Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:48:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gluposti inteligentnih ljudi  (Pročitano 27196 puta)
05. Jun 2011, 13:03:08
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
HTC Wildfire S
Gluposti inteligentnih ljudi.
(dozvolimo genijalcima privilegiju da budu glupi)


Koliko ste puta u životu čuli da je tanka linija između ludaka i genija?
Koliko puta ste čitali o ekscentricima među genijima?

Uostalom... koliko puta ste primetili "glupo" ili pak čudno ponašanje ljudi za koje znate da su inteligentni?  Smile

Moj drugar bio u Lazi par nedelja, nije on ništa posebno lud... ili luđi od nas ostalih koji smo kao zdravi i daju nam da šetamo ulicama i glasamo na izborima.
Samo je zbog rada i mnogo (mnoogo) neprospavanih noći malo prefosirao sebe. Smiley I otišao na kraći odmor kod čika u belom.
Ono što je zapazio dok je odmarao tamo i uvaljivao ostalima šumeće tablete kao magičnu tabletu Smile ... postoji, naravno, dosta "ludaka" tamo koji imaju neki urođeni neurološki poremećaj... i bilo je pitanje dana kad će dobiti svoju sobu ovde. Koja im je odavno spremnjena. Međutim, bilo je i drugih, koji nisu imali urođene poremećaja, među njima... bilo je vrlo pametnih odnosno inteligentnih ljudi... koji su imali savršeno normalne živote. Imali svoje firme, bili direktori, značajni rukovodioci, završavali fakultete, osvajali brojne nagrade itd.
Sve dok im jednog dana nešto nije kvrcnulo u glavi. Smiley

Znate onaj izraz "Ignorance is bliss". Postoji razlog zašto je taj izraz opstao svih ovih godina. Visoka inteligencija može da vam pomogne i pruži prednost u određenim stvarima... ako se opredelite da kidate enigmatike... ili jednostavnije od toga, da se zanimate sa kvantnom fizikom, ali... može i i poprilično da vam sjebe život. Smile
Velika je verovatnoća i da hoće. Smile

Primera radi:

1. Veća je šansa da ćete biti "noćne sove"
(čitaj, lepršanje po celu noć dok normalan svet spava )




Nedavno su naučnici pronašli jednu od negativnih strana kod visokog IQ. I s time smo se upoznali ovde i ovde2.
Tako je. Veća je verovatnoća da ćete vampirisati noću do jutarnjih sati, kad normalan svet spava.

Naizgled, to je stvar evolucije. Intelgentniji pripadnici vrste, su generalno prvi koji menjaju navike. S obzirom da su ljudi bili "dnevna" vrsta, oduvek, iz prostog razloga što su se trudili da iskoriste prirodnu dnevnu svetlost maksimalno, u vremenskom periodu kad postoji izbor, "pametnjakovići" su ti koji imaju tendenciju da izvršavaju zadatke kad nema "dnevnih ljudi" da im smetaju i odvlače koncentraciju.

U čemu je problem?

Pa sove bi mogle komotno da prepuste pticama-ranoraniocima čeprkanje bednih glista i crvića, dok se oni noću slade sočnim miševima. Da ne postoji jedan veliki problem.
Ovo je potpuno nezdrava stvar.

Za početak, pokazuje se da su noćni ljudi emocionalno nestabilniji. I to ne znači samo neprijatno i nesavesno izdrkavanje nad normalnim ljudima koji ne vole ove nove trendove evolucije.
Ne, to bi bilo suviše zabavno.
Problem je što takođe imaju tendenciju ka depresiji.

