Ja sam zainteresovan za kupovinu bilo kakve ostrice i to radim  x godina..kupujem ostrice... Smile
Naravno da ne kupujem smece...i ja mislim da nemam noz - koji kosta ispod 200 evra a kamoli mac ili sablju... Smile
Ja sam tebi ukazao sta mene zanima..I sta treba da imas i znas  oko katane - ako zelis da je prodas..
Nijedan ozbiljan kupac nece se zaintresovati za oglas ovakve vrste...
Uglavnom kome su celici nepoznanica, za svaku ostricu za koju ne zna od kojeg je celika uradjana..
kaze hirurski celik je u pitanju...Kao da to pojasnjava nekakav kvalitet... Smile
"Hirurski celici" su teski za obradu i ostrenje i zahtjevnoi za odrzavanje...

I ja nisam bio uopste bezobrazan...nego iskren... Smile
Ko zna... mozda neko i kupi "Mac" od "hirurskog celika"..
I da te jos jednom obavjestim ...ozbiljne katane  se ne rade od "hirurskog celika"...
Jer on sadrzi veliki procenat nekih drugih metala i  i legura...koje stvaraju   krtost...i  ostrice cesto pucaju...
Mac , noz, sablja ili bilo koja ostrica..koja sluzi za ekstremno sjecenje i probadanje se ne pravi od tih celika.. :flower:Rade se od laminiranih celika - zbog zilavosti... Smile
Sem toga hirurski celik ti moze biti bilo koji nehrdjajuci celik...i zove se hirurski samo zato sto,
se rade hirurski alati od njih...a njih rade razne firme...i svaka koristi drugu vrstu nehrdjajuceh celika...
Sto znaci da... hirurski celik u "metalurgiji" fakticki i nepostoji... Smile

Puno srece i Sve najbolje..nadam se da ces uspjeti da prodas svoj "Mac" ...  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Druže, rekao sam da nisam stručan u tome... Zato bi poslao slike ljudima koji su zainteresovani, a pošto vidim da znaš dosta o tome, bilo bi ti jasno kad bi video kakav je... Ja sam s njim sekao neke stvari i nisam želeo da ga oštetim, čuvao sam ga... Papire nemam, jer je uvezen ispod ruke (znaš na šta mislim...)
Nije ni nalik onim koji se prodaju kod kineza, kažem ti da je solidan i može se upotrebljavati kao oružije i to ozbiljno oružije, ali ti ne mogu objasniti njegovo poreklo i dati detaljan opis...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Okaci ti odmah ovde par slika iste.

I reci mi, moze li neka zamena?

Imam dosta surikena, jedne nuncake i onu malu vojnu sekiru, velicine tomahavka. Sve bih ti to dao u zamenu za ninja mac, ako si zainteresovan?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.12
mob
I-mate 30 Pro
Imam ja na prodaju 2000rub...dostava u toku sledece godine
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Ne prihvatam zamenu...
A evo i par slika:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Pecat 1.jpg
(13.03 KB, 240x320)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:29:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.