I tu nije kraj. Takođe narušava fizičko zdravlje, jer zezanje sa ritmom spavanja dovodi do srčanih problema, hipertenzije, itd.



trebalo bi napomenuti da nisu sve "noćne sove" genijalci


Takođe... čemu noćna bleja ili noćni rad... ako ne krkakš ko stoka dok ostatak planete spava i nema priliku da ti upućuje svoje osuđujuće poglede koje čuješ kako ti govore da si svinja. Smile
Dakle... prežederavanje... Smile ... takođe odlika "noćnih sova".  Smile
Siguran sam da i višak kilograma dovodi do već pomenutih srčanih problema... ili još gore, do salca.  Smile




2. Manja je šansa da ćete preneti svoje gene.
(za dokaz, pogledajte kroz prozor i samostalno procenite da li je ovo svet genijalaca)
(malo prošetajte po kraju ako ste iz Pančeva, metoda gledanja kroz prozor nije uvek zagarantovano uspešna, tehnički)




Drugi nesrećni stereotip pametnih ljudi je da su društveni frikovi koji su osuđeni da žive u celibatu.. Smile barem do kraja srednje.  Smile
Da, stereotip.  Smile
Da bude još nesrećnije.. to je izgleda totalno tačno. Smile (pretpostavimo da su štreberi radili ovo istraživanje)


genetika intelektualaca


Ali nije sve tako crno, postoje dokazi da visoko obrazovani dobijaju više zadovoljstva od sexa nego od glupih viceva, tako da svu sreću sreću radost možete dobiti ako seksualno opštite sa jednom osobom u godini. Siguran sam da svi štreberi među nama mogu pronaći bar tu jednu osobu, što bi eventualno vodilo ka planeti sa štreberskom decom, jel tako? Smile

U čemu je problem?

Naravno da nije tako, genije.  Smile  Smile Ti pametni geni koje nosiš, neće se uvaliti nijednoj seksi štreberki i sve ide ka tome da ćeš završiti sa gomilom mačaka i nabudženim likom u Vorkraftu. Krivo je visoko obrazovanje (kao i uvek Smile Smile ).

Da se vratimo na žene (bitan činilac u pravljenju dece) Po nekom istraživanju , žene odnosno devojke koje su napustile školu i uopšte obrazovanje su izrađale najviše dečurlije. A što je obrazovanija žena, tendencija je da ima manje dece.
Objašnjenje je navodno jednostavno: Žene su imale potrebu da završe školu pre nego što se usidre sa 9omesečnim parazitom u stomaku. Pa onda na red posle školovanja valjda dođe potreba za karijerom.. pa kad se nabroje sva ta unapređenja... ko ima vremena za tog zahtevnog gremlina ili više njih?


Vunderking je dete koje zaista radi matematiku, umesto da crta mini kurčeve na tabli kad niko ne gleda.


Istraživanja pokazuju da generalno naprednije zemlje sa visokim nacionalnim IQ imaju manju stopu nataliteta... upoređujući sa glupavim zemljama.
Tako da zaključak koji se nameće  je da svi ti štrebosi daleko manje ostavljaju svoje gene.
A možda i nađu neku glupačicu u međuvremenu.



Takođe, rekao bi čovek, pošto nam je natalitet u kurcu, trebali bi dga budemo jedna od pametnijih zemalja? Right?
Pa... teško...  Smile ...osim ako nisu uključeni neki drugi faktori, šta bre dođavola rade naši intelektualci?
Niti se seksaju niti prave neke inovativne izume poput eneratora koji radi isključivo na kinetičkoj energiji 120 napaljenih mladih majmuna.

To bi bio kul izum...


3. Veća je verovatnoća da ćete biti lažov
(IQ u Skupštini Srbije je 250... mislim, sve ukupno.)



Laž je, šta god mislili o njoj... jedan vrlo kreativan i komplikovan proces. Posmatrajući iz ugla neurologa.
Za razliku od istine, koja ne predstavlja maltene nikakav mentalni napor.

Na kraju krajeva, da biste lagali i da biste se izvukli s tim, takođe morate konstantno imate istinu na umu i da manipulišete njome. Takođe morate da kalkulišete laži i pokrivate ih drugim kako bi sprečili buduća ispitivanja.
Sve ovo sadrži umne procese koji su jednaki rešavanju kompleksnih računskih problema.
Što dalje znači da od doba kad krenete da lažete, efikasnost laganja s kojim prolazite kroz život, je kontrolisano količinom inteligencije.

U čemu je problem?

Pah... problem. Smile Smile
Pokušavam da smislim problem.  Smile
Laž odnosno laganje bi trebalo samo po sebi da bude moralno loša i osuđujuća osobina.  Smile
Lično, mislim da svi lažu. Na neki od načina. Tako da sami pronađite problem.

Izopačeni svet štrebera


Ali ono što je sigurno je da što ste inteligentniji, veća je i mogućnost obmane.
Stvar kod najpametnijeg tipa u sobi je ta što on obično zna da je najpametniji.
Neki od tih tipova, pristupaju tome sasvim normalno uobičajeno, kao da nije ništa bitno u pitanju i funkcionišu s drugim ljudima tako da ne moraju nužno da ispadnu totalne drkadžije.
Neki drugi tipovi... pa, recimo da znaju svoj položaj i ne mogu drugačije nego da ga zloupotrebe.  Smile
Mislim da je ovih drugih više.  Smile

naaaraavno Stivene, svemir se širi... kako da ne...   


U jednoj studiji, naučnici su posmatrali uz pomoć magnetne rezonance mozak ljudi i pronašli da se regije koje osvetle na ekranu kad čovek krene da lagi, iste one koje kontrolišu "izvršne funkcije". Ovo su sposobnosti visokog reda za zadužene za mišljenje i rasuđivanje koje uključuju radnu memoriju, koja je, pogađajte... najveća komponenta vašeg IQu.

vidi oovooo, kenja ko foka


U drugoj studiji je praćena tendencija dece da lažu kao odrasli. (odnosno razvitak pomenutih delova mozga). Istraživači su jednostavno u sobi sa decom postavili igračku ispod pokrivača i rekli deci da ne vire kad istraživači napuste sobu.

Prirodno, 9 od 10 dece su odmah provirili, ali procenat dece koja su lagala o tome se povećavao kako su deca bila starija.
Kod dvogodišnje dece 25% njih je slagalo, kod trogodišnje pola njih, a kod doba od 4 godine 90% njih koji su gvirnuli su odbili da priznaju krivicu i slagali su.
To takođe ukazuje da kod dvogodišnje dece, 25% njih ima razvijenije kognitivne sposobnosti nego njihovi vršnjaci.

Drugim rečima, ako hoćete da saznate da li je vaše dete nadareno, jednostavno pratite u kom dobu pokušava da vas zavrne i krene da se proserava.

Kad smo već kod proseravanja:


4. Postoji dobra šansa da ćete poverovati u... sranje.
(Svetska ekonomija nije još dovoljno upoznata sa magičnim srpskim izumom Dafinizam powered by Jezda)


Ovaj deo je daleko ozbiljniji, samim tim što je komplikovaniji... naizgled klimaviji... paradoksalniji... i... pa... naizgled kotradiktoran u mnogim delovima.
Tako da ću ostaviti ovo ovde
http://www.skeptically.org/logicalthreads/id15.html
... ko želi više da se zanima. Nek proba sam.

Ali ću pokušati da predstavim osnovnu teoriju:

khm khm.           (ako uspem uspem, ako ne... javno me izbičujte)

U nekom trenutku života, verovatno vam je neko već objasnio da nećete nigde daleko stići bez edukacije.
I dobrim delom je u pravu.
I veća je verovatnoća da ćete juriti to obrazovanje ako počinjete sa visokim IQ.
Pametniji učenici su bolji u školi, što dovodi do većeg ohrabrenja od roditelja i nastavnika, što opet dovodi do veće motivacije u školi, što opet dovodi do većeg angažovanja dalje u školi, što opet dovodi do većeg ohrabrenja i vere profesora.. i bla bla bla... dok kažeš keks... eto tebe kao novopečenog doktora nauka.  Smile

U čemu je problem?

Stvar je u tome, ako ste specijalista u jednoj oblasti, ne znači nužno da ste i u nekoj drugoj. Obično i niste.
Međutim, pametni odnosno obrazovani ljiudi nekako vremenom počnu da veruju da su imuni na greške... prevare... i obmane.
I veruju da su pametniji nego što jesu.
Obično dopuste da ih sujeta i ponos savladaju... a verovanje kao i svako drugo verovanje je obična budalaština kojoj nedostaju empirijske činjenice i dokazi.
Drugi problem je što kad se izjebu.. retko kad idu u sramotnu fazu koja bi nekako potvrdila da su glupi... povremeno kao i svi ostali ljudi.
Suprotno njima, drugim prosečnim ljudima... samostalno krenu u racionalizaciju kad ispadnu magarci... iliti prostije, u ovom slučaju... laganje samog sebe.
Ok, napravio sam grešku... ispao sam glup.... šta sam ja uradio je bila greška ali ću nastaviti to da radim dok ne dokažem svim snagama da je to tačno i ispravno. Kako bih i dalje bio genijalac!     Smile

I to je obično put u propast.

I ti genijalci i ti učeni ljudi ... su na kraju krajeva ljudi. Smiley Nesavršeni. Smile
Ako je išta karakteristika ljudi onda je to:
Emocije i intuicija uglavnom nadjačaju logiku. (mislim, pogledajte samo podforum religija  Smile dovoljno.  Smile  )

Kao dokaz za to, postoji istraživanje u Americi koje govori da dobar deo ljudi koji bude nasamaren finansijskim investicionim prevarama...  su dobro edukovani ljudi.

Dakle... kao rešenje... da se vratimo na ono što su stari govorili oduvek: Najmudriji čovek je onaj koji je spoznao da ništa još uvek ne zna.   Smile
Tim putem, da ispromovišem malo agnosticizamSmile
We have free cookies.  Smile



5. Velika je verovatnoća da ćete biti samo-destruktivni.
(A šta vam drugo preostaje kad skapirate da delite planetu sa gomilom morona.)



Rekao bi čovek, da kad se inteligentniji imate veću sposobnost da raspoznate opasnosti recimo... pff... heorina?  Smile
Ne baš.

Stvar kod velikih umova je ta što svi imaju jednu zajedničku stvar: Radoznalost.
Istraživači su nedavno uspeli da povežu radoznalost i inteligenciju na molekularnom nivou, otkrivši protein koji ih veže.
Ima smisla.
Čudesa kao što su generatori koji rade na kinetičkoj energiji 120 napaljenih mladih majmuna mogu da izmisle samo ljudi koji mogu to istovremeno da naprave i da prethodno žele da vide takvu količinu gotivnosti na prvom mestu.

U čemu je problem?

Velika radoznalost može dovesti do zloupotrebe štetnih supsatanci.

Primera radi, britanski naučnici su objavili dugoročnu studiju koja pokazuje da pametnjakovići imaju veću šansu da budu pijandure. Dobar deo inteligentnih će više uleteti u eksperimentisanje sa alkoholom.
tipični članovi MENSE


I da. Ista stvar je i sa narkoticima.  (Uuuu, ovo mora da je istina... Psychology Today je objavio.  Smile ) Dobar deo genijalaca će se upustiti u čarobne puteve marihuane, eksera, kokaina i heroina.

sastanak genijalaca u svrhu naučnih istraživanja


Na evolutivnom nivou, rekli smo već da inteligentni ljudi prvi menjaju navike... takođe su prvi koji istražuju i upuštaju se u originalne novine. Od cele ljudske istorije, ljudi konzumiraju alkohol "samo" 10.000 godina, dok su prvi podaci o konzumiranju droga 5000 godina unazad. Što znači kad je nešto novina, samo inteligentniji među nama će pokrenuti radoznalošću da se droziraju i alkoholišu.

Zbog nauke!   Smile





Inspired by: cracked.com (90% rip-off  xD )
Motivated by: DubStep  (wub wub)







Gluposti ordinarnih ljudi.  Smile



Ako im kažete da pametnjakovići zauzimaju manje od 15 posto populacije.
Preko 50% njih će se sami utrpati u tih 15 posto.  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jun 2011, 13:35:38 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Sve pohvale za ovako iscrpan i genijalan post.  Smile

Nije nam lako, Goa, jbt.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia N97
Mogu jedino da zaključim da smo nas dvojica veoma dokoni ljudi. Ti, jer si sastavio ovaj post, a ja, jer sam ga pročitao do kraja ... i razumeo.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Stvar je u tome, ako ste specijalista u jednoj oblasti, ne znači nužno da ste i u nekoj drugoj. Obično i niste.

истина ... не постоји за џабе она ... нема будале без паметног/школованог човека  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
HTC Wildfire S
genijalan post.  Smile

Khm.
Citat
(90% rip-off  xD )
Smile

Mada, ti malo prošunjaj po stranim linkovima kojih ima pregršt... sigran sam da će ti se neki dopasti... makar da ubiješ vreme.  Smile

Zbog tebe i sličnih tebi sam se i zamarao linkovanjem.  Smile

Mogu jedino da zaključim da smo nas dvojica veoma dokoni ljudi. Ti, jer si sastavio ovaj post, a ja, jer sam ga pročitao do kraja ... i razumeo.  Smile

To si u pravu, bar za mene... ali, da li ćete jednom pročitati tekst... bez da se bunite na količinu istog.  Smile  (ne persiram ti dragi moj Fahr.  Smile Ti samo govoriš šta drugi misle, pa zbog toga.  Smile )
I koji je komentar?  Smile

Hajde nemoj se "stidiš".  Smile

(danas je na tapetu diskriminacija na osnovu inteligencije. Smile )


(sutra zajebavamo mentalno retardiranu decu.  Smile )

Citat
Stvar je u tome, ako ste specijalista u jednoj oblasti, ne znači nužno da ste i u nekoj drugoj. Obično i niste.

истина ... не постоји за џабе она ... нема будале без паметног/школованог човека  Smile

Nikad čuo.  Smile

Tja... kako je moj otac umeo reći...  maltene ne postoji čovek koji ne poseduje neko veće znanje a da nije sujetan.  Smile
Sujeta tera na neke druge stvari...
One thing leads to another.... aaand there you go...  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia N97
Nije toliko količina, koliko si ga nakitio, mada ona striptizeta polivena "jogurtom" ne može da škodi  Smile

Komentarisaću za 2 nedelje kad mi prođe godišnji, inače skromni mozak mi je na agregatu trenutno.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Nokia krntija
Zanimljiv tekstić.

Samo Goa brate, zašto si striptizetu okarakterisao kao noćnu sovu glupaču, otkud znaš, možda je devojka suvi genije sa ajkjuom od 160, al jebi ga mora da plaća račune.  Smile

Trebo si da preneseš originalnu sliku



e ovo je već verodostojan primer  Smile


PS.

Možda slika striptizete u većem formatu?  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Visak slobodnog vremena, manjak socijalizacije, istrazivacki duh, sklonost ka upijanju ogromnih kolicina kompletno nevaznih informacija.. i slicno...

dovodi do jednog stadijuma uma koji ima svojih prednosti i svojih ogromnih mana..

Taj stadijum uma pozeljno je da poseduje osoba u starijem zivotnom dobu.. jer ako se desava dok je osoba jos mlada, verovatno joj zivot nece boti preterano srecan i produktivan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Citat
Gluposti inteligentnih ljudi

има их колико хоћете
ето...погледајте гоу Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
HTC Wildfire S
Dobra ideja... ajmo da zajebavamo Gou jedno 3 strane, pa kasnije bi mogli nešto u vezi teme.  Smile
Noooot gonna happen.  Smile 
Ne zato što se Goa nešto vređa  Smile (Goa je sisa.  Smile ) ali nije preterano produktivno za temu.  Smile


Citat
Samo Goa brate, zašto si striptizetu okarakterisao kao noćnu sovu glupaču, otkud znaš, možda je devojka suvi genije sa ajkjuom od 160, al jebi ga mora da plaća račune.

Ih kol'ko njih tako otplaćuje pravni fakultet.  Smile I kol'ko ih je otplatilo.  Smile
Nije to ništa sramota.  Smile


Samo eto... ulepšava mi post devojka sa svojim... performansom.  Smile
Pa zato.  Smile
Bolje i nju nego nekog noćnog čuvara da sam postavio.   (a i teško da bih našao nekog budnog)
« Poslednja izmena: 05. Jun 2011, 21:31:45 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:48:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.